₺1.033,06 KDV Dahil
₺1.099,00 KDV Dahil
₺1.221,06 KDV Dahil
₺1.299,00 KDV Dahil
₺1.691,06 KDV Dahil
₺1.799,00 KDV Dahil
₺2.162,00 KDV Dahil
₺2.300,00 KDV Dahil
₺497,26 KDV Dahil
₺529,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Yeni Ürün
₺1.127,06 KDV Dahil
₺1.199,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Yeni Ürün
₺798,06 KDV Dahil
₺849,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Yeni Ürün
₺1.691,06 KDV Dahil
₺1.799,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Yeni Ürün
₺1.919,80 KDV Dahil
₺2.052,20 KDV Dahil
₺1.754,30 KDV Dahil
₺1.919,80 KDV Dahil
1 2 3 >

Piyasanın En Kaliteli ve Sağlam Mikrofon Tüyleri ve Süngerleri fotokolik.com’ da!

 

Fotoğrafçılık ilk başlarda sadece anı ölümsüzleştirmek ve evlerimizin duvarlarını süsleyen fotoğrafların çekilmesi olarak hayatımıza girse de ileriki zamanlarda video teknolojisinin hayatımıza girmesi ile bambaşka bir sektör halini almıştır.
Fotoğrafçılığın bir sektör haline gelmesi ile beraber birbirinden farklı çekim tekniği ve çeşidi ortaya çıkmıştır. Gece çekimlerinde kullanılan aparat ve teknik ekipmanlar gündüz çekimlerinde kullanılamamakta, gündüz çekimlerindeki kullanılan teknoloji ise gece çekimleri için imkân tanımamaktaydı.
Bu ve benzeri etkenler sebebiyle tek bir makine ile birbirinden farklı çekimler yapabilmek için yeni yeni aksesuar ve ekipmanlar geliştirildi. Ekipmanlardan sadece biri olan rüzgâr engelleyici mikrofon tüyü sizlerin video çekimlerinde kusursuz ses kalitesi alabilmenize olanak sağlamaktadır.

 

Dünya Çapında Kalitesini Kanıtlamış Markaları Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Online Satın Alın!

 

Fotoğrafçılık ekipman ve aksesuarları kavramını açacak olursak, bunun içine deklanşör düğmesi, mikrofon rüzgarlık süngeri, esnek uzatma kolu, kamera monitör bağlantı aparatı, koruyucu yağmurluk ve soft focus filtre gibi sitemizde de bulunan ürünlerle örnekleri ile çoğaltılabilir.
Mikrofon süngeri ses kaydı esnasında oluşabilecek istenmeyen rüzgâr gürültüsünü engellemek amacıyla kullanılır. Web sitemizde görmüş olduğunuz ürünler birçok mikrofon ile uyum sağlamasından mütevellit oldukça fazla tercih edilmektedirler.
Mikrofon tüyü modellerinde piyasada genelde en çok tercih edilen marka Boya’ dır. Boya markası herkesin kesesine uygun fiyatta ve kalitede ki ürünleri piyasaya sürmektedir. Bu sayede her seviyede profesyonellikte işletme ve bireylere hitap edebilmektedirler.
Yaka mikrofonu süngeri de oldukça fazla tercih edilmektedir. Sadece kameraların veya büyk cihazların üzerine takılmayan bu aparatlar özellikle haber sektöründe, televizyonlardaki programlarda, dizi ve filmlerin dış çekimlerinde karşımıza çıkmaktadır.
Sosyal medya ve youtube sektörünün de gelişmesi ile beraber işini profesyonelliğe dökmek isteyenlerin ilk aldıkları ürünler arasında yer alan yaka mikrofonu tüyü videolara daha gürültüsüz ve profesyonel bir hava kattığı için izleyici kitlesinin de dikkatini çekmektedir.


Hızlı Kargo ve Uygun Fiyat Avantajlarıyla Mikrofon Tüyleri ve Süngerlerini Hemen Şimdi fotokolik.com’ dan Satın Alın!


Şimdi sizde eğer bu mikrofon süngeri fiyatları arasından kendi bütçenize ve profesyonellik seviyenize uygun ürüne karar verdiyseniz şimdi tek yapmanız gereken sipariş vermek ve ürününüzü hemen kullanmaya başlamak. Eğer hala aklınızda soru işaretleri varsa chat kısmından bize ulaşabilir ve destek alabilirsiniz.
“Müşteri dostu ürünlerin piyasadaki tek adresi: fotokolik.com”

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı