₺1.115,07 KDV Dahil
₺1.199,00 KDV Dahil
₺3.129,60 KDV Dahil
₺3.586,00 KDV Dahil
₺3.097,00 KDV Dahil
₺3.586,00 KDV Dahil
₺11.377,40 KDV Dahil
₺14.018,00 KDV Dahil
₺11.377,40 KDV Dahil
₺14.018,00 KDV Dahil
1 2 3 >

Kablolu Yaka Mikrofonları

Gelişen teknoloji sayesinde çekimlerde ve canlı yayınlarda tercih edilen ekipmanlarda artık değişmektedir. El mikrofonu yerine üretilen ve daha inovatif bir seçenek olan yaka mikronu daha çok tercih edilmektedir. Bizde Fotokolik.com olarak stoklarımızı güncelledik ve sizler için birbirinden güzel yaka mikrofonları ekledik! Göz atmayın unutmayın! 

Yaka mikrofonları bir klips ile yaka ya da kıyafetin herhangi bir bölümüne rahatça takılarak kullanılan bir mikrofon çeşididir. Yaka mikrofonları genellikle yakaya sabitlenerek kullanıldığı için ses kaynağına yakın konumdadır. Bu yüzden konuşmacıların sesleri daha net ve kaliteli şekilde dinleyiciye aktarılır.

Tüm mikrofonlarda olduğu gibi yaka mikrofonu modellerinde de bir mikrofon kapsülü, bir ses işlemcisi ve iletken kablolar bulunur. Diğer mikrofonlardan farklı küçük yapıda ve hafiftir. Yakaya takılarak kullanıldığı için hafif olmak zorundadır ve mikrofon takma işlemi kıskaç şeklindeki klips ile yapılır.

Yaka mikrofonu, tek başına kullanıldığı gibi mikrofon süngeri ya da mikrofon tüyü takılarak dış mekân çekimlerinde de kullanılabilir. Bu ek ekipmanlar sayesinde rüzgâr ve dış mekândan kaynaklı diğer sesler en aza indirilmiş olacaktır. 

El mikrofonlarına göre daha çok tercih edilen bu mikrofon türleri konuşmacıya hareket serbestliği vermektedir. Kablo ile bir bağlantı sağlandığı için mekân içerisinde hareket ettiğinizde bağlantı kopmayacaktır. Ayrıca sizi belirli bir kullanım alanı içerisinde sınırlandırmayacaktır. 

Yaka mikrofonları kablolu yaka mikrofonu ve kablosuz yaka mikrofonu olarak ikiye ayrılmaktadır. Kablolu yaka mikrofonu, bir kablo ile ses işlemcisine amfi ya da miksere doğrudan bağlanır. Kablolu yaka mikrofonlarınızı dış mekân çekimlerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz. Akıllı cihazlar ve telefonlar için uyumlu olan telefon için yaka mikrofonu işinizi kolaylaştıracaktır. 

Kablolu Yaka Mikrofonu Modellerini Uygun Fiyatlarla Hemen Online Satın Alın!

Mikrofonunuzu bir akıllı telefona veya tablete bağlıyorsanız, uyumlu bir konektöre sahip olan bir mikrofon kullanmalısınız. Akıllı cihazlara uyumlu telefon yaka mikrofonu kullanımı oldukça kolaydır. Bağlantı kablosu ile bir adaptöre ihtiyaç duymadan doğrudan takıp kullanabilirsiniz.

Basitçe mikrofonu cihazınızın kulaklık bağlantı girişine takın, ses ayarları veya kayıt yazılımınızda giriş ve çıkış cihazınız olarak seçin ve kaydetmeye hazırsınız. Sokak röportajlarında el mikrofonu yerine tercih edebilir, vlog çekimlerinde daha net ses kaydı almak için kullanabilirsiniz. 

Son zamanlarda internetin oldukça yaygın olduğu bu dönemlerde Youtube üzerinden ya da farklı sitelerden video yayınlamak ve canlı yayın yapmak oldukça popüler hale gelmiştir. Sizde böyle bir iş kolu içerisinde yer almak istiyorsanız profesyonel yaka mikrofonu sizin için ideal bir üründür. 

Fotokolik.com’da rode ve boya marka yaka mikrofonlarına ulaşabilirsiniz. Rode yaka mikrofonu, suya ve rüzgâra dayanıklı ekipman ile elinize ulaşmaktadır. Kutu içerisinde bulunan ekipmanlar sayesinde dış mekânda rahatlıkla çekim yapabilirsiniz. 

Rode markası mikrofonlarına 3 yıl garanti vermektedir. Ayrıca Rode yaka mikrofonları oldukça iyi kamufle edilme özelliğine sahiptir. Hemen hemen her yere monte edilebilen, yüksek derecede kamuflaj sağlayan, 3 pinli tabana takılan, sökülebilir bir kapsül başlığından oluşmaktadır. 

Boya yaka mikrofonu, Ürün kamera, fotoğraf makinesi, seskayıt cihazı, bilgisayar ve birçok akıllı telefon ile uyumlu ve video çekimlerinizde daha kaliteli ses almanızı sağlayan bir üründür. Yüksek kaliteli mikrofon kapsülü sayesinde çevre sesini azaltarak konuşmacının sesine odaklı çekimler yapabilirsiniz.

Fotokolik.com’a gelerek yaka mikrofonu fiyatları hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz. Biz sizin için stoklarımızı güncelledik! Siz sadece işinize odaklanın! Güvenli alışverişin tek adresi olarak artık sizinleyiz!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı