₺6.814,06 KDV Dahil
₺7.249,00 KDV Dahil
₺6.485,06 KDV Dahil
₺6.899,00 KDV Dahil
₺4.135,06 KDV Dahil
₺4.399,00 KDV Dahil
₺5.451,06 KDV Dahil
₺5.799,00 KDV Dahil
₺4.558,06 KDV Dahil
₺4.849,00 KDV Dahil
₺2.678,06 KDV Dahil
₺2.849,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Yeni Ürün
₺3.759,06 KDV Dahil
₺3.999,00 KDV Dahil
₺3.279,66 KDV Dahil
₺3.489,00 KDV Dahil
1

Mikrofon Alıcı ve Vericiler

Profesyonel çekimlerde kullanmak için tasarlanan mikrofon alıcı ve vericileri sitemizden temin edilebilir. Bu ürün çeşitleri seçkin markalar tarafından en yeni teknolojiler kullanılarak hazırlanıyor. Böylelikle kullanıcıların beklentilerini ve ihtiyaçlarını da eksiksiz bir şekilde karşılamayı başarıyor. Sizlere çok sayıda mikrofon alıcılarını ve vericilerini bir arada sunuyor, kullanım amacınıza uygun modelleri seçmenizi sağlıyoruz. Hazırladığımız koleksiyon içerisinde kablosuz mikrofon alıcı ve vericiler de yer alıyor. Kablo karmaşasını ortadan kaldıran bu ürünler en çok tercih edilen modeller arasında yer alıyor. Kablosuz olarak tasarlanan mikrofon alıcıları ile mükemmel bir uyum yakalayan model seçeneklerini daha yakından inceleyin. Ürün seçeneklerinin üzerine tıklayarak sahip oldukları teknik özellikleri hemen karşınızda görebilirsiniz.

LCD ekrana sahip olan modeller arasında 48 kanalın ayarlanabildiği tasarımları da göreceksiniz. Hassasiyet ve ses ayarını otomatik olarak yapabilen modeller kullanım konforu açısından da ön plana çıkıyor. Kısa zamanda ideal ses ayarlarını yakalıyor ve kullanıma hazır hale geliyor. Çekim mesafesi 100 metreye kadar ulaşabilen mikrofon vericisi modelleri de gözden geçirilebilir.

Stüdyo ortamının yanı sıra dış mekan çekimlerinde de kullanılabilen mikrofon vericisi çeşitleri kompakt bir tasarıma sahip olmasıyla da ön plana çıkıyor. Pil değişimi yapmadan yaklaşık olarak 3 saat kullanılabilen modeller ise uzun süreli çekimler yapmak için en ideal modeller arasında yer alıyor. Uzun ve problemsiz bir kullanım ömrüne sahip olan bu tasarımları detaylıca incelemek için doğru adreste bulunuyorsunuz.

Yeni Nesil Teknolojilerle Donatılmış Mikrofon Alıcı Ve Vericileri Sitemizde!

İki mikrofon destekli mikrofon alıcısı çeşitleri ise mutlaka incelemenizi önerdiğimiz modeller arasında yer alıyor. 100 metreye kadar iletim yapabilen ve kablosuz olarak tasarlanan bu modeller arasında pek çok cihaz ile uyumlu olan tasarımları da görebilirsiniz. 48 çift UHF kanal desteği sunabilen modeller sizin için de ideal bir seçenek olabilir. Güvenilir markalar tarafından üretilen bu modellerin üzerine tıklayın ve tüm detayları gözden geçirin.

Canlı dinleme yapabilme şansı sunan mikrofon alıcısı modelleri de seçenekler arasında yer alıyor. Bu özelliği kullanabilmek için line-out çıkışının yanında bulunan kulaklık çıkışını kullanmak yeterli olacaktır. Aynı zamanda hot shoe bağlantı noktasıyla kameranın kolaylıkla monte edilebildiği modellere de yönelebilirsiniz. Bu ürünler en çok tercih edilen mikrofon alıcılarının arasında yer alıyor ve kullanıcılardan da tam not almayı başarıyor.

Tasarımların frekans aralığı bilgisini de sitemizde sizlerle paylaşıyoruz. Bu bilgilere ulaşmak için farklı platformlarda araştırma yapmanıza gerek kalmıyor. Aynı zamanda ürünlerin ağırlık bilgilerine de göz atabilirsiniz. Kompakt bir tasarıma sahip olmasının yanı sıra hafif olması da ürün modellerinin ön plana çıkan özellikleridir. Bu benzersiz mikrofon alıcılarını ve vericilerini bir arada inceleyerek sahip oldukları özellikler açısından bir kıyaslama da yapabilirsiniz.

Sitemizde çekim yaparken kullanmanız gereken aparat çeşitleri ve cihaz modellerinin tamamı için en uygun fiyatları sunuyoruz. Düşük mikrofon alıcı ve vericiler fiyatları ve indirimler sayesinde ekonomik bir alışveriş yapabilirsiniz. Ödeme kolaylıkları ise bütçe endişesi yaşamadan alışveriş yapma imkanı tanıyor. Fotokolik ayrıcalıkları bunlarla sınırlı değil! Avantajlarla dolu olan alışveriş imkanından faydalanın ve siz de bu ayrıcalıkları keşfedin!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı