₺650,00 KDV Dahil
₺699,00 KDV Dahil
₺1.210,00 KDV Dahil
₺1.399,00 KDV Dahil
₺9.183,26 KDV Dahil
₺9.565,90 KDV Dahil
₺9.469,25 KDV Dahil
₺9.863,80 KDV Dahil
₺9.183,26 KDV Dahil
₺9.565,90 KDV Dahil
₺9.183,26 KDV Dahil
₺9.565,90 KDV Dahil
₺3.179,81 KDV Dahil
₺3.312,30 KDV Dahil
₺1.268,45 KDV Dahil
₺1.321,30 KDV Dahil
₺556,03 KDV Dahil
₺579,20 KDV Dahil
₺3.179,81 KDV Dahil
₺3.312,30 KDV Dahil
1 2 >

Uzaktan Kumandalar

Mükemmel çekimler yapmak için kullanabileceğiniz en pratik fotoğraf makinesi uzaktan kumanda çeşitleri sitemizde sizi bekliyor. Tamamı kullanıcı dostu özelliklerle tasarlanan ve uzun süre sorunsuz bir şekilde kullanma imkanı sunan uzaktan kumandaları şimdi daha yakından inceleyin. Sizler için en beğenilen ürünleri tek bir koleksiyonda buluşturduk. Fiyatları ise minimum seviyeye çektik!

Makro fotoğraflarda gönül rahatlığı ile kullanabileceğiniz kamera kumandası modelleri mutlaka incelemenizi önerdiğimiz ürün modelleridir. Aynı zamanda uzun pozlamalarda da kullanıma uygun olan kumanda çeşitleri ile siz de yaptığınız çekimlere farklı bir boyut kazandırabilirsiniz. Özellikle büyük telefoto lensler ile çalışanlar için kumanda modellerinin en önemli ihtiyaçlardan biri olduğunu belirtelim.

Fotoğraf Makinesi Uzaktan Kumanda Modelleri

Titreşimsiz bir çekim yapmanın kolay yollarından biri olan kamera uzaktan kumanda çeşitleri son derece ergonomik bir tasarıma sahip olmasıyla da ön plana çıkıyor. Seçenekleriniz arasında iki kademeli kumanda düğmesi ile dizayn edilen modelleri de göreceksiniz. Aynı zamanda çekim yapmadan önce TTl ölçümü ve otomatik odaklamayı etkinleştiren uzaktan kumandalar çekim yapma konforunu ikiye katlıyor. Çünkü size sadece kadrajı ayarlamak ve deklanşörün çalışması için kumandaya basmak kalıyor.

Hemen şimdi satın alabileceğiniz kablolu deklanşör çeşitleri de seçenekleriniz arasında mevcut. Sıklıkla yaşanan kablo uzunluğu problemini ortadan kaldıran yeni nesil uzaktan kumanda çeşitlerine hemen göz atın. Kablo uzunluğu 50 cm olan modeller de koleksiyonumuz içerisinde yer alıyor ve incelemeniz için sizi bekliyor. Aynı zamanda kamera zamanlayıcı çeşitleri de hem amatörlerin hem de profesyonellerin ortak tercihlerinden biridir. Sitemizde bu ürünleri de inceleyebilirsiniz.

Zaman Ayarlı Kablo Deklanşör Çeşitlerini Şimdi Satın Alın!

En yeni teknolojilerle geliştirilen tasarımları ve ekipmanları sitemizde sizlerle buluşturuyoruz. Seçenekleriniz son derece fazla ve koleksiyonumuz içerisinde fotoğraf makinesi zamanlayıcı modellerini de göreceksiniz. Zaman ayarlı kablo deklanşör çeşitleri ise en çok tercih edilen ürün modelleri arasında yer alıyor. gecikmeli başlatma imkanı tanıyan, 1 ile 9.999 kare arası programlanabilir yapıda olan bu ürünleri mutlaka siz de mercek altına almalısınız.

İstenmeyen çalışmayı önlemek için tüm düğmeleri kilitlenebilir yapıda tasarlanan modeller kullanıcısına 4 yönlü çalışma imkanı da tanıyor. Bu ürünleri kullandığınız fotoğraf makinesine hızlı ve kolay bir şekilde entegre edebilirsiniz. Hem dış çekimlerde hem de stüdyo ortamında rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hızlı ve kolay çekim yapma imkanı sunan bu özel tasarımları deneyenler bir daha vazgeçemiyor!

Sadece kablosunu değiştirerek çok sayıda farklı kamera modeli ile kullanabileceğiniz Canon fotoğraf makinesi uzaktan kumanda çeşitleri düşük fiyat fırsatı sunan ürünlerdir. Bu özel tasarımlar arasında düşük pil uyarısına sahip olan ve bip sesinin kapatılabileceği modelleri de göreceksiniz. Hemen şimdi minimum düzeyde fiyatlardan faydalanmak isterseniz geç kalmadan siparişinizi iletin. En kısa zamanda seçtiğiniz ürünlerin adresinize ulaşmasını sağlıyoruz ve böylelikle hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Kablolu Deklanşör Fiyatları

Elbette Canon fotoğraf makinesi zamanlayıcı çeşitleri de şimdi satın alabileceğiniz modellerdir. Zamanlayıcılar ile istediğiniz kareleri elde etme şansınız yükselir. Pek çok farklı fonksiyon seçeneği de sunan ürün modelleri stüdyo çekimleri de dahil olmak üzere tüm profesyonel çekimlerde güvenle kullanılabilir. Ayrıca bu ürün modellerinin en dayanıklı malzemelerden üretilmiş olması da dikkatlerden kaçmıyor.

Uzun yıllar hiçbir sorun yaşamadan kullanabileceğiniz tasarım seçeneklerini sitemizden satın alarak ayırdığınız bütçeden tasarruf yapabilirsiniz. Taksitle ödeme gibi yüz güldüren ödeme kolaylıkları yıl boyunca Fotokolik’te! Siz sadece hangi ürünlere ihtiyacınızın olduğunu belirleyin. Bütçe endişesi yaşamadan sipariş vermek için bu adrese uğramanız yeterli olacaktır. En uygun fiyatlar ve en geniş ürün modeli seçeneği sitemizde!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı