₺1.644,06 KDV Dahil
₺1.749,00 KDV Dahil
₺1.409,00 KDV Dahil
₺1.499,00 KDV Dahil
₺4.600,90 KDV Dahil
₺4.832,60 KDV Dahil
₺2.181,53 KDV Dahil
₺2.249,00 KDV Dahil
%3 İndirim
%3İndirim
Yeni Ürün
₺2.084,53 KDV Dahil
₺2.149,00 KDV Dahil
%3 İndirim
%3İndirim
Yeni Ürün
₺2.084,53 KDV Dahil
₺2.149,00 KDV Dahil
%3 İndirim
%3İndirim
Yeni Ürün
1

En İyi Telefon Lensleri

Kullandığınız cep telefonu ile çok daha güzel ve etkileyici fotoğraflar, videolar çekmeniz mümkün! Bunun için yapmanız gereken sadece sitemizde sizlere sunulan telefon kamera lensi modelleri arasından seçim yapmaktır. Aralarında iPhone lens modellerinin de olduğu bu ürünler düşük ışıkta dahi geniş odak uzunluklarında çekim yapmanızı sağlar. Makro çekimler için optimize edilen telefon zoom lens modelleri de seçenekleriniz arasında bulunuyor. En iyi telefon lenslerini en düşük fiyata almak için şimdi online sipariş verin!

Telefon Lenslerinin Mobil Fotoğrafçılıktaki Yeri

Günümüzde iPhone kamera lensi ya da diğer telefon lensleri, mobil fotoğrafçılığın en önemli ekipmanlarından biridir. Geniş açı, portre, makro gibi farklı çekim tekniklerinin uygulanabilmesi için telefon lenslerinin kullanımı gerekir. Mobil fotoğrafçılıkta dahili olan lenslerin işlevlerinin genişletilmesinde harici lensler oldukça etkilidir.

Telefon Lensleri Çeşitleri

Artık telefon lensleri kullanıcısına çok daha fazla sayıda seçenek sunuyor. Hatta birkaç farklı lens çeşidini barındıran telefon kamera lens seti modelleri de büyük bir ilgi görüyor. Sitemizde sizlere tüm telefon lensi çeşitlerini bir arada sunuyoruz ve hesaplı fiyat fırsatlarından faydalanmanızı sağlıyoruz.

Geniş Açı Telefon Lensi

Bu lens çeşitleri manzara çekimleri ya da kalabalık grup fotoğrafları çekimleri için kullanılır. Aynı zamanda iç mekan çekimlerinde de tercih edilen akıllı telefon lensleri arasındadır.

Telefoto Telefon Lensleri

Uzaktaki objelerin çekimi için tercih edilen akıllı telefon lensleridir. Bu lensler, uzak nesnelerin çok daha net bir biçimde görüntülenmesini sağlarlar.

Makro Telefon Lensleri

Makro çekimler için tasarlanmış olan telefon lensleridir ve yakın çekimlerde mükemmel bir netlik sunabilirler.

Balık Gözü Telefon Lensleri

Eğlenceli çekimler yapmak isteyenler ya da yaratıcı fotoğraf ve video çekimleri gerçekleştirmek isteyenlerin tercihidir. Bu lensler 180 dereceye kadar geniş açı sunabilirler.

CPL Telefon Lensleri

Bu lenslerin en önemli özelliği yansımaları azaltıyor olmasıdır. Dış mekan çekimleri için tercih edilmelerinin nedeni ise renk doygunluğunu artırmaları ve daha iyi bir görüntü sunabilmeleridir.

Anamorfik Telefon Lensleri

Geniş açıda yatak çarpıklık elde eden anamorfik telefon lensleri sinematik görüntü sunan ürünlerdir.

Portre Telefon Lensleri

Telefon ile portre çekimleri yapanların tercih ettiği lens çeşitleridir. Sadece portre çekimleri için optimize edildiklerinden mükemmel bir sonuç sunarlar.

Telefon Lensleri Özellikleri

 • Telefon lensleri, telefona takılan kamera formunda üretilirler ve küçük ebatlardadır.
 • Optik yapıları sayesinde telefonun dahili kamera yeteneklerini geliştirebilirler.
 • Çoğunlukla özel bir kaplamaya sahip olurlar ve bu kaplama sayesinde istenmeyen yansımaları önleyebilirler.
 • Bazı modeller geniş bir çekim tekniği yelpazesi sunarlar. Tek bir lens ile birden fazla çekim tekniği uygulanabilir.
 • Hafiftirler ve bu sayede konforlu bir şekilde kullanılabilirler.
 • Belirli bir kalitenin üzerinde olan telefon lensleri oldukça dayanıklıdır ve yıllarca sorunsuz şekilde kullanılabilir.
 • Telefon lensleri akıllı telefonlara kolayca entegre edilebilirler ve istenen her yere rahatlıkla taşınabilirler.

Lens Seçimi Nasıl Yapılmalıdır: Hangi Lens Ne İşe Yarar?

Sıklıkla yaptığınız çekim tekniklerine göre lens seçimi yapmanız daha doğru olacaktır. Geniş açı akıllı telefon kamera lensleri manzara çekimleri ya da geniş iç mekan çekimleri için tercih edilir. Spor ya da doğa fotoğrafçılığı için telefoto telefon lensleri tercih edilebilir. Küçük nesnelerin çekiminde ya da nesnelerin detaylarının net bir şekilde görüntülenmesinde ise makro lensler daha başarılıdır.

Sanatsal çekimler ya da yaratıcı çekimler için fotoğrafa hafif bir kavis veren balık gözü lensler kullanılabilir. Sinematik geniş ekran görüntüsü elde etmek isteyenler ise anamorfik telefon lenslerini tercih edebilir.

Telefon Lensi Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

 • Seçtiğiniz telefon için lens modelinin kullandığınız akıllı telefon modeline uyumlu olması gerekir. Sipariş vermeden önce uyumlu olup olmadığını kontrol etmelisiniz.
 • Seçtiğiniz lensin özelliklerini mutlaka öğrenmelisiniz. Bunun için ürün modelinin üzerine tıklayabilirsiniz.
 • Yaptığınız çekimlere uygun olan profesyonel telefon lensleri arasından tercih yapmalısınız. Lens türü, çekimlerinize uygun olmalıdır.
 • Lensin belirli bir kalitenin üzerinde olması önemlidir. Bu sayede uzun süre kullanılabilir ve kısa vadede yeni bir lens almak zorunda kalmazsınız.
 • Hafif ve kolay monte edilebilen bir lens modelini seçerseniz her ortamda zorlanmadan çekim yapabilirsiniz.

Telefon Lensi Markaları

Telefon Lensi Fiyatları

Hangi markanın telefon lensleri arasından seçim yaptığınıza göre fiyatlar değişir. Ürün fiyatları marka ve modele göre farklılık gösteriyor olsa da tüm telefon lenslerinde en düşük fiyat fırsatlarını sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda cazip ödeme kolaylarından da faydalanabilir, makro lens telefon modellerini yüz güldüren fiyatlarla satın alabilirsiniz.

Neden Fotokolik.com'dan Satın Alınmalıdır?

 • Telefon lenslerinde en geniş model seçeneği yelpazesini sitemizde bulabilirsiniz. Böylelikle aradığınız modellere dakikalar içerisinde ulaşmanız mümkün olacaktır.
 • Tüm ürünlerde geçerli olan uygun fiyat politikamız sayesinde ekonomik ve kazançlı bir alışveriş yapabilirsiniz.
 • Hızlı kargo uygulamamız bulunuyor ve seçtiğiniz akıllı telefon lensleri kısa zamanda istediğiniz adrese ulaşıyor.
 • Satış sonrası destek hizmetlerimiz tüm ürün seçenekleri için geçerlidir.
 • Sadece belirli bir kalitenin üzerinde olan ürün modellerini sizlerle buluşturuyoruz.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı