₺13.364,13 KDV Dahil
₺14.067,50 KDV Dahil
₺476,64 KDV Dahil
₺635,52 KDV Dahil
₺1.244,56 KDV Dahil
₺1.324,00 KDV Dahil
₺10.757,50 KDV Dahil
₺13.239,99 KDV Dahil
1

Transparan Reflektörler

Stüdyo çekimlerinde doğal ve güçlü ışık ihtiyacını karşılamak için siz de transparan reflektörler arasından seçim yapabilirsiniz. Bu ürünleri uygun fiyatla satın almak için de online olarak sipariş vermeniz yeterli olacaktır. Seçkin markalar tarafından kullanıcıların ihtiyaçları göz önünde bulundurarak tasarlanan ürün modelleri minimum fiyatlarıyla sitemizde sizi bekliyor.

Stüdyo çekimlerinde kullanılan transparan reflektörler boyutları farklı olabiliyor. Bu nedenle koleksiyonumuz içerisinde sizlere farklı ebatlarda dizayn edilen ürünleri bir arada sunuyoruz. Böylelikle ihtiyacınıza uygun ölçülerde tasarlanan reflektörleri bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz. Rahat ve etkili bir kullanım imkanı sunan ürünler sipariş vermeniz durumunda stüdyonuza da teslim edilebiliyor. LİFEI ve Fomex tarafından üretimi gerçekleştirilen soft reflektör çeşitleri arasında geniş mekan aydınlatmasında sıklıkla kullanılan modeller de yer alıyor. Özellikle Life R-13 transparan reflektör modelini geniş alanlarda kullanmak için rahatlıkla tercih edebilirsiniz. 42 cm x 107 cm ölçülerinde tasarlanan modeller ışığı gayet yumuşak bir şekilde dağıtıyor olmasıyla ön plana çıkıyor.

Geniş ve Dar Alanlarda Kullanıma Uygun Transparan Reflektörler

Işığın kalitesini kontrol altında tutarak istediğiniz çekimleri yapmanızı sağlayan transparan reflektörler online olarak sipariş verilerek rahatlıkla temin edilebilir. Hızlı tempolu aktif çekim ortamlarında kullanıma uygun olan özel tasarımlar kaliteli malzemelerden üretiliyor. Uzun süre kullanılabiliyor olması, bu ürünlerin çok sık tercih edilmesinin nedenlerinden biridir ve siz de kaliteden ödün vermeden seçim yapabilirsiniz.

Katlanabilir çerçeve yapısına sahip olan reflektörler bu yönüyle rahat taşınıyor. Dış mekanda çekim yapmak isteyenler için kolay taşınan hafif modeller çok daha ideal bir seçim olabilir. Bu ürünler stüdyo dışı çekimlerde de tercih edilebiliyor. Dayanıklı yapısı ise transparan reflektörlerin kolay yıpranmasının önüne geçiyor, kullanım ömrünü ciddi düzeyde uzatıyor.

Fomex PSD1317 Peri Bounce Sun Diffusor modeli de incelemenizi önerdiğimiz ürünlerden biridir. Çeşitli çekim koşullarına gayet hızlı bir şekilde yanıt verebilen tasarımlar kompakt yapısıyla ön plana çıkıyor. Bu ürün modelini de seçenekleriniz arasına ekledik ve en uygun fiyatla satın alma fırsatı halen geçerlidir.

Transparan Reflektör Çeşitlerinde Kaçırılmayacak Fiyatlar!

En düşük transparan reflektörler fiyatları için kampanya dönemlerini bekleyerek zaman kaybetmeyin. Profesyonel stüdyo çekimlerine ara vermeden devam etmek için hemen sitemiz üzerinden sipariş verebilirsiniz. Yıl boyunca incelediğiniz bu ürün grubunda yer alan tüm tasarımlar için en uygun fiyatları sunuyoruz. Kaçırılmayacak fiyat fırsatlarından faydalanmak için acele edin ve reflektör çeşitleri azalmadan siparişinizi iletin.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı