₺5.610,00 KDV Dahil
₺6.567,00 KDV Dahil
₺9.900,00 KDV Dahil
₺10.857,00 KDV Dahil
%9 İndirim
%9İndirim
₺2.986,11 KDV Dahil
₺3.299,00 KDV Dahil
₺237,60 KDV Dahil
₺297,00 KDV Dahil
₺530,15 KDV Dahil
₺589,05 KDV Dahil
₺975,65 KDV Dahil
₺1.084,05 KDV Dahil
₺1.824,17 KDV Dahil
₺2.026,86 KDV Dahil
₺933,17 KDV Dahil
₺1.036,86 KDV Dahil
₺1.060,59 KDV Dahil
₺1.178,43 KDV Dahil
₺3.182,06 KDV Dahil
₺3.535,62 KDV Dahil
₺4.667,27 KDV Dahil
₺5.185,85 KDV Dahil
₺3.795,00 KDV Dahil
₺4.290,00 KDV Dahil
₺7.095,00 KDV Dahil
₺7.590,00 KDV Dahil
1 2 3 >

SD Hafıza Kartları

Fotoğraf makinenizde daha fazla depolama alanı olması için kullanabileceğiniz fotoğraf makinesi hafıza kartı çeşitleri burada! Yüksek kalitede ve geniş bir depolama alanı sunan SD kart çeşitleri ile artık fotoğraf ve video silme derdinden kurtulacaksınız. Hemen şimdi kullandığınız fotoğraf makinesine en uygun hafıza kartını seçin ve hesaplı fiyatlar eşliğinde siparişinizi iletin.

Fotoğraf Makineleri İçin En İyi SD Hafıza Kartları

En iyi hafıza kartı çeşitlerini bulmak için bu özel ürün koleksiyonunu inceleyebilirsiniz. Sizlere en iyi Canon fotoğraf makinesi hafıza kartı modellerini de sunuyoruz. Kullandığınız makineye uyumlu ve yüksek yazma hızına sahip SD kart çeşitlerinde en hesaplı fiyat fırsatları burada! Uygun fiyatlar ve indirimli hafıza kartı çeşitleri için geç kalmadınız. Şimdi ürün seçiminizi yaparak siparişinizi iletin.

SD Hafıza Kartı Çeşitleri

SD kart çeşitleri farklı kapasite alternatifleri sunar. Sitemizde yer alan 16 gb hafıza kartı fotoğraf makinesi çeşitlerinin büyük bölümü için yeterlidir. Daha fazla kapasite isteyenler 32 gb fotoğraf makinesi hafıza kartı modellerine yönelebilir. Veri saklama kapasitesi seçenekleri sadece bunlardan ibaret değildir. Sizlere 64 gb hafıza kartı fotoğraf makinesi modellerini de sunuyoruz. 128 GB ya da 256 Gb hafıza kartları da alternatifleriniz arasında yer alıyor.

Fotoğraf Makinesi İçin Yüksek Hızlı SD Kartlar

4K video ve fotoğraf çekimleri yapanların yüksek hızlı SD kart modellerini tercih etmesi önerilir. Genellikle fotoğraf makinesi için hafıza kartı tavsiyesi olarak gündeme gelen ürünler sizin için ideal hızda olmayabilir. Hız bakımından SD kartlar şu şekilde gruplandırılır:

 • Class 2: En az 2 MB/sn yazma hızı sunar.
 • Class 4: En az 4 MB/sn yazma hızı sunar.
 • Class 6: En az 6 MB/sn yazma hızı sunar.
 • Class 10: En az 10 MB/sn yazma hızı sunar.

UHS (Ultra High Speed) SD kart hız sınıfları ise şu şekildedir:

 • UHS-I: En az 10 MB/sn yazma hızı sunar.
 • UHS-II: En az 30 MB/sn yazma hızı sunar.
 • UHS-III: En az 60 MB/sn yazma hızı sunar.

Fotoğraf Makinesi Modeline Göre Uyumlu SD Kartlar

Fotoğraf makinesi modellerinin çok büyük bir bölümü ile uyumlu olan Canon fotoğraf makinesi hafıza kartı modelleri sitemizde yer alıyor. Dijital fotoğraf makineleriyle de uyumlu olan SD kart çeşitleri makineye kolayca takılıp çıkarılabilir. Sitemizde Angelbird, Delkin Devices, Exascend, Lexar, ProGrade, Sandisk, Sony ve Verbatim markaları tarafından geliştirilen hafıza kartı çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Markalar 16 gb fotoğraf makinesi hafıza kartı gibi farklı hafıza kapasitesi seçenekleri sunan modeller geliştiriyor. Hafıza kartında kapasite seçiminizi ihtiyaçlarınız doğrultusunda yapmalısınız. Canon, Nikon gibi fotoğraf makinesi çeşitlerine birebir uyumlu hafıza kartlarına hemen şimdi sitemizden ulaşabilirsiniz.

Fotoğraf Makinesi Uyumlu SD Hafıza Kartı Fiyatları

Hafıza kartı fiyatları kaç GB kapasiteli olduğuna, markasına göre değişebilir. Hafıza kapasitesi yükseldikçe fiyatlar da bir miktar artış gösterir. En uygun 8 gb fotoğraf makinesi hafıza kartı fiyatları için doğru adrestesiniz. Sayfanın sol bölümünden fiyat aralığı seçebilir ve bütçenize uygun SD kart çeşitlerinin listelenmesini sağlayabilirsiniz. Seçenekleriniz arasında fotoğraf makinesi hafıza kartı 64gb modeller de bulunuyor ve yüksek hafıza kapasitesine sahip ürünler de düşük fiyatla satın alınabiliyor. Yıl boyunca koruduğumuz makul fiyat fırsatlarından siz de faydalanın.

Neden Fotokolik.com'dan Satın Alınmalıdır?

 • Sitemiz üzerinden fotoğraf makinesi hafıza kartı seçimi kolaylıkla yapılabilir. Tüm fotoğraf makinesi modellerine ve tüm ihtiyaçlara uygun ürün çeşitlerini burada bulabilirsiniz.
 • Başta Sony fotoğraf makinesi hafıza kartı fiyatları olmak üzere tüm markaların SD kart çeşitlerini en uygun fiyatla satın alabilirsiniz.
 • Satış sonrası destek hizmetlerimiz hafıza kartı siparişlerinizde de geçerlidir.
 • İstanbul içi aynı gün teslimat yapıyoruz. Diğer kentlere de hızlı kargo uygulamamız kapsamında siparişlerin kısa zamanda ulaşmasını sağlıyoruz.
 • Yalnızca kaliteli ve uzun kullanım ömrü sunan ürün modellerini sizlerle buluşturuyoruz.
 • Güvenle sipariş verebilir ve ödemenizi kredi kartınızla yapabilirsiniz.

Fotoğraf Makinesi İçin SD Hafıza Kartı Alırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Aşağıdaki unsurları dikkate alarak fotoğraf makinesi hafıza kartı modeli seçebilirsiniz.

 • Kapasite:

  İhtiyacınız olan kapasiteyi belirleyerek bu ihtiyaca uygun modeller arasından tercih yapmanızı öneririz. 8 GB gibi küçük kapasiteli ürünler daha az sayıda fotoğraf ve video saklamanızı sağlar. Yüksek hafıza kapasitesi için 128 gb fotoğraf makinesi hafıza kartı gibi ürünlere yönelmelisiniz.

 • Uyum:

  Seçtiğiniz hafıza kartı fotoğraf makinesi ile uyumlu olmalıdır. Yeni fotoğraf makineleri hemen her SD kart ile uyumlu olabiliyor. Ancak eski fotoğraf makineleri sadece belirli SD kartlar ile uyumludur.

 • Hız Sınıfı:

  SD kart hızı, veri transfer hızını ifade eder. Yüksek çözünürlüklü fotoğraf ve video çekimi yapanlar yüksek hızda bir SD kart modelini seçmelidir.

 • Sağlamlık:

  Verilerinizi uzun süre muhafaza edeceğiniz hafıza kartlarının dayanıklı olması önemlidir. Özellikle sıklıkla zorlu koşullarda çekim yapanlar için fotoğraf makinesi için hafıza kartı seçiminde dayanıklılığa daha fazla önem verilmelidir.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı