₺5.990,00 KDV Dahil
₺6.599,00 KDV Dahil
1 2 >

Prompter

Fotoğraf makinesi imal edildiği ilk günden bu yana farklı yapılarda ve her daim daha iyisi ile karşımıza çıkmaktadır. Her tasarım karşımıza farklı avantajlarla farklı teknolojiler ile çıkmasına olanak tanımıştır. Fotoğraf makinelerinin gelişmesi ise fotoğrafçılık ve video çekimleri ile sinemacılık piyasaları gibi alanların karşımıza çıkmasına olanak tanımaktadır. Bu sektörlerin gelişmesi de karşımıza pek çok ekipmanı çıkartmaktadır. Bu ekipmanlardan bir tanesi de prompter çeşitleridir. En başlarda yalnızca evimizin duvarlarında aksesuar olarak kullanılan fotoğraflar daha sonrasında video çekimleri ve en son film çekimleri ile pek çok kazanç kapısı ortaya çıkarmıştır. Ayrıca Üniversite ve kurslarda da bunların üzerine eğitimler verilmeye devam edilmiştir. Bu gelişmeler ve meydana çıkan alanlar ise kameraların farklı sektörlerde kullanılması ve kullanan kişinin kendi hedefine hizmet etmesi adına ilaveten ekipman ve aksesuar kullanılmasına sebep olmuştur. Ekipmanlar ve gereksinimler tabi ki attırılabilir. Mesela; kapak tutucular, monitör bağlantıları, uzatma kolu, koruyucular, temizlik setleri ve ayrıca sayfada incelediğiniz prompter kamera çeşitleri gibi pek çok örnek de verilebilir.

Seçkin Markaların Prompter Çeşitlerine Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Online Satın Alın!

 

Prompter aslında bu işte uzmanlaşmış kişiler için imal edilen ve televizyonlarda gördüğümüz haber sunucularının ekran karşısında tutuklamayarak akıcı konuşmasına olanak tanıyan elektronik bir alettir. Tiyatro oyunları ve sinema çekimlerinden önce kolaylık sağlarken oyuncuların destek aldıkları suflörlerin, prompter yazılımıyla makineleştirilmiştir.
Sitemiz üzerinde incelemiş olduğunuz ve benzerlerine oranla oldukça sık tercih edilen Fortinge prompter modelleri sahip oldukları görüntü ve akış kalitesiyle bunların yanı sıra sahip olduğu uygun fiyatıyla da son derece fazla seçim nedeni olmaktadır.
Prompter fiyatları ortalama olarak 5 bin ila 70 bin arasında değişmektedir. Bu bağlamda önemli olan şey sunucunun ve konuşmacının okuyabileceği netlik ve boyutta yazı akışını sağlaması fiyatından dolayı uzun ömürlü bir kullanımı sizlere sunmasıdır.
Şimdi sizler de prompter cihazı fiyatları içerisinden kendinize en uygun cihazı bulduysanız hemen Fotokolik.com adresini ziyaret ederek tek bir tuşla siparişinizi oluşturun ve kullanmaya başlayın. Sizler için hazırladığımız ürün kategorimiz içerisinde pek çok markanın prompter modelleri yer almaktadır. İhtiyaç listenizi eksiksiz bir biçimde yerine getirmek için markaların en çok tercih edilen en kullanışlı ekipman modellerini sizlerle buluşturmaktayız.
Yayın esnasında konuşmacı veya spikerin görebileceği biçimde kamera karşısında haber akışını sağlayan, eksiksiz haber okumayı sağlayan, hataları kapatan bir cihaz olan prompter kamera fiyatları ile de memnun etmektedir. Alacağın ekipmandan hala emin değilsen online satış mağazamız ya da whatsaap destek hattımız üzerinden bize ulaş ve kendine en uygun ekipmanı teknik çalışanlarımıza danışarak sipariş ver! Şimdi sizlerde kendi işletmeniz adına bir prompter satın al ve hemen adresine gelsin. Böylece anında kullanmaya başlayabilirsiniz.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı