1 2 >

Ekran Koruyucular

Dijital kameralar için özel olarak tasarlanan lcd ekran koruyucu çeşitlerini siz de kullanabilir ve böylelikle ekranın her türlü riske karşı koruma altına alınmasını sağlayabilirsiniz. İhtiyacınız olan tüm özellikleri bünyesinde barındıran fotoğraf makinesi ekran koruyucu çeşitleri için tek tıkla sipariş verebilirsiniz. Kullandığınız cihaz modelinin ekranına uygun ölçülerde hazırlanan koruyucuları kolaylıkla bulmanız mümkün!

Yüksek kaliteli olmasıyla ön plana çıkan ekran koruyucu 4 inch çeşitlerine hemen ulaşmak için sepetinize ekleyin. Cihaz ekranının lekelerden, parmak izinden ve çizilmelerden korunmasını sağlayan ekran koruyucular, dijital kamera ve fotoğraf makinelerinin ekranının ilk günkü kadar yeni kalmasına yardımcı oluyor. Böylelikle cihaz ekranının kullanım ömrünün uzamasını da sağlayabiliyor.

Dokunmatik ekranlar için optimize edilen ve UV korumalı olarak tasarlanan 3.5 inch ekran koruyucular da alternatifleriniz arasında mevcut. Kullandığınız cihaza birebir uyumlu ölçülerde hazırlanan modelleri tercih etmelisiniz. Bu sayede ekranın tamamen koruma altına alınmasına olanak tanıyabilir ve cihazın kullanım ömrünü destekleyebilirsiniz. Elbette dokunmatik ekranlarda bu koruyucuların hassasiyeti önlemediğinin altını çizelim.

UV Korumalı Ve Yüksek Kaliteli Dijital Kamera Ekran Koruyucular Sitemizde!

Dilerseniz seçiminizi ekran koruyucu 2.5 inch yönünde yapabilirsiniz. Sert kaplamalı olarak tasarlanan antirefle PET film çeşitleri ekranın her türlü dış etmenden korunmasını sağlamak konusunda oldukça başarılıdır. Üstelik dilediğiniz zaman ekran koruyucuyu çıkarabilir ve yenisini de pratik bir şekilde takabilirsiniz. Sitemizde sizlere sunulan ekran koruyucuların kullanım ömrü oldukça uzundur. Bu nedenle yakın zamanda yenileme ihtiyacı hissetmeyeceksiniz.

Silikon kaplaması sayesinde yapıştırıcı kullanmaya gerek kalmayan ve kendinden yapışkanlı olmayan ekran koruyucu 3.2 inch çeşitleri de burada! Ekrana mükemmel bir şekilde tutunan ve hiçbir kalıntı bırakmadan çıkarılabilen ürün modellerinin gayet güvenli bir biçimde kullanılabildiğini belirtelim. Ekran koruyucuyu uygulamak içi bu alanda uzman olmanız gerekmez.

Saniyeler içerisinde ekran koruyucu 2.7 inch modelleri de dahil olmak üzere tüm ekran koruyucuları ekrana uygulayabilirsiniz. Sadece hava kabarcıkları bırakmadan, dikkatli bir şekilde ekrana uygulamanız yeterli olacaktır. Sitemizde kullandığınız cihaza birebir uyumlu olan ekran koruyuculara ulaşmak için ürünlerin üzerine tıklayabilirsiniz. Bu sayede ürünlerin sahip olduğu özellikleri ve aynı zamanda ölçü bilgilerini de karşınızda göreceksiniz. Saniyeler içerisinde dijital kameranıza uygun ekran koruyucuları bulmanız mümkün!

Fotoğraf Makinesi LCD ekran koruyucu Fiyatları

Bu ürünlerin ekran yapısına hiçbir zarar vermiyor olması da önem taşıyor. İstendiğinde sadece tek hareketle çıkarılabiliyor ve ekranın parlaklığı ya da kalitesi olumsuz etkilenmiyor. Aynı zamanda dijital kamera ekran koruyucu çeşitleri toz ve benzeri partiküllerden ekranın etkilenmesinin de önüne geçebiliyor. Kavisli kenarları sayesinde ekran ile mükemmel bir uyum yakalayan koruyucu çeşitleri, ekranın nemden kaynaklı olarak lekelenmesinin önüne geçmek için de harika bir seçenektir. Artık dijital kameralarınızın ekranını koruma altına almak için minimum düzeyde bütçe ayırmanız yeterli olacak. Bu ürünleri Fotokolik farkıyla hemen satın alın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı