₺3.139,89 KDV Dahil
₺3.244,70 KDV Dahil
₺21.959,50 KDV Dahil
₺25.385,05 KDV Dahil
₺13.750,37 KDV Dahil
₺15.231,03 KDV Dahil
₺49.316,92 KDV Dahil
₺50.960,95 KDV Dahil
₺52.945,94 KDV Dahil
₺55.732,57 KDV Dahil
₺31.541,25 KDV Dahil
₺36.361,40 KDV Dahil
₺75.246,10 KDV Dahil
₺76.798,90 KDV Dahil
1

Görüntü Aktarım ve Canlı Yayın Cihazları

Uzaktaki cihazlara video aktarımı yapmak için kullanabileceğiniz görüntü aktarım cihazları sizlere eşsiz bir koleksiyon içerisinde sunuluyor. Her bir ürün modelinin özenle seçildiği bu koleksiyonda canlı yayın cihazları çeşitlerine de ulaşabilir ve tüm ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz. Son derece kaliteli ekipmanları yansıtan bu sayfada aradığınız tüm cihaz modellerini saniyeler içerisinde bulmanız mümkün!

Birden fazla sayıda kamera ile gerçekleştirilen canlı yayınlarda mutlaka kullanılması gereken sdi hdmi converter modelleri de alternatifleriniz arasında yer alıyor. Hızlı ve pratik bir görüntü aktarımı yapabilmek için güvenle tercih edebileceğiniz sdi hdmi converter çeşitleri görüntü aktarımının en kolay yolu oluyor. Görüntü kalitesinde kayıp olmadan aktarım yapabileceğiniz diğer cihaz çeşitlerini de inceleyin.

Özellikle çoklu kamera kullanımının olduğu video çalışmalarında görüntü aktarımının sorunsuz bir şekilde yapılabilmesi büyük önem taşır. Bunu sağlayabilmek için yüksek performanslı ve yeni nesil teknolojilerle geliştirilen cihazların kullanılması gerekiyor. Fotokolik olarak işte tam bu noktada devreye girerek sizleri yüksek kaliteyle buluşturuyoruz.

Son yıllarda video çekimlerinde aynasız kamera modelleri yoğun bir şekilde kullanılıyor. Ancak aynasız kameraların direkt olarak yayına çıkması teknik anlamda mümkün olmayabilir. Dolayısıyla kablosuz görüntü aktarıcı hdmi çeşitlerini kullanmanız gerekecek. Bu özel cihaz çeşitlerini ise sitemizde bulabilir, sadece tek tıkla sepetinize atarak bütçe dostu bir alışveriş yapabilirsiniz. Aynı zamanda video çekimleri için aynasız kameranızı da kullanmaya devam edebilirsiniz.

Alıcı ve verici kameralar arasındaki veri akışını kesintisiz bir biçimde aktarmayı hedefleyen aktarım üniteleri, en yeni teknolojiler kullanılarak üretiliyor. Yeni nesil hdmi wireless görüntü aktarıcı çeşitlerinde de kullanıcı dostu özellikleri görebilirsiniz. 4K ve 60 fps kalitesinde video aktarımı yapabilmeyi sağlayan cihaz modelleri de mutlaka incelemeniz gereken tasarımlardır. Hızlı ve sorunsuz veri aktarımı yapabilmek işte bu kadar kolay!

USB typ-c bağlantısı ile bilgisayarınıza bağlayabileceğiniz ve bu sayede daha pratik bir şekilde kullanabileceğiniz converter hdmi to sdi çeşitleri de büyük bir ilgi görüyor. Ekstra capture kart kullanmadan canlı yayına çıkabileceğiniz kamera canlı yayın cihazı çeşitleri de en önemli ihtiyaçlarınızdan biri olabilir. Bu eşsiz kalitede cihaz modellerine ulaşmak için doğru adrestesiniz.

En İyi Kablosuz Görüntü Aktarım Cihazı Çeşitleri Burada!

Sahip olduğu fonksiyonlar ile kullanıcılardan tam not almayı başarmış, en iyi kablosuz görüntü aktarım cihazı çeşitlerini uzaklarda aramayın. Çok fazla sayıda ekipman kullanmadan video görüntü aktarmak için wireless video görüntü aktarım cihazı çeşitlerine yönelmeniz yeterli olacaktır. Daha az sayıda cihaz ile daha yüksek kalitede görüntü aktarımı yapmanın konforunu yaşayın! Ayrıca bu cihaz modelleri profesyonel video kamera çeşitleri ile mükemmel bir uyum yakalıyor ve sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor.

Kullandığınız bilgisayar ya da kamera gibi aygıtlara kolaylıkla adapte olabilen, uzun pil ömrü sunan ve ısınmayı engelleyen özel tasarımıyla uzun süreli yayın yapmaya olanak tanıyan cihaz çeşitleri sitemizde! Tüm bu özellikler micro converter sdi to hdmi çeşitlerinde de bulunuyor ve böylelikle size benzersiz bir iş akışı yakalama şansını tanıyor. Sitemizde sizlere sunduğumuz cihaz modellerini daha yakından incelemek için hemen üzerine tıklayın.

Elbette video capture cihazı çeşitleri de sadece tek tıkla satın alabileceğiniz ve en uygun fiyat ayrıcalığından faydalanabileceğiniz ürünlerden biridir. Seçkin markalar tarafından geliştirilen bu özel cihaz çeşitlerini de sizlere sunmayı ihmal etmiyoruz. Üstelik tamamı uzun ve problemsiz kullanım ömrü sunarak kesintisiz, yüksek kalitede yayın yapmaya olanak tanıyor.

Canlı Yayın İçin Kullanıma Uygun Tüm Cihazlar Burada!

Bundan böyle yüksek kalitede görüntü sunan canlı yayınlar yapmak için çok sayıda cihaz kullanmanız gerekmez. İşlevsel özellikleri ile canlı yayın yapmak isteyenlerin beklentilerini her açıdan karşılamayı başaran ürün modellerini burada bulabilirsiniz. Seçenekleriniz arasında canlı yayın switcher çeşitleri de yer alıyor ve bu ürünler de düşük fiyatlarıyla yüzleri güldürmeyi başarıyor.

Mutlaka incelemenizi önerdiğimiz ürünlerden biri de canlı yayın video mikseri modelleridir. Görüntü aktarım ve canlı yayın cihazları için yüksek rakamlardan oluşan bütçeler ayırmanız gerekmiyor. Sitemize tıklamanız durumunda hangi cihaza ihtiyacınız olursa olsun en düşük rakamlarla karşılaşabilirsiniz. Fırsatlarla dolu olan koleksiyonumuz içerisinde geniş model seçeneği de sunuluyor. Fotokolik ayrıcalıklarından faydalanmak için alışverişe hemen başlayın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı