Rode Wireless GO II Telsiz Mikrofon Sistemi
Rode Wireless GO II Telsiz Mikrofon Sistemi
Rode Wireless GO II Telsiz Mikrofon Sistemi
Rode Wireless GO II Telsiz Mikrofon Sistemi
Rode Wireless GO II Telsiz Mikrofon Sistemi
Rode Wireless GO II Telsiz Mikrofon Sistemi
Rode Wireless GO II Telsiz Mikrofon Sistemi
Rode Wireless GO II Telsiz Mikrofon Sistemi

Rode Wireless GO II Telsiz Mikrofon Sistemi

Marka : Rode
İndirim Oranı : %11 İndirim
Fiyat : ₺16.219,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺14.398,50(KDV Dahil)
Barkod : 698813007110
₺4.038,42 `den başlayan taksitlerle

Türkiye Resmi Distribütör Garantili

Rode Wireless GO II Telsiz Mikrofon Sistemi İnceleme

 

 

Rode Wireless GO II Telsiz Mikrofon Sistemi İncelemesi

 
İki kişilik çekimlere, yerleşik kayıtlara, büyük ölçüde genişletilmiş menzil ve esnek çıktı seçeneklerine olanak tanıyan güncellemelerle orijinal Wireless GO'da genişleyen siyah Rode Wireless Go II sistemi, videografların, vlogger'ların ve mobil gazetecilerin kablosuz sesi güvenle ve hızla deneyim seviyelerine veya hangi cihaza kayıt yaptıklarına bakılmaksızın kurulumları.


Güvenli Seri IV 2,4 GHz dijital iletim, kolay çalıştırılabilirlik ve yerleşik mikrofonlara (yaka mikrofonları ayrı olarak satılır) sahip olan sistem, bir düğmeye basarak kullanıma hazırdır; Wireless GO II'nin 656 fit menzile kadar kaliteli ses sağladığını bilerek fotoğraf çekmeye odaklanabilirsiniz. Menü yok ve hassas arama yok, sadece basit aç-kapa işlevi ve görmeniz gerekenleri gösteren parlak, bilgilendirici bir LCD ekran var. Daha fazlasına hazır olduğunuzda, güçlü bir özellik kümesine ve ayarların genişletilmiş özelleştirmesine erişmek için Rode'un yardımcı uygulamasını kullanın.

 

Sürüm II Yükseltmeleri
 
Orijinal Wireless GO tek bir kanal kullanırken, sürüm II, düşük gecikmeli (3,5 ila 4 ms) basit, iki kişilik çekimler için aynı anda iki vericiyi idare edebilen çift kanallı bir sistemdir.
Güçlü özelliklerin ve cihaz özelleştirmesinin kilidini açmak için Rode Central Mac / Windows yardımcı uygulamasını (iOS / Android uygulamaları yakında) kullanın - yerleşik verici kaydı, çift mono modunda yapılandırılabilir güvenlik izi kaydı, dosya oynatma ve dışa aktarma ve daha fazlası.
 
Uygulama aracılığıyla, her verici yedi saate kadar sıkıştırılmamış kayıt (24 bit / 48 kHz WAV) veya 24 saate kadar sıkıştırılmış kayıt sunan yerleşik bir ses kaydedici sağlar; sorunsuz yedekleme kaydı veya hızlı ve kolay yakalama yöntemi için mükemmeldir. konularınızdan gelen ses. MP3 veya WAV (16-, 24- veya 32-bit kayan) gibi çeşitli formatlardaki dosyaları tarih ve saat damgası bilgilerinin yanı sıra verici-alıcı bağlantısının koptuğu her yerde otomatik işaretleyicilerle dışa aktarın.
Wireless GO II aynı anda iki vericiyi idare edebildiğinden, stereo veya dual-mono çıkış modları arasında geçiş yapma özelliğine sahiptir. Bu, her vericinin ve dolayısıyla her konunun ayrı bir kanala kaydedilmesini sağlar. Alternatif olarak, her iki vericiden gelen sinyal birlikte karıştırılabilir ve sol ve sağ kanallarla aynı şekilde kaydedilebilir. Güvenlik izi kaydını etkinleştirmek için uygulamayı kullanın (sağ kanalda -20 dB).
 
Geleneksel 3,5 mm TRS analog çıkışına ek olarak, Wireless GO II alıcısı, 24 bit / 48 kHz ses arabirimi olarak çalışmak için bir USB Type-C dijital ses çıkışına sahiptir. Bu, verilen USB Type-C - USB Type-A kablosuyla bir bilgisayara, Rode SC15 kablosuyla bir iOS mobil cihazının Lightning portuna veya bir dizüstü bilgisayarın USB Type-C portuna, iPad Pro'ya bağlanabilir. veya Rode SC16 kablosuna sahip Android mobil cihaz (SC15 ve SC16 kabloları ayrı satılır).
Yeni Seri IV teknolojisi, Wireless GO II'nin görüş alanı çalışma aralığını, orijinal Wireless GO'nun 230 'maksimum menziline kıyasla yaklaşık 656' a çıkarır. Ayrıca kalabalık kablosuz ortamlarda daha yüksek sinyal gücü sunar. Ayrıca sistem, menzil performansını etkilemeden her iki vericiyi de çalıştıracak şekilde tasarlanmıştır.
MİKROFON MODEL / SERİ
Rode Wireless GO
MİKROFON SAYISI
İkili Mikrofon
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı