Drone Lensleri

Gelişen teknoloji ile fotoğraf ve video kameralardan sonra hayatımıza dronelar dahil olmuş durumda. Mezuniyetlerden düğünlere, belgesel çekimlerinden film setlerine kadar giren drone bize uçsuz bucaksız görüntüler vermektedir. 

Diğer cihazlarda olduğu gibi dronelar içinde ekipmanlar kullanılmaktadır. Çekimlerinizde yüksek çözünürlük ve doygun renkler için satın aldığınız ekipmanların yanı sıra drone filtre ve drone lens de bulabilirsiniz. 

Fotoğraf ve video çekimlerinde olduğu gibi droneler içinde drone lensler kullanılır. Lens, makinenizin ışığın odaklamasını sağlayan ve eşit bir şekilde dağıtan şeffaf ekipmanlardır. Lensler genel olarak camdan üretilmektedir. Çekim alanında tercih edilen ışık, lens içinden geçerken yön değiştirir ve istenilen açıda kullanılmasını sağlar. 

Dronelarda ve diğer diğer cihazlarda da en önemli parçalardan biri lenstir. Işıkla ilk teması kuran parça lenstir. Lensler arka arkaya konumlandırılmış cam merceklerden oluşmaktadır. Bu sayede ışığı odaklar ve eşit şekilde dağıtır. 

Drone Lenslerini Uygun Fiyat ve Hızlı Kargo Avantajlarıyla Hemen Online Satın Alın!

Birden fazla lens çeşidi bulunmaktadır. Bunlardan bir tanesi dji drone lens modelidir. Bu lensler oldukça geniş açılı drone lens olarak da kullanılır. Dji drone lens, çekim sırasında dış etkenlerden oluşabilecek bozulmaları önler hatta sıfıra kadar indirebilir. 

Aksiyon kamera lens, hareketli çekimler için özel olarak üretilen ürünlerdir. Dış mekânda yapılacak çekimlerin ışık kapasitesine göre oldukça uygundur. Küçük cihazlar için oldukça uygun olan bu ürün merceğinizi de dış etkenlerden koruyacaktır. 

7artisans lens, drone çekimlerinde kullanmaya en uygun lenslerden bir tanedir. Piyasa da birden fazla drone lens modelleri bulunmaktadır. Fakat elde ettiğiniz görüntülerde istediğiniz renklere ve netliğe ulaşmak için kaliteli ürünler tercih etmelisiniz. 

Bu lens modelleri, yüksek odaklama özelliği ile dikkat çekmektedir. Metal aksanlardan oluşan lens gövdesi ile oldukça dayanıklı ve sağlamdır. Lens oldukça hafif olduğu için drone fazla yük taşımaz ve uzun süre havada kalabilir. Yani çekim süreniz asla etkilenmez. 

Laowa lens, doğa da yapılacak çekimler için oldukçauygun bir lenstir. Piyasa da bulunan aynı işlevdeki diğer lenslere göre daha geniş açılara zoom yapma özelliği ile ön plana çıkmaktadır. Ayrıca bu ürün toza ve neme karşı oldukça dayanıklıdır. 

Ulanzi lens, drone ile yapılan çekimlerde daha geniş açılar elde etmek için kullanılan lenslerdir. 100° lik bir görüş açısı elde etmenizi sağlayan bu lensler ile oldukça geniş bir bölgede çekim yapabilirsiniz. 

Eğer sizde drone filtrelerini incelemek ve satın almak istiyorsanız tek adresiniz artık Fotokolik.com! Uygun fiyatlarımız ve hızlı kargo seçeneğimiz ile sizlere güvenli alışveriş imkânını sunuyoruz! Sizde hemen sepetinize ekleyin. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı