₺19.727,60 KDV Dahil
₺20.819,90 KDV Dahil
₺1.274,88 KDV Dahil
₺1.328,00 KDV Dahil
₺11.314,56 KDV Dahil
₺11.786,00 KDV Dahil
Tükendi
₺7.931,55 KDV Dahil
₺8.349,00 KDV Dahil
Tükendi
₺8.701,05 KDV Dahil
₺9.159,00 KDV Dahil
1

Filtre Setleri

Fotoğraf makinenize uygun olan filtre çeşitlerini tek tek seçerek almak yerine set halinde kullanıma sunulan ürünlere yönelebilirsiniz. En kaliteli ve en çok tercih edilen fotoğraf makinesi filtre seti çeşitlerine ulaşmanın kolay yolu elbette Fotokolik’ten geçiyor. Sitemizde aradığınız tüm set modellerini bir arada bulabilir ve size uygun olanlar için düşük fiyatla sipariş verebilirsiniz.

Seçenekleriniz arasında fotoğraf makinesi Hoya filtre seti modelleri de yer alıyor. Tüm renk yolunu sağlıyor olmasıyla profesyonellerin de ortak tercihi haline gelen bu tasarımlar özel tekniklerle geliştiriliyor. Filtre camının her yüzeyine yansıma önleyici kaplamalar uygulanıyor. Bu kaplama katları da filtrelerden daha yüksek bir performans almayı sağlayabiliyor. Çünkü yüzeyden gelen yansımaları önlemeyi başarıyor.

Açık havalarda doğa ve manzara fotoğrafçılığı için rahatlıkla tercih edilebilecek olan fotoğraf makinesi filtre kitleri de alternatifleriniz arasında bulunuyor. Cam materyal kullanılarak üretilen bu filtreler kullandığınız fotoğraf makinesine mükemmel bir uyum sağlayacaktır. Farklı çaplarda tasarlanan ürünler hakkında daha fazla bilgi almak için üzerine tıklamanız yeterli olacak ve böylelikle filtrelerin özelliklerini de detaylı bir şekilde öğrenebileceksiniz.

Profesyonel Fotoğrafçıların Tercihi Olan Filtre Setleri Fotokolik’te!

Görüntü netliğini artıran ve aynı zamanda aşırı maviliği de önleyen fotoğraf makinesi dijital filtre kit modellerini mutlaka siz de gözden geçirmelisiniz. Bu özel filtreler en pratik şekilde net bir görüntüleme yapmak isteyenlerin imdadına yetişiyor. Aynı zamanda sisi kesiyor olması da her türlü hava koşulunda fotoğraf çekimi yapmaya olanak tanıyor.

Dairesel polarize özelliği ise genel renk dengesini etkilemeden yansımaları kesebiliyor. Bu nedenle yansıma problemini tamamen ortadan kaldırarak çok daha özgür bir şekilde çekim yapmaya olanak tanıyor. Aynı zamanda set içerisinde yer alan filtreler arasında nötr yoğunluk özelliğine sahip olanları da görebilirsiniz. Bu özellik ışık miktarını en ideal seviyede azaltıyor olmasıyla ön plana çıkıyor.

Renk dengesi üzerinde de mükemmel bir etkide bulunan nötr yoğunluk özelliği, fotoğraf makinesi üçlü filtre seti ile birlikte sahip olabileceğiniz avantajlardan biridir. Filtre çeşitlerini kullanmanın sağladığı avantajlardan biri de objektifi dış etkenlerden koruyor olmasıdır. Sadece bu özelliği bile açık hava fotoğrafçılığında bu ürünlerin sıklıkla kullanılmasını beraberinde getiriyor.

Siz de filtreleri set halinde satın alarak ayırdığınız bütçeden tasarruf yapabilirsiniz. Üstün teknolojilerle hazırlanan ve yıllarca kullanım şansı sunan bu ürünleri çok kısa bir süre içerisinde size teslim edebiliriz. Düşük fiyat fırsatını kaçırmamak için acele edin ve siparişinizi hemen iletin.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı