Sony A7S III Body
Sony A7S III Body
Sony A7S III Body
Sony A7S III Body
Sony A7S III Body
Sony A7S III Body
Sony A7S III Body
Sony A7S III Body
Sony A7S III Body
Sony A7S III Body

Sony A7S III Body

Marka : Sony
İndirim Oranı : %2 İndirim
Fiyat : ₺133.999,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺131.631,00(KDV Dahil)
Barkod : 027242895065
₺36.919,20 `den başlayan taksitlerle

TÜRKİYE DİSTRİBÜTÖRÜ SONY EURASIA GARANTİLİ

Sony A7S III Body Aynasız Fotoğraf Makine İncelemesi

 

Güncellenen sensör tasarımı ve gelişmiş işlemcisi ile en yüksek performanslı video deneyimi için tercih edebileceğiniz Sony A7S 3 ile en yüksek hız ve hassasiyeti test edebilirsiniz. Tam çerçeve aynasız kamera ile yapabileceğiniz en iyi sonuçlara ulaşmanızı sağlayacak olan aygıt, yüksek bit hızlı dahili kayıt imkanı sunuyor.

Sony A7S yenilenen görünümü ile de öne çıkıyor. Kullanıcılardan tam not alan gövde tasarımı ile daha rahat bir kullanım alanı sunuyor. Video temelli bir aygıt olarak doğrudan fotoğraf makinesinden daha kaliteli görüntüler elde etmek için hassas stabilizasyon yöntemleri ekleyen Aktif IS modu da eklenmiştir. Sony a7s fiyat açısından ulaşılabilir olması ile de öne çıkıyor.

 

sony-a7sııı-2

Ürün Detayları

 

Sony a7s lll body, yüksek bit hızlı dahili kayıt özelliği ile kullanıcıya özgür bir alan sunar. Ayrıca yüksek bit hızlı kayıt sayesinde, tam boyutlu HDMI bağlantı noktasından 16 hit ham çıkış ve esneklik sağlayarak, daha hızlı okuma ve azaltılmış panjur oluşumu sağlar. Gerçek zamanlı göz fonksiyonu ile 759 faz algılama noktası ile otomatik netleme performansı almanıza imkan verir. Bunun yanında, tüm kayıt modlarında hareketli nesneler üzerinde en net odak sağlayan akıllı nesne izleme özelliği ile kusursuz çekimlere imza atabilirsiniz. Görüntü sabitleme özelliği sayesinde, sarsıntılı görüntülerin 5.5 kat daha iyi görünmesini sağlar.

Sony a7s lll body aynasız fotoğraf makinesi sahip olduğu gelişmiş ve işlevsel özellikleri ile işinizi kolaylaştırırken, en zahmetsiz sonuçları almanızı sağlayacak. Kullanıcıların ihtiyaç ve beklentileri gözetilerek yenilenmiş performansı sayesinde kolay ve pratik bir deneyim yaşayabilirsiniz. Diğer Sony a7s 3 özellikleri şunlardır:

 • BIONZ XR görüntü işlemcisi
 • UHD 4K 120 p video kaydı
 • dahili 10 bit 4:2:2 örnekleme
 • gürültü azaltma fonksiyonu
 • yenilenmiş 12.1MP Exmor R BSI CMOS sensör
 • ISO 40-409600 genişletilmiş menzil
 • 1000 ardışık ham kareye kadar hızlı 10 fps sürekli çekim
 • 5 eksenli Steady Shot INSIDE sensör kaydırma ve görüntü sabitleme özelliği
 • fotoğraflar için yaklaşık 14 durak, videolar için yaklaşık 15 durağa kadar çekim
 • 30p ve 24p olarak ayarlanmış kare hızı oynatma
 • 4x ve 5x ağır çekim film kaydı
 • yüksek hızlı, 120 fps kayıt
 • uzun odak uzunluklarında hat ve sapma ayarlarını düzenleyen sistem
 • yan açık artikülasyonlu arka LCD
 • 9.44m noktalı OLED elektronik vizör
 • hızlı ve yüksek depolama için CFexpress Tip A veya SD UHS-II tipi çift hafıza kartı olanağı
 • Dahili Wi-Fi ile doğrudan paylaşım için uzaktan kamera kontrolü ve dosyaların mobil cihazlar ile hızlı şekilde paylaşımı
 • 2.4GHz ve 5GHz bant ile kablosuz bağlı çekim desteği
 • özelleştirilebilir renk ve gama kontrolleri
 • ileri teknolojiye sahip S- Log2 Gama Eğrisi kullanımı
 • Fast Hybrid AF Sistemi
 • 759 faz algılama noktası ve 425 kontrast algılama alanı
 • Eye AF ile net portre çekimleri
 • QXGA OLED Tru- Finder EVF vizör
 • 9.44 m noktalı çözünürlük ve 0.9 kat büyütme özellikli vizör
 • arka LCD’nin dokunmatik ekranı ile aynı anda çalışan menü sistemi
 • şarj edilebilir lityum – iyon pil

 

A7s3, hafif tasarımına rağmen oldukça dayanıklı ve sağlamdır. Lens yuvası, en ağır lensleri bile taşıyacak şekilde geliştirilmiştir. Hava sızdırmazlık özelliği sayesinde, her hava koşulunda güvenli bir çalışma yapabilirsiniz. Pil kapağı, terminal kapağı ve şasi bağlantılarının çevresinde toz ve neme dayanıklı sızdırmaz parçalar bulunmaktadır. Sony A7S lll fiyat konusunda, sağladığı avantajlara rağmen son derece ekonomiktir. Pratik ve rahat kullanımı dışında ergonomik olması ile de dikkat çeker. Kategorisindeki en yenilikçi özellikleri barındıran Sony a7s3 fiyat skalasında da kullanıcılarını memnun ediyor.Optimize edilmiş video, optimize edilmiş hassasiyet, optimize edilmiş hız, Sony Alpha a7S III , tam çerçeve aynasız kameranın yapabileceği özellik için çıtayı yükseltiyor. Revize edilmiş 12.1MP Exmor R BSI CMOS sensör ve güncellenmiş BIONZ XR görüntü işlemcisi, UHD 4K 120p video kaydı ve dahili 10 bit 4: 2: 2 örnekleme ile birlikte daha hızlı performans, gelişmiş gürültü azaltma ve daha geniş bir dinamik aralık sunar.

Video, a7S III'ün birincil uygulamasıdır ve sensör ve işlemcideki geliştirmeler, yüksek bit hızlı dahili kayıt, tam boyutlu HDMI bağlantı noktası üzerinden 16 bit ham çıkış ve esneklik ile daha hızlı okuma hızları ve büyük ölçüde azaltılmış panjur sağlar değişken kare hızı seçimi ile hareketin kontrolü. A7S III ayrıca kayıt süresi sınırlarını ortadan kaldırır ve doğrudan HDR üretimi için HLG'nin yanı sıra düzenleme ile gelişmiş HDR üretimi için S-Log2 / S-Log3 gama profillerini içerir.

Güncellenmiş sensör tasarımı, tüm kayıt modlarında hareketli nesnelere kritik odak sağlamak için akıllı nesne izleme ve Gerçek Zamanlı Göz AF özelliği sunan 759 faz algılama noktası aracılığıyla gelişmiş otomatik netleme performansı da getiriyor. Sensör ve BIONZ XR işlemci, ISO 40-409600 genişletilmiş menzili ve 1000 ardışık ham kareye kadar hızlı 10 fps sürekli çekim ile etkileyici hassasiyeti kolaylaştırır. Ayrıca, 5 eksenli SteadyShot INSIDE sensör kaydırma görüntü sabitleme özelliği de mevcuttur; bu, fotoğraf makinesi sarsıntısının görünümünü 5,5 durağa kadar en aza indirir.

Görüntüleme varlıklarını tamamlayan Sony, a7S III'ün fiziksel tasarımında, yan açık artikülasyon tasarımına sahip bir arka LCD ve etkileyici bir 9.44m noktalı OLED elektronik vizör de dahil olmak üzere bazı değişiklikler yaptı. Kameranın menü sistemi de daha sezgisel gezinme için güncellendi ve gövde tasarımı, gelişmiş sürekli kayıt yetenekleri için daha iyi ısı dağılımını desteklemeye yardımcı oluyor. Ayrıca, çift bellek kartı yuvalarının her ikisi de esnek ve yüksek hızlı dosya depolama için CFexpress Tip A veya SD UHS-II bellek kartlarıyla çalışmayı destekler.

12.1MP Exmor RS BSI CMOS Sensör ve BIONZ XR Görüntü İşlemci

Yeniden tasarlanan 12.1MP tam kare CMOS sensör, genişletilmiş ISO 40-409600 ürün yelpazesine sahip ISO 80-102400 modelinden beklenen etkileyici hassasiyetle birlikte daha fazla netlik ve daha düşük gürültü elde etmek için arkadan aydınlatmalı Exmor RS tasarımına sahiptir. Güncellenmiş sensör tasarımı ayrıca önceki nesillere göre 2 kat daha yüksek okuma hızları sağlar ve gözden geçirilmiş BIONZ XR görüntü işlemcisi ile birleştirildiğinde panjuru 3 kat ve 8 kata kadar daha hızlı işleme ve genel kamera kullanımı büyük ölçüde azaltır. Sensör ve işlemci kombinasyonu ayrıca fotoğraflar için yaklaşık 14 durağa ve video için 15 durağa ve fotoğraflar için 1000 sıkıştırılmamış ham dosyaya kadar 10 fps sürekli çekime kadar geniş bir dinamik aralığa ulaşmaya yardımcı olur.

 

UHD 4K 120p Video, 10 Bit 4: 2: 2 Dahili Kayıt.

Binmeden 1: 1 piksel okuma kullanarak 120p'ye kadar kare hızlarında UHD 4K'ya kadar kayıt yapmak mümkündür. Tüm kayıt modlarında dahili 10 bit 4: 2: 2 örnekleme de mümkündür ve harici olarak tam boyutlu HDMI A bağlantı noktasıyla kayıt yapılıyorsa, daha fazla ton üretimi ve üretim sonrası esneklik için 16 bit ham çıkış da mümkündür. Ayrıca, iki codec bileşeni de geliştirilmiştir: daha küçük bit hızlarında daha fazla ayrıntı tutmak için HEVC / H.265 kodlamasını kullanan XAVC HS ve 600 Mb / sn'ye kadar bit hızlarında tutarlı performans ve kalite için bir intraframe codec bileşeni olan XAVC SI ..

Yüksek hızlı, 120 fps kayıt ayrıca 30p veya 24p'ye ayarlanmış kare hızı oynatma ile 4x ve 5x ağır çekim film kaydı sağlar veya Full HD çözünürlüğe geçilirse 240p kare hızı da daha da yüksek olur hareket kontrolü. Ek olarak, uzun biçimli kayıt için uygun olan a7S III, sınırsız klip uzunluklarına izin vermek için herhangi bir kayıt süresi sınırına sahip değildir. Kameranın fiziksel tasarımı, 4K60p'de yaklaşık 60 dakikalık kayıt süresine kadar olası daha uzun kayıt sürelerini desteklemek için geliştirilmiş bir ısı yayma yapısına sahiptir..

Kapsamlı özelleştirilebilir renk ve gama kontrolleri sunan a7S III, kullanıcıların gama, siyah seviyesi, diz, renk seviyesi ve daha fazlasını ayarlamasına olanak tanır. Ayrıca, kullanıcılar artmış post prodüksiyon esnekliği için video sinyaline ve geleneksel REC709'a% 1300 daha fazla dinamik aralık sıkıştıran ileri teknoloji Sony Sinema kameralarında bulunan aynı S-Log2 Gama Eğrisini kullanabilirler. HLG (Hibrit Log-Gama) desteği, BT.2020 renk alanı ile birlikte geniş bir renk gamında kayıt için de mevcuttur ve S-Log2'ye ek olarak, 15 + -stop üretmek için S-Log3 de mevcuttur gölgede görüntünün orta ton bölgelerine artan derecelendirme kontrolü ile dinamik aralık.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

sony-a7s3-body

Hızlı Hibrit AF Sistemi

Görüntü alanının% 92'sini kapsayan bir Fast Hybrid AF sistemi, -6 EV'ye kadar hassasiyetle çeşitli aydınlatma koşullarında hızlı ve hassas odaklama için 759 faz algılama noktası ile 425 kontrast algılama alanı içerir. Bu odaklama sistemi, hem video hem de fotoğraf uygulamalarından yararlanmak için tüm kayıt modlarında kullanılabilir. Ek olarak, konulara hızlı bir şekilde kilitlenebilir ve hareketli nesnelerde AI tabanlı izleme için Gerçek Zamanlı İzleme veya konunun manuel seçimi için dokunmatik izleme özelliğini kullanabilir. Hem insanlar hem de hayvanlar için uygun olan gerçek zamanlı Eye AF, portre çekerken de kritik netlik sağlar. Odaklama sisteminin performansının ince ayarının yapılmasına yardımcı olmak, 5 Eksenli SteadyShot INSIDE Görüntü Sabitleme A7S III, el ile fotoğraf ve video çekimi sırasında karşılaşılan beş farklı türden kamera sarsıntısını telafi eden gelişmiş 5,5 durak etkili 5 eksenli SteadyShot INSIDE görüntü sabitleme sistemi içerir. Bu, kullanıcıların kamera sarsıntısından bulanıklık olmadan kritik görüntüleme için herhangi bir lensi, hatta uyarlanmış lensleri güvenle kullanmalarını sağlar.

Uzun odak uzunlukları için sistem hatve ve sapma ayarlarını düzeltir. Makro ve yüksek büyütme görüntüleri ise yatay ve dikey kaydırma telafisinin dahil edilmesinden fayda sağlayacaktır. Tüm çekim stilleri rulo telafisinden yararlanır. 5 eksen sabitleme ekseninin tümü, üçüncü taraf lenslerle ve adaptörlerle veya dahili optik sabitleme özelliğine sahip lenslerle kullanıldığında bile her zaman çalışır.

Ek olarak, özellikle video için, doğrudan fotoğraf makinesinden daha düzgün görüntüler için daha hassas stabilizasyon yöntemleri ekleyen bir Aktif IS modu da vardır.

Gövde Tasarımı ve Bağlantısı

Etkileyici bir QXGA OLED Tru-Finder EVF, olağanüstü parlak, net ve ayrıntılı göz seviyesinde görüntüleme için yüksek 9,44 m noktalı çözünürlük ve 0,9 kat büyütme özelliğine sahiptir. Bu vizör, pürüzsüz hareket oluşturma için özel 120 fps Yüksek Kalite ayarına sahiptir ve bulucunun fiziksel tasarımı 25 mm uzunluğunda bir göz noktasına, 41 ° görüş alanına sahiptir ve temizliği sağlamak için en dış vizör elemanında bir flor kaplamaya sahiptir.

A7 serisi kameralar için bir ilk, yandan açılan 3.0 "1.44m noktalı değişken açılı artikülasyon ekranı, yüksek ve alçak açılardan çalışmanın yanı sıra vlog veya diğer kendi kendine kayıt ihtiyaçları için öne bakan bir konum sağlar. sezgisel çekim kontrolü ve menüde gezinme için bir dokunmatik ekran da. Çift bellek kartı yuvalarının her ikisi de CFexpress Tip A veya SD tipi bellek kartlarını kabul eder. Çift yuvalı tasarım, esnek dosya kaydetme ve işleme olanağı sağlar ve dosya türlerini bölümlemek için yapılandırılabilir veya taşma kaydı için kullanılabilir. Ayrıca, her iki kart yuvası da daha hızlı aktarım hızları için UHS-II bellek kartlarını destekleyecek şekilde derecelendirilmiştir. Yeniden tasarlanan menü yapısı daha sezgiseldir ve film kaydı ve fotoğraf çekimi için farklı iş akışlarına ve ayar seçimlerine sahiptir. Menü sistemi aynı zamanda arka LCD'nin dokunmatik ekran tasarımı ile birlikte çalışır.

Magnezyum alaşımlı şasi, hafif kalırken sağlamlık, dayanıklılık ve stabilite sağlar. Lens yuvası ayrıca ağır lensleri daha iyi desteklemek için geliştirildi ve daha rahat el tutuşu için kavrama sertliği geliştirildi. Zorlu hava koşullarında güvenilir çalışma için toz ve neme karşı koymak amacıyla, pil kapağı, terminal kapağı ve şasi bağlantıları etrafındaki gelişmiş sızdırmazlık da dahil olmak üzere geniş hava sızdırmazlığı kullanılmıştır.

Vizör kullanılırken şarj başına yaklaşık 510 çekim / 80 dakika veya arka LCD kullanılırken şarj başına 600 çekim / 95 dakika kayıt sağlayan yüksek kapasiteli NP-FZ100 şarj edilebilir lityum-iyon pili kabul eder. Tam boyutlu HDMI Bir bağlantı noktası harici kaydedicilerle çalışırken daha güvenilir bir bağlantı sunar. Daha hızlı, daha güvenilir tethering desteği için mikro USB bağlantı noktasına ek olarak bir USB 3.2 Gen 1 Type-C bağlantı noktası eklenmiştir. USB Type-C bağlantısı, bağlandığında fotoğraf makinesinin ana güç kaynağından şarj edilmesini veya beslenmesini sağlar. Hem 3,5 mm kulaklık hem de harici mikrofon bağlantı noktaları ses kaydı üzerinde daha fazla kontrol sağlar. Çoklu Arayüz Yuvası, isteğe bağlı ECM-B1M Av Tüfeği Mikrofonu veya XLR-K3M XLR Adaptör Kiti ile çalışmayı destekler; bunlar analog sinyalin aksine kameraya dijital ses sinyali göndererek gelişmiş, net ses kayıt sesi sağlar.

Dahili Wi-Fi, çevrimiçi olarak doğrudan paylaşım için uzaktan kamera kontrolü ve görüntülerin mobil cihazlarla anında paylaşılmasını sağlar ve hem 2.4 hem de 5 GHz bant desteği kablosuz bağlı çekim desteğini de sağlar. Bu bağlantı aynı zamanda uzaktan kamera kontrolü de sağlar USB Type-C bağlantı noktası, 1000BASE-T bağlantısı, kablolu uzaktan çekim veya FTP aktarımı sağlamak için isteğe bağlı bir Ethernet kablolu LAN adaptörü ile eşleştirilebilir.
 •  Taksit Seçenekleri
Modeller
Sony A7S III
Body/Kit
Body / Sadece Gövde
Megapixel
10-15MP
Sessör Format
Full Frame
Sensör Tipi
CMOS
Video Çözünürlük
4K UHD
Hafıza Kartı Tipi
CFexpress-A
 • Garanti
  İmkanı
 • İstanbul içi Kurye ile
  4 Saatte Teslimat
 • 2500 TL ve Üzeri Ücretsiz
  Kargo
 • Taksit
  İmkanı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı