Stüdyo Ray Sistemleri

Çok sayıda farklı fonksiyon seçeneği sunan ve dayanıklı yapısıyla ön plana çıkan stüdyo ray sistemi çeşitlerini Fotokolik’ten alın, bütçe dostu alışveriş fırsatını kaçırmayın! Kurulumu son derece pratik bir şekilde yapılabilen ve çekim konforunu adeta ikiye katlayan bu ürünler incelemeniz için sizi bekliyor. Stüdyo ortamında tüm alanların en rahat şekilde kullanılması için tasarlanan ray sistemlerine tek tıkla hemen sahip olabilirsiniz.

Mekanda rahat hareket edebilmek için özel olarak geliştirilen stüdyo tavan ray sistemi modelleri de sitemizde! Bu özel ürün modelinin kurulumunu gerçekleştirdiğinizde stüdyonun daha verimli bir şekilde kullanılmasını sağlayabilirsiniz. Işık sehpası, kablo ve tekerlek sistemi gibi ekstra ekipman kullanımına gerek kalmadan rahatlıkla çekim yapmaya olanak tanıyan ürünler profesyonel stüdyoların en önemli ihtiyaçlarının başında geliyor.

Aynı zamanda çok daha fazla sayıda kadraj fırsatı sunuyor olması da stüdyo tavan ray sistemleri modellerinin kullanılmasının nedenlerinden biridir. Sinema çekimlerinden video çekimlerine kadar tüm prodüksiyonlar için kullanıma uygun olan ray sistemleri ışığı her kadrajda doğru şekilde kullanmaya da yardımcı oluyor. Bu sayede her bir kadraj için ışık ekipmanlarının yer değiştirmesine gerek kalmadan çekim yapmanı konforundan faydalanabilirsiniz.

Stüdyo Ray Sistemlerinde En Konforlu Seçenekler İçin Doğru Adrestesiniz!

Sitemizde stüdyo ray sistemi modelleri ile birlikte kullanıma uygun olan lift akordeon sistemlerini de inceleyebilir ve minimum fiyatlarla hemen satın alabilirsiniz. Stüdyo teknik lift akordeon sistemlerinin ölçü bilgilerine ulaşmak için üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Konforlu ve pratik bir şekilde kullanılabilen ürünlerin montajı da gayet basit bir sistemle gerçekleştiriliyor. Bu sayede uzun süre problemsiz bir şekilde kullanılmaları da mümkün hale geliyor.

Tüm stüdyolarda yerden ciddi düzeyde tasarruf etmeyi sağlamak adına geliştirilen yan duvar körüğü çeşitleri de sitemizde! Sağa ve sola 180 derece dönebilen bu ürünler de daha fazla sayıda kadraj seçeneği sunabiliyor. Aynı zamanda aşağı ve yukarı yönlü olarak 45 derece hareket edebiliyor olması da kullanıcılardan tam not almasını sağlıyor. Bu ürünlerin ölçü bilgilerine de sadece tek tıkla ulaşabilirsiniz.

Her türlü stüdyo ray sistemleri fiyatları için indirimleri beklemenize gerek kalmadı. Fotokolik olarak sizlere yıl boyunca düşük fiyatlar sunmaya özen gösteriyor ve makul fiyat politikamızı koruyoruz. Aynı zamanda geniş ödeme seçeneği yelpazesi ve ücretsiz kargo fırsatları eşliğinde ihtiyaçlarınızın tamamını karşılayabilirsiniz. Stüdyolarda kullanım için dizayn edilen diğer ekipman çeşitlerine ulaşmak için ürün koleksiyonlarımızı şimdi keşfetmeye başlayın.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı