₺4.108,45 KDV Dahil
₺4.820,15 KDV Dahil
₺2.735,19 KDV Dahil
₺3.073,25 KDV Dahil
1

Kart Okuyucular

Yüksek kalitede görüntüleri bilgisayar ortamına sorunsuz bir şekilde aktarmak için kart okuyucuları kullanabilirsiniz. Yüksek performans özelliği ile ön plana çıkan bu ürünler sitemizde sizlerle buluşuyor. Seçkin markalar tarafından üretimi gerçekleştirilen hafıza kartı okuyucu çeşitleri uzun süre kullanım şansı tanımakla birlikte yüksek hızda veri aktarımı özelliğiyle de beğeni toplamayı başarıyor.

Sizlere sunduğumuz hafıza kart okuyucu çeşitleri arasında RAW 4K videoyu CFexpress B Tipi karttan USB 3.1 Gen 2 hızında bilgisayara aktaran modeller de yer alıyor. Bu ürün modelleri video kalitesinin yüksek olmasından kaynaklı olarak veri aktarım hızı düşüşü problemini yaşatmıyor. Bu sayede her türlü görüntünün en hızlı ve en sorunsuz biçimde aktarılmasına olanak tanıyor.

Özellikle iş akışını hızlandırmak ve çekimlerine en hızlı şekilde devam etmek isteyenler için harika bir seçeneğe dönüşen type c kart okuyucu çeşitlerine sadece tek tıkla ulaşmanızı sağlıyoruz. Dosya boyutunu artık küçük tutmak zorunda kalmayacaksınız. Çünkü büyük boyutlu dosyaların da en hızlı biçimde bilgisayara aktarılmasını sağlayan özel type c hafıza kartı okuyucu modelleri sitemizden temin edilebiliyor. Şimdi sipariş vererek iş akışınızı hızlandıracak olan bu ürünlere siz de ulaşabilirsiniz.

Yüksek Hızda Veri Aktarımı Sunan Kart Okuyucu Çeşitleri Burada!

Post prodüksiyon sürecinde kullanım için özel olarak tasarlanan ve teknik donanımıyla da ön plana çıkan cfexpress kart okuyucu çeşitlerini uzaklarda aramayın. Sitemize tıklamanız durumunda bu ürün modelleri de karşınıza çıkacak ve aynı zamanda en uygun fiyatla satın alma fırsatından da faydalanabileceksiniz. USB Type-C - Type-A kablosu ile son derece kolay bağlantı kurmanızı sağlayan bu ürünlerden mutlaka siz de temin etmelisiniz.

Ayrıca cfexpress kart okuyucu modellerinin Mac, iPadOS, Windows, Linux ve Android uyumlu olduğunu da belirtmeliyiz. Ek veri güvenliği sunan ürünler yazmaya karşı koruma anahtarlı olarak üretiliyor. Bu sayede kullanıcılar veri güvenliği noktasında herhangi bir sorun yaşamıyor. Beklenmedik çevresel tehlikelere karşı da üst düzey bir mukavemet özelliği sergileyen ürünler bu açıdan da ekstra bir koruma ve güvenlik çalışmasına gerek bırakmıyor.

Ölçeklenebilir ve taşınabilir özellikte olan kart okuyucu usb 3.0 modellerini de daha yakından inceleyebilirsiniz. Her ortamda veri aktarımı problemine konforlu bir çözüm olmayı başaran ürün modelleri teknik donanımıyla beğeni topluyor. Solid Connect gibi çeşitli özelliklerle donatılmış olması ise yanlışlıkla fişten çekilmesi gibi durumlarda bir problem yaşanmasının önüne geçebiliyor.

Prodüksiyon Sürecini Hızlandıran Veri Aktarım Kartlarında Düşük Fiyatlar!

USB veri yolu güçlendirildiği için ek bir güç kaynağı kullanımına gerek bırakmayan kart okuyucu çeşitleri en çok tercih edilen modellerin başında geliyor. Eskiye nazaran artık daha küçük ebatlarda hazırlanan bu ürünler kompakt tasarımları sayesinde her ortamda kullanılabiliyor ve minimum oranda yer kaplıyor. Dış gövde bölümü ise her türlü darbeye karşı güçlü bir yapıya sahiptir. Çizilme ve kırılmalara karşı yüksek mukavemet özelliği sergileyebilen tasarımlar hem dayanıklı olması hem de ekstra güvenlik özellikleriyle donatılmıştır.

Enerji dalgalanmalarına karşı ekstra güvenlik özellikleri ile tasarlanan kart okuyucular, bu dalgalanmalardan verilerin zarar görmesini önleyebiliyor. Bununla birlikte aşırı yük koruması bulunan kart okuyuculara yönelmenizde de fayda olacaktır. Aşırı yük koruması olan ürünler de görüntülerin aktarımı sırasında zarar görmesini önleyebiliyor ve bu yönüyle gayet güvenli bir şekilde kullanılabiliyor. Üstelik tüm bu gelişmiş özelliklerle donatılmış olmalarına karşın sitemizde kart okuyucu fiyatları en uygun rakamlardan oluşuyor.

Hem günümüzün hem de gelecekte kullanılacak olan standartlara uygun bir forma sahip olan kart okuyucular, en temel ihtiyaçlardan biridir. Bu temel ihtiyacı karşılarken gelişigüzel seçimler yapmak yerine yüz güldüren özellikler ile donatılmış olan ürünlere yönelmenizde fayda olacaktır. Bu ürünleri uygun fiyata almak ve en düşük hafıza kartı okuyucu fiyatları ile karşılaşmak için doğru adreste bulunuyorsunuz.

Farklı platformlarda bu ürünlere daha faza ödeme yapmak ya da indirimleri beklemek yerine rotanızı hemen sitemize çevirebilirsiniz. Yeni nesil teknolojilerle geliştirilen ve üstün özellikleri sayesinde tüm ihtiyaçları karşılayan cihaz ve ekipmanlar sitemizde her daim sizi bekliyor olacak. Makul fiyat politikamızı yıl boyunca koruyor ve sizlere her zaman kazançlı bir alışveriş fırsatı sunuyoruz. Bu fırsatlardan faydalanma sırası şimdi sizde, kart okuyucular için en düşük fiyatla ödeme yapmanın keyfini yaşayın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı