₺5.461,50 KDV Dahil
₺6.586,90 KDV Dahil
₺2.151,50 KDV Dahil
₺2.515,60 KDV Dahil
₺4.799,50 KDV Dahil
₺5.627,00 KDV Dahil
₺4.766,40 KDV Dahil
₺5.627,00 KDV Dahil
₺10.426,50 KDV Dahil
₺12.710,40 KDV Dahil
₺2.657,11 KDV Dahil
₺2.796,95 KDV Dahil
₺5.296,00 KDV Dahil
₺5.627,00 KDV Dahil
1

Boom Sopaları

Farklı markalar tarafından üretilen ve kullanım konforu çok daha üst noktalara çıkarılmış olan boom sopası çeşitlerini sitemizde inceleyin. Her türlü saha çalışmasında kullanıma uygun olan ürün modelleri stüdyo ortamında da kullanılabilir. Aynı zamanda ürün modellerinin TV ve film çekimleri için de rahatlıkla kullanılabilecek kalitede olduğunu belirtebiliriz. Modelleri şimdi inceleyerek online sipariş verebilirsiniz.

Dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilen ve bu sayede hafif darbelere karşı da dirençli olan boom mikrofon sopası çeşitlerini uzun süre deforme olmadan kullanma şansınız bulunuyor. Yüksek kalitede ve sağlam malzemelerden üretilen tasarımlar sadece mikrofon çeşitleri ile birlikte kullanılmıyor. Daha farklı aksesuarların da uç kısmına takılması mümkün olabiliyor ve bu yönüyle farklı ihtiyaçları da giderebiliyor.

3 adet teleskopik bölüme sahip olan boom mikrofon sopası modelleri de seçenekler arasında mevcut. son derece geniş bir montaj uyumluluğuna sahip olan tasarım seçeneklerini daha yakından incelemek için ürünlerin üzerine tıklayın. Boom sopalarının ölçü bilgileri başta olmak üzere sahip oldukları tüm özellikler anında karşınıza çıkacaktır. Bu sayede ihtiyacınıza en uygun olan modeli saniyeler içerisinde seçebilirsiniz.

Hafif materyallerden üretilmiş olması, ürün modellerinin uzun seanslarda verdiği yorgunluğun da minimum seviyeye çekilmesini sağlıyor. En hafif ancak en dayanıklı malzemelerden üretilen bu tasarımlar yeni nesil boom sopalarının konforundan faydalanmak isteyenlerin adeta imdadına yetişiyor.

Mikrofon Bağlantısını Kolaylıkla Yapmayı Sağlayan Hafif Boom Sopalarını Seçin!

Uç kısmında yer alan kablo aracılığı ile mikrofon çeşitlerinin bağlantılarının sadece tek bir hareketle yapılmasını sağlayan boom sopaları tek tıkla kapınıza kadar geliyor. Bu tasarımların alt kısmında yer alan XLR yuvası ise kamera bağlantısını sağlıyor. Bağlantı problemine köklü bir çözüm getirmiş olan kompakt tasarımları kullananlar eski sistem modellere bir daha geri dönmüyor.

Yeni nesil ürün modellerine hemen şimdi geçiş yapabilir ve sağladığı konfordan, kullanım kolaylıklarından siz de faydalanabilirsiniz. Hafif karbon fiber yapıya sahip olan boom sopalarının en önemli özelliklerinden biri de tutma bölümünün özel olarak dizayn edilmiş olmasıdır. Bu bölüm yumuşak neopren yapılı olduğundan elle kolaylıkla kavranıyor ve hareket ettirilmesi de çok daha kolay oluyor.

Sitemizde sizlere sunulan ürün modellerinin uzunluklar da farklı olabilir. Uzunluk ölçülerine göz atmak için beğendiğiniz modelin üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Diğer teknik özellikleri de gözden geçirebilir ve sizin ihtiyacınızı hangi tasarımın daha iyi karşıladığını tespit edebilirsiniz. Aynı zamanda modellerin hangi mikrofonlarla uyumlu olduğu bilgisi de karşınıza çıkacaktır.

Sitemizde yer alan tüm ekipman modellerinde olduğu gibi boom mikrofon sopası fiyatları da düşük rakamlardan oluşuyor. Düşük bir bütçe ayırmanız, bu özel tasarımlara sahip olmanız için yeterlidir. Farklı platformlarda indirimleri ya da kampanyaları beklemenize gerek kalmadı. Sitemize uğrayarak ihtiyaçlarınızın tamamını sunduğumuz ekipman modelleri arasından seçim yaparak karşılayın, minimum fiyat fırsatlarını kaçırmayın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı