₺30.409,50 KDV Dahil
₺32.010,00 KDV Dahil
₺17.948,88 KDV Dahil
₺19.206,00 KDV Dahil
₺17.948,88 KDV Dahil
₺19.206,00 KDV Dahil
₺10.767,00 KDV Dahil
₺11.349,00 KDV Dahil
₺26.481,00 KDV Dahil
₺28.809,00 KDV Dahil
₺1.490,00 KDV Dahil
₺1.599,00 KDV Dahil
₺3.171,90 KDV Dahil
₺3.346,50 KDV Dahil
₺77.115,00 KDV Dahil
₺82.935,00 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Yeni Ürün
₺96.757,50 KDV Dahil
₺104.032,50 KDV Dahil
%7 İndirim
%7İndirim
Yeni Ürün
₺26.772,00 KDV Dahil
₺28.809,00 KDV Dahil
₺44.377,50 KDV Dahil
₺48.015,00 KDV Dahil
%8 İndirim
%8İndirim
Yeni Ürün
₺98.823,60 KDV Dahil
₺104.032,50 KDV Dahil
1 2 3 ... 5 >

Olympus

Olympus, fotoğraf makinesi üreticisi olarak tanınan Japon bir şirkettir. Olympus, dijital ve analog fotoğraf makinesi üretirken tüketici ve profesyonel pazarlar için çeşitli modeller sunar. Olympus fotoğraf makinesi modelleri, yüksek kaliteli görüntüler sağlamak için geliştirilmiş teknolojilerle donatılmıştır. Bazı özellikleri arasında hızlı otomatik odaklama, yüksek çözünürlüklü görüntü sensörleri, yüksek hızlı seri çekim ve düşük ışıkta yüksek performans gösterilebilmektedir. Ayrıca marka, suya dayanıklı ve darbeleri en hızlı şekilde karşılayabilen fotoğraf makineleri de üretmektedir.

Olympus, son zamanlarda diğer üreticilerle rekabet edebilmek için yenilikçi teknolojiler de geliştirmiştir. Örneğin Micro Four Thirds sistemi, diğer markalarla uyumlu bir dizi değiştirilebilir lensle birlikte küçük ve hafif bir gövde sunmaktadır. Ayrıca marka, çift hızlı odaklama teknolojisi ve dahili görüntü sabitleme sistemi gibi özelliklerle öne çıkan PEN serisi de dahil olmak üzere retro tasarımlı modellerle de kamera severlerin karşısına çıkmaya devam etmektedir.

Kaliteli Olympus Fotoğraf Makinesi Modelleri

Son zamanların en çok araştırılan kamera modelleri arasında yer alan Olympus makinaları, şimdilerde ülkemiz genelinde de birçok noktada satışa sunulmaya devam edilmektedir. Bu durum, kullanıcı deneyimlerinden arta kalan bilgilere göre modellerin oldukça kaliteli olmasından kaynaklanmaktadır. Bu noktada markanın fotoğraf makineleri ve Olympus dürbünler, en yüksek kalite standartlarına dayandırılarak üretilmektedirler. Özellikle Olympus lens sistemleri, kamera modellerinde ön plana çıkan ayrıntılardan biridir ve kullanıcıların oldukça dikkatini çekmeyi başarabilmektedir. Ayrıca hızlı otomatik odaklama sistemine sahip olan modeller, nesneleri keskin bir şekilde yakalayabilmektedirler.

Tüm bunların yanı sıra Olympus markasına ait tüm modeller, suya ve darbelere dayanıklı bir şekilde üretilmektedirler. Bu sayede kullanıcılar, en zorlu ortamlarda dahi en güzel pozları yakalayabilmektedirler. Bunun yanı sıra makinelerde ileri düzey video özellikleri için değiştirilebilir lensler de yer almaktadır. Bu sayede milyonlarca kişi, Olympus fotoğraf makinelerini kolay ve kaliteli bir şekilde kullanmaya devam etmektedirler.

Dayanıklı Olympus Fotoğraf Makinesi Modelleri

Son zamanların öne çıkan markalarından olan Olympus, dayanıklı ve sağlam yapıda olan modelleri kullanıcıların beğenilerine sunmaktadır. Özellikle, Olympus'un "Tough" serisi adı altında satışa sunduğu Olympus analog fotoğraf makinesi modelleri, suya, toza, düşmelere ve diğer sert koşullara dayanıklıdır. Bu makineler, su altında fotoğraf çekmek isteyenler, doğa sporları yapanlar veya işçi sahalarında çalışanlar gibi kullanıcılar için idealdir.

Ayrıca marka tarafından satışa sunulan tüm dürbün ve lens modelleri de makine modellerinde olduğu gibi aynı dayanıklılık ve sağlamlık esasına uygun olacak şekilde üretilmektedir. Olympus batarya sistemleri, oldukça dayanıklı olduklarından kullanıcılara uzun süreli bir fotoğraf çekme deneyimi sunabilmektedir. Bu nedenle milyonlarca kişi, markanın birçok modelini satın almakta ve uzun yıllar boyunca kullanabilmektedir. Tüm bunların yanı sıra Olympus fotoğraf makinesi fiyatları da kaliteli ve dayanıklı olmasına rağmen rakiplerinden her zaman daha uygun fiyatlarla seyretmektedir. Bu sayede her kesimden insan, modelleri ve lens ürünlerini kolaylıkla satın alabilmektedir.

Uygun Fiyatlı Olympus Fotoğraf Ürünleri

Olympus flaş gibi ürünler, milyonlarca kişi tarafından genel itibarıyla uygun fiyatlı olarak kabul edilirler. Ayrıca bu durum, model ve özelliklerine bağlı olarak değişiklik de göstermemektedir. Her ürün, Olympus garantisiyle oldukça uygun fiyatlardan alıcı bulmaktadır. Örneğin Olympus kompakt fotoğraf makinesi modelleri, benzer özelliklere sahip diğer markaların ürünlerine kıyasla daha uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Ayrıca suya, toza ve darbelere dayanıklı olan "Tough" serisi fotoğraf makineleri de Türkiye’nin her noktasına uygun fiyat tarifesiyle gönderilmektedir. Siz de dslr Olympus gibi modellere en uygun fiyatlandırma tarifeleriyle erişim sağlayabilmek istiyorsanız Fotokolik firmasının resmi adresini gün içerisinde ziyaret edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı