Savage (U.S.A) Pure White Vinyl Kit
Savage (U.S.A) Pure White Vinyl Kit
Savage (U.S.A) Pure White Vinyl Kit
Savage (U.S.A) Pure White Vinyl Kit
Savage (U.S.A) Pure White Vinyl Kit
Savage (U.S.A) Pure White Vinyl Kit
Savage (U.S.A) Pure White Vinyl Kit

Savage (U.S.A) Pure White Vinyl Kit

İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺23.394,42(KDV Dahil)
İndirimli : ₺22.224,69(KDV Dahil)
Barkod : 731409522250
₺6.233,47 `den başlayan taksitlerle
 

Savage (U.S.A) Stüdyo Fon Pure White Vinyl 3x6 Metre İncelemesi


 
 
Savage Pure White Infinity Vinil Arkaplan fotoğrafçılık için ideal bir gerçek saf beyazdır. Eşsiz mat parlamayı ortadan kaldırır.
 
  • Profesyonel kalitede vinil
  • Dayanıklı
  • Temizlemesi kolay; Sadece nemli bir sünger ve yumuşak temizleyici ile yıkayın
  • Dikişsiz, kusursuz bir arka plan için düz asılı
  • Sağlam çekirdek kırışıklıkları önler
  • 500 g / sm kalınlığı
  • Çekirdek çapı: 2.125 "(iç)
 
Kit İçeriği:
 
1 Adet Savage Vinyl Fon 3x6
1 Adet Fon Standı 

 

Dayanıklılık ve maliyet tasarrufu arayan fotoğrafseverler için, gideceği yol. Yırtılmaya ve yırtılmaya karşı dayanıklı olduklarından, nadiren kullanılan bir kısmı kesmek için bir vinil zeminin kesilmesi gerekir. Uzmanlık alanınız evcil hayvan ve çocuk portresi veya dağınık veya sıvı gıda çekimleri içeriyorsa, vinil arka planların temizlenmesi için bir cinch vardır.  güzel hi-anahtar portreler üretmeyi kolaylaştırır. Ve mat yüzeylerdeki yenilikler sayesinde Savage Infinity Vinyl serisi gibi vinil arka planlar, ister ticari isterse de portre kullanımı için parlamayan fotoğraflar üretiyor.

Vinil arka planlar yoğun, yüksek hacimli bir stüdyonun testine dayanabilse de, bunların saklanması ve bakımı hala gereklidir. Her şey çözülmeye başlar. İğne uçlu penseleri kullanarak uç kapaklarını yerinde tutan tüm nakliye bantlarını ve zımbaları çıkardığınızdan emin olun. Bu, rulonuzu kaydırırken herhangi bir hasarı önler. Nakliye tüpüne tutun. Yeni vinil zemini ambalaj içinde saklamak, zemininizin bozulmadan ve kırışmadan uzak kalmasını sağlamak için birçok yoldan sadece biridir.  


Her türlü fotoğrafçılık zemini  zarar vermeye meyillidir ve hiçbiri düz bir yerde saklanmamalıdır. Ağırlık sonunda, hem kırışıklara hem de kırışıklıklara neden olan silindiri çökertecektir. Bu bizi dikey, haddelenmiş veya asılı seçenekler ile bırakır. Bu sadece senin tercihin. Size göstereceğimiz gibi, bu tekniklerin herhangi birini kullanmanın birçok yolu var. Hangisini seçerseniz seçin, tüm vinil fonlar, oda sıcaklığında saklanmalıdır, çünkü serin bir oda malzemeyi sert ve esnek yapmaz. Eğer depolama odanız gece boyunca soğutulmuşsa ve sabahları birkaç kırışıklıkları bulursanız, sadece onları asmak için bir saç kurutma makinesinde sıcak bir yere asın ve kullanın.

Dikey

Bazı fotoğrafçılar arka planını özel olarak yapılmış bir üniteye veya çöp kutusuna dik olarak yerleştirerek başarıya ulaşıyor. Ya merdaneler ile aksesuar haline getirme, bunları depolama alanınızda hareket ettirmenizi veya sette taşımayı kolaylaştırır. Bütçeye sahipseniz, 8'den 50'ye kadar ruloya her yere uyan çok sayıda hazır ünite de bulabilirsiniz. Bu teknik bir kısmı için işe yarayacak olsa da, rulonun bir ucunda hala buruşma ve delme şansı var.


Vinil zeminiz için daha iyi bir dikey depolama çözümü, 2'li bir sette gelen gibi bir köpük saklama klipsidir . Her bir çift 12 ruloya kadar tutar ve herhangi bir duvar boşluğuna kolayca yerleştirilebilir. Ayrıca renkleri çabuk bulmanın yanı sıra envanter almanıza ve ruloları temiz ve hasarsız tutmanıza da izin verir.

Hadde

Çekim sırasında birden fazla ruloya sahip olmak sadece verimli bir çalışma şekli değil, aynı zamanda vinil için harika bir depolama çözümü. çoklu  stand gibi birçok güçlü, ancak hafif model mevcuttur Bu üç rulo kadar tutar, kurmak için hiçbir araç gerektirmez ve sadece 15 lbs ağırlığındadır.

Asılı

Üçüncü bir seçenek, arka planın bir kısmını rulonuzdan kesmek ve her parçayı duvara monte edilen bir hız rafına asmaktır. Bu, her bir rengi ters çevirmenizi ve gerektiğinde hareket etmenizi sağlar. Ne kadar arka plana ihtiyacınız olacağını önceden bilmek ve kafa vuruşlarını yaparken iyi çalışırsanız en iyi şekilde çalışır.

Vinil Zemin Temiz Nasıl Tutulur

Toprak izleri, boya ve kir, nemli bir sünger veya temiz bezle hızlıca silinebilir. Bay Clean Magic Eraser ve birkaç damla su da güzel çalışıyor. Hiçbir zaman petrol bazlı ürünler kullanmayın. Plastikleştiriciyi vinilde çıkaracak, sert ve kırılgan bırakacak ve sonunda çatlama meydana gelecektir.

Tabii ki, kirlenmeyi ilk sırada önlemek en uygun en iyi uygulamadır. Modelin ayakkabılarındaki çizik izlerini önlemek için, tabanlar üzerinde mavi ressam bantlarını bantlayın. Bant kolayca çıkar ve bir iz bırakmaz. Başka bir seçenek modelin parlak, beyaz fayanslı tahta üzerinde durmasını sağlamaktır. Onları ev tamirhanesinde yaklaşık 75 tl karşılığında bulabilirsiniz. Bu, özellikle yüksek anahtarlı bir portre çekiyorsanız ve fayansın kusursuz bir şekilde karışmasını sağlayan saf beyaz için zemin aydınlatıyorsanız iyi çalışır.

 

savage-whiitevinil


cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı