₺5.345,65 KDV Dahil
₺5.627,00 KDV Dahil
₺2.224,32 KDV Dahil
₺2.317,00 KDV Dahil
₺3.400,03 KDV Dahil
₺3.541,70 KDV Dahil
1 2 >

Işık ve Paraflaş Çantaları

Çekim için kullandığınız tüm ekipmanları en doğru şekilde taşımak için kullanabileceğiniz çanta çeşitleri burada! Özellikle hassas bir yapıya sahip olan ışık ile paraflaş çeşitlerini herhangi bir zarar görmeden muhafaza etmenizi sağlayacak olan çantaları sizlerin beğenisine sunuyoruz. Dayanıklı malzemelerden üretilen ışık çantası çeşitleri farklı ebat seçenekleri eşliğinde bu koleksiyonda incelenebilir.

EX panel ışıkları için dizayn edilen ışık çantası çeşitleri arasında tekerlekli olarak tasarlanan modelleri de göreceksiniz. En az sarsılma ile taşınacak şekilde hazırlanan bu ürünler ağır ekipmanların kolay biçimde taşınabilmesi için de kullanılabilir. Cep bölümleri tamamen yastıklı olarak hazırlandığı için sarsılma durumunda içerisindeki ışıkların zarar görmesi de önlenmiş olur.

Dış cephe bölümleri ise ultra dayanıklı materyallerden üretilen ışık çanta çeşitleri uzun yıllar yıpranmadan ve deforme olmadan kullanılabilir. Seçenekleriniz arasında hem içeride hem de dış kısmında dahili kayış sistemi olan modelleri de göreceksiniz. Bu kayışlar ekipmanların ve ışık sistemlerinin çanta içerisinde de sabit kalmasını sağlıyor. Ön bölümünde yer alan fermuarlı cepler ise çeşitli aksesuarların taşınması için idealdir.

Farklı Boyutlarda Modüler Bölmelere Sahip Işık ve Taşıma Çantaları Sitemizde!

Son derece güvenli fermuar sistemine sahip olan ışık taşıma çantası modellerini mutlaka inceleyin. İç bölmeler tamamen değiştirilebilir yapıda olan ve taşıyacağınız malzemeye göre istediğiniz gibi ayarlayabileceğiniz modelleri de rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Özellikle tek seferde çok sayıda malzeme taşıyacak olanlar için bu çantalar en ideal seçeneklerden biridir.

İki ya da üç farklı ışık ekipmanının tüm aksesuarları ile beraber taşınması için dizayn edilen paraflaş çanta çeşitleri en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Bu ürünler de tekerlek sistemine sahip olduğundan çok fazla güç uygulamadan malzemelerin taşınmasına olanak tanıyor. Gayet konforlu bir şekilde kullanılabiliyor olmaları da önem taşıyor.

Bol miktarda bölmesi olan ve küçük eşyaların düzenli bir şekilde yerleştirilmesini, taşınmasını sağlayan paraflaş taşıma çantası modelleri en uygun fiyatlarla sitemizden temin edilebilir. dilerseniz tercihinizi sert çanta çeşitlerinden yana kullanabilirsiniz. Sert yapılarına karşın iç kısmında yastıklı pedler olan bu ürünler kullandığınız ekipmanların en güvenli şekilde taşınmasını sağlıyor.

Konforlu kullanım özellikleri ise çantaların ön plana çıkan yönlerinden biridir. Hızlı kargo uygulamasından da faydalanarak sipariş verebilir ve seçtiğiniz ışık ile paraflaş çantası çeşitlerinin istediğiniz adrese ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Düşük fiyatlar, indirimler ve cazip ödeme kolaylıkları gibi pek çok ayrıcalık yıl boyunca Fotokolik’te

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı