₺834,00 KDV Dahil
₺868,75 KDV Dahil
1

Fotoğraf Baskı Yazıcıları

Çektiğiniz fotoğrafların yüksek çözünürlükte çıktısını almak için kullanabileceğiniz en iyi fotoğraf yazıcısı çeşitleri Fotokolik’te! Ultra düşük maliyetle fotoğraf çıktısı almanızı sağlayacak olan yazıcı çeşitlerinde uygun fiyat fırsatlarını kaçırmayın! Farklı markaların farklı özellikler ile donatılmış olan fotoğraf makinesi yazıcısı çeşitlerine sadece tek tıkla ulaşmak çok kolay!

Fotoğraf Yazıcısı Nedir?

Fotoğraf çıktısı almak için özel olarak tasarlanan ürünler foto yazıcı olarak adlandırılır. Bu ürünler fotoğraf baskı kalitesine önem verenlerin tercihidir. Sitemizde kablolu bağlantıya sahip olan yazıcı çeşitlerinin yanı sıra bluetooth fotoğraf yazıcısı çeşitleri de incelenebilir. Bu yazıcı modellerini kullanarak saniyeler içerisinde A3 ve A4 boyutunda fotoğraf çıktısı alabilirsiniz.

Fotoğraf Yazıcısı Çeşitleri

Sitemizde Canon fotoğraf yazıcısı çeşitleri ile benzer özelliklere sahip modelleri görebilirsiniz. Küçük ebatlarıyla ön plana çıkan mini fotoğraf yazıcısı modelleri en çok tercih edilenlerin başında geliyor. Aynı zamanda Kodak fotoğraf yazıcısı gibi mürekkep püskürtmeli olarak tasarlanan modeller de seçenekleri arasında mevcut. Hızlı bir şekilde kenarlıksız olarak çıktı almayı sağlayan fotoğraf yazıcısı mini ebatları sayesinde istediğiniz her yere taşınabilir. Yüksek çıktı kalitesi beklentisini karşılayan ve HP fotoğraf yazıcısı modelleri gibi hızlı şekilde çıktı almaya olanak tanıyan taşınabilir fotoğraf yazıcısı çeşitlerini de seçenekleriniz arasına ekledik. Fotoğraf çıktısı almanın yanı sıra tarayıcı özelliği olan, fotokopi çekebilen yazıcı modellerine de göz atabilirsiniz.

Fotoğraf Yazıcısı Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Farklı markaların tasarladığı fotoğraf yazıcıları teknik donanım bakımından farklı özellikler sunabiliyor. Karar vermeden önce ürünün teknik özelliklerini gözden geçirmelisiniz.
  • Taşınabilir özellikte bir fotoğraf yazıcısı ihtiyacınız varsa mini boyutlarda olan ürünleri seçin.
  • Yazıcının kolay kullanım imkanı sunması önemlidir. Kullanıcı dostu özelliklere sahip bir modeli tercih edebilirsiniz.
  • Bazı yazıcılar tarama, fotokopi özelliği de sunuyor. Bu ek özelliklere ihtiyacınız varsa tercihinizi çok işlevli yazıcılardan yana yapabilirsiniz.
  • Baskı hızı, bu ürünlerde önemli bir özelliktir. Mutlaka baskı hızı ve baskı kalitesine de göz atmalısınız.

Fotoğraf Yazıcısı Fiyatları

En uygun fotoğraf yazıcısı fiyatları için Fotokolik’ten ayrılmayın! Markaların yeni nesil teknolojilerle tasarladığı ve kullanıcı dostu özelliklerle donatılmış olan yazıcı modellerini hesaplı fiyatlarla satın alabilirsiniz. En ucuz fotoğraf yazıcılarını sitemizde bulabilir, ödeme kolaylıklarından ve indirim fırsatlarından faydalanabilirsiniz.

Neden Fotokolik.com'dan Satın Alınmalıdır?

  • Bu ürün grubunda sizleri hem ekonomik fiyata sahip hem de yüksek performanslı yazıcı modelleri ile buluşturuyoruz.
  • Tüm ürün modellerinde en uygun fiyat fırsatları geçerlidir. İndirimli olarak satın alabileceğiniz yazıcı çeşitleri de burada!
  • Hızlı kargo uygulamamız kapsamında seçtiğiniz yazıcıları kısa zamanda sizlere ulaştırıyoruz ve hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz.
  • Satış Sonrası destek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
  • Tüm yazıcı çeşitleri marka tarafından sunulan garanti kapsamında sizlere ulaşıyor.

Fotoğraf Yazıcısı Markaları

Epson

Kompakt tasarım ve hızlı baskı özellikleri ile ön plana çıkan Epson fotoğraf yazıcısı çeşitlerini şimdi mercek altına alın. Markanın A3 ve A4 boyutunda fotoğraf çıktısı almayı sağlayan renkli Inkjet tanklı modelleri sizin için ekonomik bir seçim olacaktır.

DNP

Sitemiz üzerinden hemen DNP satın al diyerek ulaşabileceğiniz yazıcı modellerinde düşük fiyat fırsatları devam ediyor. Markanın termal fotoğraf baskı özelliğine sahip yazıcı modellerini en kısa zamanda teslim edebiliriz. Fotokolik ayrıcalıkları, DNP yazıcı çeşitlerinde de geçerlidir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı