₺276,59 KDV Dahil
₺291,15 KDV Dahil
₺388,20 KDV Dahil
₺485,25 KDV Dahil
₺2.981,38 KDV Dahil
₺3.105,60 KDV Dahil
₺2.981,38 KDV Dahil
₺3.105,60 KDV Dahil
₺166,80 KDV Dahil
₺173,75 KDV Dahil
₺667,20 KDV Dahil
₺695,00 KDV Dahil
₺333,60 KDV Dahil
₺347,50 KDV Dahil
₺1.200,96 KDV Dahil
₺1.251,00 KDV Dahil
₺517,08 KDV Dahil
₺538,63 KDV Dahil
₺850,68 KDV Dahil
₺886,13 KDV Dahil
₺233,52 KDV Dahil
₺243,25 KDV Dahil
₺216,84 KDV Dahil
₺225,88 KDV Dahil
₺1.451,16 KDV Dahil
₺1.511,63 KDV Dahil
₺2.451,96 KDV Dahil
₺2.554,13 KDV Dahil
1 2 >

Kamera Temizleme ve Bakım Ürünleri

Kameralar, kamera objektifleri, lensleri ve filtreleri gibi aksesuarlar son derece hassas ekipmanlardır. Uzun kullanım ömrü sunması ve verimli bir biçimde kullanabilmeleri adına bu aksesuarların temizliklerinin düzenli bir biçimde yapılması gerekir. Temizlikleri esnasında aksesuarlara titiz davranılmalı, dikkatli olunmalı ve uygun ürünler kullanılmalıdır. Kamera temizleme kiti içerisinde yer alan ürünler son derece önemlidir. 

Lens, objektif, filtre ve kamera temizleme ve bakım ürünleri tek tek olacak şekilde alınabilecekleri gibi fotoğraf makinesi temizleme kiti şeklinde de satın alabilirsiniz. Ürünler kit olarak satın alındığında bu ekipmanların temizlik ve bakımın sağlanması adına gerekli olabilecek ürünler toplu bir biçimde de satın alınmış olur. Bu da müşteriye kolaylık sağlar. Gerekli ürünlerin satın alınması ve titizlikle ekipmanların temizlenmesi neticesinde ekipmanlar en verimli halleriyle uzun süre kullanılır.

Kamera aksesuarları arasında yer alan lens, filtre ve mercekler, hassas formlara ve sistemlere sahip aksesuarlardır. Bu aksesuarların düzenli temizlik ve bakımlarının yapılması gerekmektedir. Bu biçimde en üst düzeyde çekimler yapılabilir ve kullanılan kamera ve aksesuarlarından en yüksek performans alınır. Lens gibi kamera ekipmanlarının temizlik ve bakımının sağlanabilmesi adına özel olarak üretilen lens temizleme kiti gibi özel ürünler tasarlanmıştır. 

Fotoğraf makinesi kullanımında lens değiştirme esnasında sensörünüz toza ve kire maruz kalabilir. Bunun için sensörünüzü yağ ve tozlarından arındırmak adına sensör temizleme kiti satın alabilirsiniz. Kitin içerisinde yer alan swab, üst seviyede emicidir. Aynı zamanda üzerinde yer alan elyaflar, sensörünüzü temizlediğiniz anca herhangi bir dökülme yapmaz.

Sensör ve Lens Temizleme Kitleri

Ürün kategorimizde yer alan farklı genişliklere sahip olan sensör temizleme çubuğu, kameranızın CCD ve CMOS sensöründen yağ ve toz kalıntılarını temizlemek adına tasarlanmış bakım ekipmanları arasındadır. Bu gibi parçalar dikkatli ve özenli bir şekilde temizlenmediği zaman hassas yapılara sahip olan bu ekipmanlar zarar görebilir. Bu ekipmanların temizlik ve bakımlarının titizlikle yapılmasının yanında kullanılan ürünler de bir o kadar önemlidir.

Fotoğraf makinesi temizliğinde optik temizleme de son derece önemli bir noktadır. Bunun için üretilen optik temizleme ürünleri, optiğinizin en güzel şekilde temizlenmesine olanak sağlar. Solüsyon sayesinde optik camlarını kolayca temizleyebilirsiniz. Aynı zamanda optik temizleme seti içerisinde yer alan sprey ve bez ile de optiklerinizi tertemiz yapabilirsiniz.

Temizleme kalemi, kağıdı, mendili, sıvısı ya da solüsyonu gibi çeşitleri bulunan temizlik ve bakım ürünleri bakımı yapılacak olan ekipman modeline özel olarak da üretilmektedir. Pek çok çeşidi bulunan filtre, mercek, lens ve kamera bakım ve temizlik ürünleri gereksinime bağlı olarak tekli temin edilebileceği gibi set halinde de ulaşılabilmektedir. Dslr temizlik kiti gibi takım halinde satılan ürünler kullananlar adına idealdir. 

Fotoğraf makinenizin bakımı için satın alabileceğiniz canon sensör temizleme ve daha pek çok bakım ürünü Fotokolik.com online satış mağazasında inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda bu gibi ürünleri en uygun fiyatlarla sizlere sunarak ihtiyaçlarınızı bütçenize uygun bir şekilde satın almanıza olanak tanıyoruz. Ürünleri detaylıca incelemek için hemen şimdi tıklayın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı