₺827,50 KDV Dahil
₺860,60 KDV Dahil
₺6.814,06 KDV Dahil
₺7.249,00 KDV Dahil
₺6.485,06 KDV Dahil
₺6.899,00 KDV Dahil
₺4.135,06 KDV Dahil
₺4.399,00 KDV Dahil
₺5.451,06 KDV Dahil
₺5.799,00 KDV Dahil
₺4.558,06 KDV Dahil
₺4.849,00 KDV Dahil
₺158,86 KDV Dahil
₺169,00 KDV Dahil
1 2 3 ... 12 >

Mikrofon ve Ses Aksesuarları

Fotokolik.com’da birbirinden farklı mikrofon aksesuarları sizleri bekliyor! Stüdyolarda yapılan ses kayıtlarında ve canlı performanslarda mikrofon ne kadar önemli ise mikrofon aksesuarı da o kadar önemlidir. Pek çok farklı işlevde kullanılan mikrofon aksesuarlarına sizde sahip olun! 

Mikrofon alıcısı, birden fazla markaya ait mikrofonlar ile uyumlu ekipmanlardır. Mikrofon alıcılarının neredeyse tamamı 50-100 metre alanda kullanım kolaylığı sağlamaktadır. Ürün kullanımı oldukça basittir. Üzerinde bulunan lcd ekran sayesinde kontrollerinizi rahatlıkla ile yapabilirsiniz. 48 çift uhf kanal desteği ve mute fonksiyonu bulunmaktadır.

Mikrofon süngeri, dış mekân çekimlerde oluşabilecek ses bozulmalarını engellemek için kullanılır. Aynı zamanda mikrofon süngeri, mikrofonun kendisini ve mekanik aksanları korumak için kullanılır. Dış çekimlerde ses bozulmasına neden olan rüzgârın dışında, yağmur ve toza karşı koruma sağlayan bu ürün dış çekimlerde olmazsa olmazlardan bir tanesidir. 

Mikrofon süngerlerinizi belirli aralıklarla temizlemeniz ses bozulmalarının önüne geçecektir. Mikrofon süngeri baskı tozların yanı sıra diğer küçük parçalara karşı da koruma duvarı işlevi görür. Bunların yanı sıra, mikrofon süngerlerinin yuvarlak, köşeli ve elips gibi pek çok şekli bulunmaktadır.

Sarsıntı önleyici, üzerinde bulunan dengede durmasını sağlayan ayakları ile sabitlenebilir bir üründür. Bu sayede ses kayıt cihazı ya da mikrofonunuzu sarsıntı önleyiciye sabitleyebilirsiniz. Sarsıntı önleyici kayıt sırasında meydana gelen titreşimleri engelleyeceği için daha net ve sorunsuz bir ses elde etmiş olursunuz. 

Mikrofon Aksesuarlarını Uygun Fiyatlarla Hemen Online Satın Alın!

Dinamik mikrofon vericisi, dinamik el mikrofonları için üretilmiş kablosuz vericilerdir. Ayrıca dinamik mikrofon vericileri üzerlerinde bulunan jak girişleri sayesinde farklı markalara ait mikrofonlar ile kullanılmaya oldukça müsaittir. Üzerinde bulunan lcg ekran sayesinde vericinizi ve ses ayarlarınızı kontrol edebilirsiniz. Dinamik mikrofon vericileri 100 metre alan içerisinde rahatlıkla kullanılabilen ürünlerdir. 

Mikrofon standı, çekimlerde mikrofonu sabitleyerek konuşmacıların daha serbest bir şekilde hareket etmesini sağlayan oldukça pratik bir üründür. Kullanımı ve kurulumu oldukça basit olan bu ürün, sahne de ya da performans sergileyeceğiniz farklı alanlarda işinizi oldukça kolaylaştırmaktadır. 

Okul gösterilerinde, canlı performanslarda oldukça sık tercih edilen bu ürün performans sahibinin hareket alanını genişletmektedir. Mikrofon standı ayarlanabilir bir özelliğe sahip olduğu için oturarak ya da ayakta sergileyeceğiniz performanslarda kullanabilirsiniz. 

Mikrofon bağlantı kablosu, android ve ios işletim sistemleri ile mikrofonlarınız arasınız da bağlantı yapmanızı sağlayan ürünlerdir. Dış mekân çekimlerinde kullanılan mikrofonları bu kablolar ile telefonlarınıza bağlayarak kullanabilirsiniz. Ürünler 3.5 kulaklık çıkışına sahip şekilde üretilmektedir.

Mikrofon tüyü, yine dış mekân çekimlerinde hava koşullarına bağlı olarak oluşabilecek olumsuzluklara karşı ses bozukluklarını önlemek adına kullanılır. 

Pürüzsüz ve daha net sesler elde etmek istiyorsanız sitemizden tüm bu ürünleri inceleyebilirsiniz. Fotokolik.com dünyasının birbirinden güzel ürünlerini keşfetmeniz için tek tık yeterli! Ürünleri incelerken sepetinize eklemeyi unutmayın! 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı