₺577,93 KDV Dahil
₺595,80 KDV Dahil
₺5.627,00 KDV Dahil
₺6.620,00 KDV Dahil
₺4.965,00 KDV Dahil
₺6.289,00 KDV Dahil
₺2.349,00 KDV Dahil
₺2.499,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Yeni Ürün
₺3.099,00 KDV Dahil
₺3.299,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Yeni Ürün
1

Video Sinema Ekipmanları

Günümüzde sinema sektörü hızla büyümektedir. Sinema sektörünün dışında reklam, tanıtım filmleri gibi alanlarda gelişme göstermektedir. Bu alanlarda en önemli etken set içerisidir. Set içerisinde çalışanların dışında bazı belli başlı film seti ekipmanları da bulunmaktadır. Bu ekipmanların başında yönetmenin sıklıkla kullandığı tahtalar gelmektedir. Bu ürün sayfamızda farklı seçeneklere göz atabilirsiniz.

Sette kullanım için aradığınız video sinema ekipmanları çeşitlerini bir arada bulabilir ve beğendiğiniz tasarımları uygun fiyat avantajından yararlanarak hemen satın alabilirsiniz. Özellikle film çekimleri başlarken ve çekimler biterken yönetmenlerin sıklıkla kullandıkları tahta modellerini de seçeneklerimiz arasına ilave ettik. Bu ürünler akrilik malzemeden üretildiğinden dolayı üzerine yazılması ya da temizlenmesi de son derece kolaydır.

Manyetik çubuklara sahip olan yönetmen tahtası modelleri, sağlam ve sesli kapatmaya olanak sağlar. Ayrıca özel tasarımı çatlamayı engellemek adına son derece güçlüdür. Ürünün üzerine yazılan yazılar kolaylıkla silinebilmektedir. Bu şekilde tekrar kullanılabilir hale gelmektedir. Bu ürünler film çekimleri, kişisel yazı tahtası uygulamaları, stüdyo ya da sahne dekorasyonu adına kullanılabilecek ürün kategorisine girmektedir.

Sayfamızda sinema ekipmanları kategorisi adı altında farklı renkte yönetme tahtaları satışa sunulmaktadır. Bu tahtaların üzerine yer alan ve ses çıkaran bölüm çekimler esnasında görüntü ile ses eşlemek adına kullanılan bölümdür. Günümüzde pek çok kamera görüntü ile aynı anda ses kaydı da almaktadır. Ancak sinem kalitesindeki ses kaydı harici kayıtçılar ile mümkün kılınmaktadır. Bundan dolayı da hala ses eşlemek adına yönetmen tahtaları kullanılmaktadır.

Film seti ekipmanları için tıklayın!

Fotokolik.com olarak siz değerli kullanıcılarımız için pek çok video kamera ekipmanlarını bir arada sunmaktayız. Bu video kamera ekipmanları arasında yer alan film seti malzemeleri de kategorimiz içerisinde yer verdiğimiz bir diğer ürün grubumuzdur. Bu ürün grubumuzda ise sizlerle yönetmen tahtalarını buluşturmaktayız. Yönetmen tahtaları film, dizi, reklam çekimlerini yöneten bir çok kurgucunun ihtiyaç duyduğu aksesuarlardan bir tanesidir.

Yönetmen tahtaların üzerine filmin adı, tarifi, timecode, çekimi yapılan plan numarası, çekim numarası, yönetmen, kameraman, tarih gibi birçok bilgi yazılır. Tahtanın üzerine yazılan notlar, kurgucu, yönetmen, editör için bazen hayat kurtarıcı öneme sahiptir. Bu notlar görüntüler verilirken karışıklık çıkmamasını, yönetmenin istediği programı hemen bulabilmesini, çekimi hangi yönetmenin çektiğinin bilinmesini sağlamaktadır.

Setlerin olmazsa olmazı olan yönetmen tahtalarını sunduğumuz film set ekipmanları ürün kategorimizi sitemiz üzerinden daha detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Kaliteli video sinema ekipman modellerini sunduğumuz sitemizde siz değerli kullanıcılarımıza her zaman en uygun fiyatları da beraberinde sunmaktayız. Eğer sizler de bu gibi aksesuarlara ihtiyaç duyuyorsanız vakit kaybetmeden fotokolik.com adresini ziyaret edebilirsiniz. Sizler de setiniz için gerek duyduğunuz sinema ekipmanlarına en uygun fiyatlarla hemen sahip olun.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı