₺1.299,00 KDV Dahil
₺1.399,00 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Yeni Ürün
₺625,00 KDV Dahil
₺665,00 KDV Dahil
%6 İndirim
%6İndirim
Yeni Ürün
₺3.720,25 KDV Dahil
₺3.882,00 KDV Dahil
₺5.176,00 KDV Dahil
₺5.823,00 KDV Dahil
1 2 >

Micro SD Hafıza Kartları

Micro sd hafıza kartı türleri farklı boyut ve modellerde üretilir ve ürünlerin her biri birbirinden farklı performans gösterir. Çoğu kişi sadece depolama alanına göre satın alır. Depolama alanı genellikle cep telefonları veya kameralar için belirleyici özelliktir. Satın alınacak ürün kullanıcının ihtiyaçlarına ve sahip olduğu cihazın özelliklerine bağlıdır. Bu sebeple her zaman, satın alınması planlanan model için kullanılan cihazın depolama alanını destekleyip desteklemediğine teknik özelliklere bakılarak emin olunmalıdır.

Micro hafıza kartı özellikleri birçok model ve cihazla uyum sağlayacak şekilde üretilir. Kullanıcının sahip olduğu cihazın desteklediği kadar depolamam alanı kullanılması birçok kişi tarafından önerilir. Bununla beraber, farklı cihazlar için hafıza kartı satın alırken dikkat edilmesi gereken tek özelliğin depolama alanı olmadığı bilinmeli. Ürün kapasitesi, kaydedilen her dosya için farklılık gösterir.

Birçok kişi micro sd hafıza kartları ne işe yarar diye düşünüyor olabilir. Bu hafıza kartları güvenlik kameralarından cep telefonlarına kadar, pek çok sayıda cihaz için medya dosyalarını ve farklı verileri saklamanın güvenli ve kolay bir yolunu sunar. Diğer yandan sektörde çok sayıda ürün bulunması sahip olunan cihaz için uygun modeli seçmeyi zorlaştırır. Yüksek performanslı modeller, fiyatlar ve özellikler açısından kıyaslanabilir, en iyi fiyat ve denge performanslı ürünler hemen satın alınabilir.

Microsd ürünleri, 32 gb micro sd kart kapasitesinden 2 TB kapasiteye kadar üretilir. Microsd kart 64 gb gibi yüksek depolama alanına sahip ürünlere ihtiyaç duyuluyorsa cihazın formatı desteklemesine dikkat edilmelidir. Bilgisayar, tablet ve telefon hafıza kartı seçerken gerçekte gereksinim duyulmayan bir performans için gereksiz harcama yapmak yerine, ihtiyaçlara göre ürünü doğru bir şekilde seçmek daha önemlidir.

Fotokolik, 32 gb microsd kart ve 64 gb microsd kart ile başlayan farklı depolama alanı çözümleri sunmaktadır. Bu çözümle teknolojik cihazlarda yetersiz bellek probleminin önüne geçmektedir. Çok sayıda yüksek çözünürlüklü video depolamak isteyen kullanıcılar için 512 gb micro sd hafıza kartı gibi yüksek depolama alanlı bellek seçeneği mevcuttur. Kullanıcılar tercihlerine göre farklı çeşitlerdeki depolama alanları içerisinden seçim yapabilirler.

Her türden gereksinimlere hitap edebilecek modelde üretilen hafıza kartları farklı kapasitelere sahip olabilmektedir. Yüksek depolama alanına sahip olan hafıza kartlarından bazıları 128 gb microsd kart ve 256 gb microsd kart modellerdir. Bu ürünler düğün fotoğrafları, gezi fotoğrafları için çokça tercih edilmektedir. Seçilen yüksek kapasiteli hafıza kartları kullanımı ile yapılan işlerin sorunsuz ve başarılı sonuçlanmasını sağlayarak profesyonelliğe yaklaşmanıza olanak tanır.


Micro SD Hafıza Kartlarını İncelemek ve Satın Almak İçin Tıklayın!

Micro sd kartı; cep telefonları, taşınabilir medya oynatıcıları, küçük aksiyon kameraları gibi küçük cihazlarda en çok tercih edilen ürünlerdendir. Bu kartlar sd okuyucuya sahip cihazlarda uygunluk sağlar. Bazı durumlarda, cihaz ve model uyumlu olsa da kendi depolama alanı desteklenmeyebilir. Bu sebeple cihazın özellikleri incelenmeli ve desteklediği hafıza kartı türüne dikkat edilmeli.

Hafıza kartını özellikle video kaydetmek için kullanılması planlanıyorsa eksik karelerden kaçınmak için hafıza kartı hızı dikkate alınması gereken bir faktördür. 1066x microsd hafıza kartı ile 633x microsd hafıza kartı arasında yazma hızları farklıdır. Kullanılacak amaca göre ve tercih edilen performansa göre bu iki hafıza kartı seçeneği arasından ihtiyaca göre seçim yapılabilir. 

Fotokolik sitesinde bulunan lexar micro sd hafıza kartı gibi birçok çeşit hafıza kart modelleri bulunur. Sitede ürün seçimlerini yaparken kolaylık sağlayacak biçimde kategoriler oluşturulmuştur. Teknolojinin gelişmesiyle yüksek depolama alanı sunan hafıza kartlarına sahip olmak artık daha kolay. Cihazınızda depolama kapasitesini artırmak ve sorun yaşamadan yeni çekimler yapmanıza sağlayan micro sd hafıza kartı fiyatları bütçenizi zorlamayacak miktarlarda Fotokolik sitesinde bulunur.

Micro sd fiyatları, her bütçeye ve ihtiyaca hitap edecek şekilde Fotokolik sitesinde yer almaktadır. Hafif, küçük ve taşınabilir olama avantajlarına sahip hafıza kartlarını siteye göz atarak cihazınıza uyumlu olanı seçebilirsiniz. Micro sd kartları hem profesyonel hem de hobi amaçlı kullanımlarda yaptığınız işi güzelleştirirken hayatınızı kolaylaştırır. Her ihtiyaca uygun farklı depolama alanlarına sahip micro sd kart fiyatları için fotokolik.com’u ziyaret etmeyi unutmayınız.
 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı