₺3.299,00 KDV Dahil
₺4.699,00 KDV Dahil
%30 İndirim
%30İndirim
Yeni Ürün
₺32.146,86 KDV Dahil
₺33.141,09 KDV Dahil
₺13.167,75 KDV Dahil
₺13.575,00 KDV Dahil
₺17.978,36 KDV Dahil
₺18.534,40 KDV Dahil
₺5.720,07 KDV Dahil
₺5.896,98 KDV Dahil
₺9.405,64 KDV Dahil
₺9.696,53 KDV Dahil
₺11.850,98 KDV Dahil
₺12.217,50 KDV Dahil
₺35.417,00 KDV Dahil
₺37.667,80 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Yeni Ürün
₺21.514,99 KDV Dahil
₺22.408,70 KDV Dahil
₺9.665,20 KDV Dahil
₺10.062,40 KDV Dahil
₺38.395,99 KDV Dahil
₺39.984,80 KDV Dahil
₺4.269,90 KDV Dahil
₺4.799,50 KDV Dahil
₺6.156,60 KDV Dahil
₺6.851,70 KDV Dahil
1 2 >

En İyi Ses Mikserleri

Eğer yüksek performanslı, kullanımı kolay ve ucuz ses mikseri arıyorsanız doğru adrestesiniz. Birden fazla ses kaynağını bir araya getirme özelliği ile ön plana çıkan ses mikserlerinde uygun fiyat ve yüksek kalite burada buluşuyor. En iyi ses mikserlerini incelemek ve beklentilerinize uygun modeli kolayca satın almak için şimdi online sipariş verin.

Ses Mikserlerinin Stüdyo ve Sahne Performanslarındaki Rolü

Stüdyo ve sahne performanslarındaki rolü, ses mikseri ne işe yarar sorusunun da yanıtıdır. Bu mikserler seslerin düzenlenmesini ve kontrolünü sağlar. Aynı zamanda istenen ses efektlerinin eklenmesini mümkün kılar. Dengeli bir ses dağılımı sunmakla birlikte farklı ses kaynaklarının işlenmesi görevini de üstlenirler. Özellikle canlı sahne performanslarında ses yönetimi son derece önemli olduğundan bu noktada da önemli bir görev üstlenirler.

Ses Mikseri Çeşitleri

Genel olarak mikser ses sistemi çeşitleri iki farklı grupta ele alınır. Bunlar; analog ve dijital ses mikserleridir.

Analog Ses Mikserleri

Analog olan ses mikseri ses sinyallerini elektronik bileşenlerle işleyen modellerdir. Sesi son derece doğal bir şekilde işleme özellikleri ön plana çıkar. Basit yapılı olmaları ise gayet kolay bir şekilde kullanılmalarını sağlar. Ses efekti uygulamak için ek donanımlara ihtiyaç duyulabileceğini ekleyelim.

Dijital Ses Mikserleri

Son dönemde dijital ses mikseri çeşitleri daha fazla tercih edilir. Sesleri dijital formda işleyen bu ürünler daha kompleks bir yapıya sahiptir ve daha fazla işlevseldir. Tek bir ses mikseri üzerinden birden fazla sayıda ses kanalını yönetmeyi mümkün kılarlar. Ses işlemeyle birlikte ses efekti uygulama fonksiyonları da çok daha geniştir.

Ses Mikserlerini Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Öncelikle ihtiyacınız olan kanal sayısını belirlemeli ve bu kanal sayısı seçeneğini sunan ses sistemi mikser modelleri arasından seçim yapmalısınız.
 • Ses mikserleri analog ve dijital olmak üzere iki farklı seçenek sunar ve bu çeşitlerin özellikleri farklıdır. Hangisinin sizin beklentilerinize uygun olduğunu belirleyerek seçim yapmalısınız.
 • En önemli unsurlardan biri sesin kalitesidir. Dolayısıyla ses kalitesi yüksek olan ürünlere yönelmenizi öneririz.
 • Göz atmanız gereken özelliklerden biri de ses mikserlerinin bağlantı özellikleridir.
 • Kompakt tasarıma sahip olanlar daha kolay taşınabilir. Bu nedenle hafif ve kompakt olan modelleri seçmenizi öneririz.

Ses Mikserlerinde İleri Seviye Özellikler

Artık ses mikseri özellikleri daha gelişmiş imkanlar tanıyor. İleri seviye özelliklerden biri dinamik bir ses işleme performansı sunmalarıdır. Aynı zamanda DSP olarak kısaltılan dijital sinyal işleme özelliği de ön plana çıkar. Bu özelliğe sahip olan ses mikserleri ses efektlerini gerçek zamanlı olarak uygular. Matching özelliği olan modeller ise kanal eşitleme şansı sunar. Farklı ses kaynaklarını eşitler ve aynı düzeyde duyulmasını sağlar. Bazı modellere uzaktan kontrol özelliği de kazandırılmış durumdadır. Aynı zamanda bazı yeni ses mikserlerinin kayıt yapma ve kayıttan çalma özellikleri de son derece gelişmiş durumdadır.

Ses Mikser Markaları

 • Andoer
 • Boya
 • CoMica
 • M-Audio
 • PreSonus
 • Rode
 • Tascam
 • Zoom

Ses Mikseri Fiyatları

En uygun mikser fiyatları ses sistemleri sitemizde karşınıza çıkacak. Sizlere yüksek kalitede ses mikserlerini düşük fiyata satın alma şansı sunuyoruz. Üstelik yüz güldüren mikser ses fiyatları yıl boyunca geçerlidir. Uygun fiyat fırsatlarını değerlendirmek için geç kalmadan sipariş verin, ses mikserinin kısa zamanda size ulaşmasını sağlayın.

Neden Fotokolik.com'dan Satın Alınmalıdır?

 • Eğer en iyi ses mikseri hangisi sorusunun yanıtını arıyorsanız doğru adrestesiniz. En kaliteli ve en uygun fiyatlı ses mikserlerini bu adreste bulacaksınız.
 • Yüksek kaliteyi düşük fiyata satın almanız için yıl boyunca uygun fiyat politikası uyguluyoruz.
 • Hızlı kargo uygulamamız tüm ses mikserlerinde geçerlidir ve siparişleriniz kısa zamanda size ulaşır.
 • Satış sonrası destek hizmetlerimiz de tüm ürün modellerinde geçerli olduğundan her konuda bize kolayca ulaşabilirsiniz.
 • Ses mikseri çeşitleri markalar tarafından sunulan garanti kapsamında size ulaşır.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı