₺185,79 KDV Dahil
₺201,95 KDV Dahil
1 2 3 ... 12 >

Tripod Aksesuarları

En iyi ekipmanlarla çekim yapmak, işinizi daha iyi yapmak istiyorsanız tek adresiniz fotokolik.com! Kendinize yeni bir uğraş edinmek istiyorsanız ya da bu alanda gelişmek istiyorsanız fotoğraf makinesi alırken ilk edinmeniz gereken ekipmanlardan bir tanesi de tripoddur. Tripod kullanmak sizlere birçok anlamda kolaylık sağlayacaktır. Bu ekipman özellikle ışığın kötü olduğu durumlarda, netliğin önemli olduğu zamanlarda yardımcı olmaktadır. Tripod malzemeleri de bu anlamda büyük önem arz etmektedir.

Tripod kullanımının avantajlı bir özelliği, el ile çekmenizle karşılaştırıldığında tripod ile yaptığınız çekimler çok daha nettir. Ayrıca çekim sırasında meydana gelebilecek bütün sarsıntıları da önlemektedir. Böylelikle de makinenizi tripoda bağlayarak net bir fotoğraf çekebilirsiniz. Bunun için ayrıca deklanşör, kumanda gibi tripod aksesuarları kullanarak, makinenize el dahi sürmeden uzun pozlamalar elde edebilirsiniz.

Tripodunuzu temin ettikten sonra dilerseniz onu tamamlayıcı tripod yedek parça çeşitlerini de satın alabilirsiniz. Tripod tamamlayıcı olarak satın alabileceğiniz tekerlek, stand tutucu, mount, vida, plate, adaptör gibi ürünlere sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çekim esnasında sizlere yardımcı olacak tripod aksesuarlarını hemen online satın alın!

Tripod tekerleği temin ettiğinizde bu ürünü iç ortamlarda kullanmanız önerilir. Fotoğraf makinenizi hızlı ve problemsiz bir biçimde yeniden yerleştirmek için tripodunuzu odanın çevresinde rahatlıkla hareket etmenize yardımcı olur. Eğer çok ağır bir kamera kullanacaksanız tekerlekli tripod satın almanız daha iyi olacaktır. Tripod mount, pek çok tripoda monte edilebilir özellikledir. Üzerine de kullandığınız diğer ekipmanları yerleştirebilirsiniz. Tripod parçaları arasında yer alan standsa, yalnızca fotoğraf makineleri için değildir. Telefon veya tabletleriniz için de tripod standlarını kullanabilirsiniz.

Standlarda yer alan kitlenme niteliği ile cihazlarınızı üzerine yerleştirip rahatça sabitleyebilirsiniz. Ürünlerde kullanılan materyaller sayesinde cihazlarınızın zarar görmesini de engellersiniz. Tripod kamera bağlantı parçası çeşitleri, aksesuar kamerası gibi aletlerinizin tripod ve monopod gibi destekleyicilere monte edilmesine olanak sağlar. Tripod plate ise kameranızı arca-swiss bağlantılı tripodlara bağlar.

Şimdi sizde fotokolik.com sitesini ziyaret edin ve iş gücünüzü hafifletecek tripod makine bağlantı parçası gibi daha pek çok tripod aksesuarına sahip olun. Birçok marka ve çeşidin yer aldığı sitemizin avantajlı dünyası sizleri de bekliyor. Güvenli alışveriş fırsatı ve uygun fiyatlarla dilediğiniz ürünleri satın alın, hemen şimdi gönderelim! Gönül rahatlığıyla sizler de sitemiz üzerinden her ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. En uygun fiyatlarla fotoğraf makinesi ve tamamlayıcı aksesuarları daha detaylı incelemek için tıklayın…

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı