₺12.412,50 KDV Dahil
₺14.199,90 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
₺7.778,50 KDV Dahil
₺7.944,00 KDV Dahil
%2 İndirim
%2İndirim
Yeni Ürün
₺9.799,00 KDV Dahil
₺11.599,00 KDV Dahil
₺2.700,96 KDV Dahil
₺2.813,50 KDV Dahil
₺12.412,50 KDV Dahil
₺14.199,90 KDV Dahil
₺19.032,50 KDV Dahil
₺20.853,00 KDV Dahil
₺14.233,00 KDV Dahil
₺14.895,00 KDV Dahil
₺10.999,00 KDV Dahil
₺12.649,00 KDV Dahil
%13 İndirim
%13İndirim
Yeni Ürün
₺12.325,00 KDV Dahil
₺12.999,00 KDV Dahil
₺1.688,10 KDV Dahil
₺2.184,60 KDV Dahil
₺2.283,90 KDV Dahil
₺2.614,90 KDV Dahil
₺2.151,50 KDV Dahil
₺2.813,50 KDV Dahil
₺3.806,50 KDV Dahil
₺4.468,50 KDV Dahil
1 2 3 ... 35 >

Ses Sistemleri

Ses sistemleri ekipmanlarının yer aldığı, video çekerken gerek duyulan ses ile ilgili ürünlerine ulaşmak için bu kategorimizi inceleyebilirsiniz. Bu kategori içerisinden ürünlere erişebilir, yetkililerimiz ile iletişime geçebilir ve bilgi alabilirsiniz. İhtiyacınız olan her türlü ses kayıt cihazı modelini tek bir adresten ulaşabilir ve ürün çeşitlerini birbirleri ile karşılaştırarak ihtiyacınıza karşı tercihler yapabilirsiniz. Hemen şimdi detaylıca inceleyebileceğiniz bu eşsiz kategori içerisinde ünlü markalar tarafından geliştirilen ses kayıt sistemleri yer almaktadır. Ürün çeşitlerinin hepsi kolay bir biçimde kullanılabiliyor olması ile de dikkat çekmektedir.

Videolarda yer alan sesleri farklı noktalardan kaydetmenize olanak sağlayan ses sistemleri muhakkak incelemeniz gereken ürün çeşitleri arasında yer almaktadır. Bu ürünlerin arasında ses dosyalarını ilaveten kaydetmenizi sağlayan bir ekipman ile geliştirilen ürün çeşitleri de yer almaktadır. Hatta oluşturduğunuz bu sesler üzerinde farklı düzenlemeler yapmanıza olanak sağlayan ses kayıt cihazları da sizlerle buluşmaktadır.

Yeni nesil teknolojiler ile geliştirilmiş olan ve performansı ile beğeni toplayan mikrofon modellerini de yine sitemizden temin edebilirsiniz. Sizler için özel olarak hazırladığımız kategoride geniş ürün skalası sunmaktayız. Alternatiflerimiz arasında kablosuz mikrofon çeşitleri de bulunmaktadır. Bu ürün modeli ile kablo fazlalığını da ortadan kaldırabilir ve daha rahat bir çalışma ortamı sunabilirsiniz.

Fotokolik.com adresi üzerinde, çalışma aralığı 100 metreye kadar uzayan yaka mikrofonu çeşitleri de yer almaktadır. Kablosuz olarak üretilen bu mikrofonların verici ve alıcı özellikleri mevcuttur. Bu ürün grubu ihtiyaca göre ayarlanabiliyor ve böylece de beklentileri karşılayabiliyor. Rode mikrofon modellerini kablosuz ve kablolu olarak sitemizden temin edebilirsiniz. İsterseniz bir marka seçimi yaparak yalnızca seçmiş olduğunu markanın mikrofon modellerini listeleyebilirsiniz. Aynı zamanda Boya mikrofon modellerine de aynı kategori içerisinde ulaşabilirsiniz.

Mikrofon, Ses Kayıt Cihazları ve Kulaklık Gibi Profesyonel Ses Ürünlerini Uygun Fiyat Avantajıyla Satın Alın!

İstediğiniz ses mikseri modellerini marka garantisi kapsamında satın almak isterseniz hemen şimdi bu ürün çeşitlerine göz atmaya başlayın. Oldukça geniş bir ürün skalası ve en kaliteli ürün çeşitlerinden meydana gelen bu koleksiyon içerisinde son teknoloji ile geliştirilen mikser çeşitleri yer almaktadır. Kalitesi dünya çapında duyulan markalar tarafından üretilen ürünleri sizler için sunmaktayız. Rode ve Boya marka mikser modelleri seçeneklerimiz arasında yer almaktadır.

Ses mikseri modelleri sahip oldukları yeni nesil teknoloji sayesinde performansı ile göz doldurmaktadır. Küçük olması ile kullanım kolaylığı sunan mini mikrofon mikseri modelleri de seçeneklerimiz arasında yer almaktadır. Hafifliği ve taşınmasının kolay olması gibi özellikleri ile dikkat çeken bu ürün çeşitlerini hemen inceleyerek siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Hiç şüphesiz çoğu kişinin en önemli aksesuarlarında biri kulaklık  modelleridir. Pek çok amaç ile kullanılabilen bu ürün modellerine fotokolik.com adresi üzerinden ulaşabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey yalnızca en kaliteli ve kullanışlı kulaklıklara göz atarak size en uygun olan modeli seçmeniz ve satın almanız kalacaktır. Kablo kalabalığını ortadan kaldıran bluetooth kulaklık çeşitleri de üretildiği ilk günden beri büyük ilgi duymaya başlamıştır.

Yalnızca müzik dinlerken değil görüşme yaparken de kullanım rahatlığı sunan bu ürün modelleri kablosuz bir şekilde bağlantı kuruyor ve böylece oldukça rahat bir şekilde kullanılabilmektedir. Ergonomik tasarımı ile uzun süre boyunca kullanımda dahi herhangi bir rahatsızlık vermeyen kablosuz kulaklıkları sitemizde detaylıca inceleyebilirsiniz. Bu ve bunun gibi daha pek çok profesyonel ses sistemleri aksesuarlarını fotokolik.com adresi üzerinde detaylıca inceleyebilirsiniz. İhtiyacınıza ve bütçenize en uygun modeli seçtikten sonra online bir şekilde siparişinizi verebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı