₺11.776,05 KDV Dahil
₺13.450,50 KDV Dahil
₺1.999,00 KDV Dahil
₺2.089,00 KDV Dahil
₺4.299,00 KDV Dahil
₺4.489,00 KDV Dahil
₺4.499,00 KDV Dahil
₺4.689,00 KDV Dahil
₺7.499,00 KDV Dahil
₺7.689,00 KDV Dahil
₺1.999,00 KDV Dahil
₺2.089,00 KDV Dahil
₺7.499,00 KDV Dahil
₺7.689,00 KDV Dahil
₺14.960,00 KDV Dahil
₺17.000,00 KDV Dahil
%12 İndirim
%12İndirim
Yeni Ürün
₺2.399,00 KDV Dahil
₺2.489,00 KDV Dahil
%4 İndirim
%4İndirim
Yeni Ürün
₺11.490,00 KDV Dahil
₺17.000,00 KDV Dahil
%32 İndirim
%32İndirim
Yeni Ürün
₺5.299,00 KDV Dahil
₺5.489,00 KDV Dahil
₺6.899,00 KDV Dahil
₺7.089,00 KDV Dahil
₺9.299,00 KDV Dahil
₺15.500,00 KDV Dahil
%40 İndirim
%40İndirim
Yeni Ürün
1 2 3 ... 7 >

Kablosuz Yaka Mikrofonları

Yaptığınız çekimlerde, toplantı ve konferanslarda hep en iyisini istiyorsanız doğru adrestesiniz! Biz Fotokolik.com olarak size hem güvenilir alışverişin hem de kaliteli ürünlerin kapılarını açıyoruz. Kullandığınız ürünlerin kaliteleri yapmak istediğiniz çekimleri etkileyecektir. En iyisini bulmak ise artık o kadar zor değil!

Yaka mikrofonu, video çekimi ve ses kaydı yapılan konuşmacının sesini, daha net ve dış seslerden arındırılmış olarak kaydedilmesini sağlamaktadır. Yaka mikrofonu, diğer mikrofon çeşitleri ile karşılaştırıldığında oldukça kullanışlıdır. Bu mikrofonlar boyutları ile kullanım açısından da kolaylık sağlayarak ergonomik kullanımlarıyla dikkat çekmektedir.

Bir klips yardımı ile çekimlerde her türlü kıyafetin üzerine takılabilen bu ürünler işinizi çok kolaylaştıracaktır. Alıcı ve mikrofon olarak değerlendirildiğinde gram olarak oldukça hafif olan bu ürünler çekimler sırasında konuşmacıları zorlamayacaktır. 

Yaka mikrofonlarının sahne performansları, camiler, konferans salonları, toplantılar, seminerler, proje sunumları, reklamlar, tanıtımlar gibi birçok alanda kullanımı sağlanmaktadır. Ürün kullanımı da oldukça basittir. Sadece ürünümüzü kendinizden çok uzak olmayan bir yere iliklenerek kullanmaya başlayabilirsiniz. 

Yaka mikrofonları çeşit olarak kablolu ya da kablosuz olarak ikiye ayrılmaktadır. Kablolu modeller kablo aracılığı ile sesi iletmektedir. Kablosuz olanlar ise mikrofon kablosu olmadan sesi direk olarak iletmektedir kablosuz olanlar bir alıcı ve yaka mikrofonundan oluşmaktadır. 

Çekimlerinizde Kullanabileceğiniz Kablosuz Yaka Mikrofonlarını Hemen Online Satın Alın!

Bu sistem yaka mikrofonu kablosuz olarak alıcı ile iletişimi kurar ve ses kablolara ihtiyaç duymadan iletmiş olur. Kablosuz yaka mikrofonu ile kabloları saklama derdi ortadan kalkmış oldu. Günümüzde ise bluetooth yaka mikrofon daha çok tercih edilmektedir. 

Çekimler sırasında yaka mikrofonu kablosuz modellerin yerinden oynatılması gerekmediği için hem ekip çalışanlarına hem de konuşanlara rahatlık sağlayacaktır. Özellikle uzun etkinlikler veya tanıtımlar ya da reklam çekimleri gibi durumlarda mikrofonun el değiştirmemesinden kaynaklı olarak bir kişiye bu mikrofon takılır ve uzun süre o kişi mikrofonla konuşarak kendini ifade eder.

Kablosuz mikrofon modelleri diğer mikrofon türlerine kıyasla daha yüksek fiyatlı olmadığı için daha çok tercih edilmektedir. Fotokolik.com’da sizde fiyatlar hakkında detaylı inceleme yapabilirsiniz. Ayrıca sitemizde Rode ve Boya kablosuz kulakları bulabilirsiniz. 

Rode yaka mikrofonu, geniş ve kalabalık ortamlarda bile insanların çok rahat duymasını sağlayacak bir performanstadır. Rode kablosuz yaka mikrofonu aksaklık çıkartmadan uzun süre çalışacak şekilde tasarlanmıştır. Uzun sürecek toplantı ve çekimlerde sorun çıkartmayacaktır.

Rode yaka mikrofonu satın aldığınızda kutu içerinde pop filtre ve mini kürk çıkacaktır. Pop filtre yaka mikrofonunu suya dayanıklı hale getirmek için kullanılır. Mini kürk ise dış mekân çekimlerinde rüzgâr yüzünden oluşan ses problemlerini azaltmaktadır. Bu markadan satın aldığınız yaka mikrofonlarını hemen hemen her model ve marka telsiz sistemleri ile kullanabilmeniz için MiCon™ konnektör sistemleri de sizleri beklemektedir. 

Boya yaka mikrofonu ise, dslr fotoğraf makinası, video kamera, bazı kompakt fotoğraf makinaları, bilgisayar, ses kayıt cihazı, akıllı telefonlar vb. birçok cihazda kullanabilirsiniz. Yüksek kaliteli mikrofon kapsülü sayesinde çevre sesini azaltarak konuşmacının sesine odaklı çekimler yapabilirsiniz. Boya kablosuz yaka mikrofonu, 6 metre olan kablosu sayesinde video çekimlerinizde size geniş bir hareket alanı imkânı tanır ve büyük rahatlık sağlar.

Sizde tüm bu ürünleri incelemek ve detaylı bilgi edinmek için Fotokolik.com’a göz atın! Çekimlerinizde ve canlı performanslarınızda hiçbir aksaklık yaşamayın. Birbirinden kaliteli ürünler uygun fiyat ve hızlı kargo seçeneği ile sizleri bekliyor. Yaka mikrofonu kablosuz seçeneklerinden dilediğinizi tek bir tık ile sepetinize ekleyin, biz evinize gönderelim! 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı