₺3.073,25 KDV Dahil
₺3.235,00 KDV Dahil
₺5.224,53 KDV Dahil
₺5.499,50 KDV Dahil
₺5.224,53 KDV Dahil
₺5.499,50 KDV Dahil
₺5.224,53 KDV Dahil
₺5.499,50 KDV Dahil
₺5.224,53 KDV Dahil
₺5.499,50 KDV Dahil
1

Stüdyo Vinly Fon

Stüdyo fotoğrafçılığı alanında kullanım için özel olarak dizayn edilen stüdyo vinly fon çeşitlerini sitemize uğrayarak inceleyebilirsiniz. Arka fon olarak rahatlıkla kullanılabilen bu ürün modelleri en yeni baskı teknikleri kullanılarak hazırlanıyor. Bu sayede canlı, net ve bir o kadar da gerçekçi bir görünüm sunabiliyor. Ürün çekimi çalışmalarında da rahatlıkla kullanabileceğiniz arka fonları hemen incelemeye başlayın.

Mat bir yüzeye sahip olması nedeniyle parlama problemi yaşatmayan stüdyo vinly fon arkası modelleri arasında sonbahar manzarası gibi büyük ilgi gören fonlar da mevcut. Savage (U.S.A) autumn forest (sonbahar ormanı) printed vinyl backdrop modeli, oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olmasıyla ön plana çıkıyor. Renkleri ve yüksek kalitede baskısı bu ürün modellerinin sıklıkla tercih edilmesini sağlıyor.

Temizliği son derece kolay bir şekilde yapılabilen bu ürünleri nemli bir bez ya da sünger ile silmek yeterli olabiliyor. Evde kullanılan basit temizleyici malzemeler ile temizleyebilir ve canlı görünümünü uzun süre korumasını sağlayabilirsiniz. Bu arada stüdyo vinly fon renkleri uzun süre canlı formunu koruyabildiği için seçtiğiniz ürünleri yıllarca arka fon olarak kullanabileceğinizden emin olabilirsiniz.

İnce ve Kullanışlı Arka Fon Çeşitleri Fotokolik’te!

500 gram/sm kalınlık sunan modeller bu yönüyle de en kullanışlı arka fonlar arasında yer alıyor. Gayet dayanıklı ve uzun ömre sahip olan ürün modelleri arasında Savage (U.S.A) stüdyo fon chroma green vinyl modelini de görebilirsiniz. Bu özel tasarım 3 m x 6 m ölçülerinde olduğundan pek çok farklı çekim çalışmasında kullanılabilir. portre çekimlerinde ve tüm ticari fotoğrafçılık alanında bu ürünü kullanabilirsiniz.

Problemsiz ve kusursuz bir arka plan isteyenler için en doğru çözüm stüdyo vinly fon baskıları olacaktır. Bu özel baskılar profesyonel kalitede olduğundan güvenle tercih edilebilecek ürünlerdir. Nötr orta sınıf bir gri olarak çoğaltılabilen modeller her stüdyoda mutlaka bulunması gereken arka fonların başında geliyor. Siparişinizi tamamlamadan önce bu ürünü de tükenmeden sepetinize ekleyin ve kısa zamanda stüdyonuza ulaşmasını sağlayın.

Savage’ın renkli süsler baskılı vinil arka fonu da göz atmanızı önerdiğimiz ürünler arasında yer alıyor. 152 cm x 213 cm ölçülerde hazırlanan tasarım, çocuklar için yapılan çekimlerde sıklıkla tercih ediliyor. Yaratıcı kareler elde etmek istediğinizde siz de bu arka fonu tercih edebilir ve renklerin cazibesinden faydalanabilirsiniz. En canlı renkleri bir arada sunan arka fon, kalın karton göbeğe sarılıyor. Bu sayede hem kolay asılıyor hem de kolaylıkla muhafaza edilebiliyor.

Sitemizde yer alan stüdyo fotoğrafçılığı ekipmanlarında olduğu gibi stüdyo vinly fon fiyatları da minimum rakamlardan oluşuyor. Düşük fiyatları kazançlı bir alışveriş imkanına dönüştürmek için yapılması gereken çok basit! Kullanmak istediğiniz arka fonları sepetinize atın ve hemen siparişinizi iletin. Bu sayede avantajlı alışverişin farkını Fotokolik ile yaşayın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı