XQD Hafıza Kartları

Sahip olduğunuz fotoğraf makineniz ile çekeceğiniz video ve fotoğraflarınızı kaydedebilmenize olanak sağlayan hafıza kartlarıdır. Ayrıca hafıza kartları çektiğiniz görüntüleri bilgisayarınıza aktararak depolamanızı sağlar.  En çok tercih edilen hafıza kartlarından biri xqd hafıza kartı modelleridir. Bu hafıza kartlarının en belirgin özelliği yazma ve okuma hızlarıdır ve dosya depolama boyutları ifade edilirken gb kullanılır.

Xqd kart modelleri arasından seçim yaparken düşünülmesi gereken ilk şey hangi model makinenin hızını ve performansını en üst düzeye çıkarabilir. Kullanım sırasında gerçek performans hafıza kartı ve fotoğraf makinesi uyumluluğu ile sağlanabilir. Fotoğraf makinesini inceleyerek makineyi destekleyen hafıza kartı çeşidi bilinebilir. Böylece hafıza kartı seçiminde doğru sonuçlarla karşılaşılır.

Fotoğraf makinesinin desteklediği hafıza kartını belirledikten sonra yapılan çekimlerin dosya boyutuna göre xqd hafıza kartları boyutu belirlenir. 4K video çekimleri daha sıklıkla tercih ediliyorsa yüksek okuma ve yazma hızına sahip kartlar kullanım performansını gözle görülür derecede arttıracaktır. Yüksek hızda olmaları ve ekstra olarak okuma-yazma alanlarının da yüksek olması sebebiyle tercih edilen hafıza kartları cihazlara pratik bir biçimde takılıp çıkarılabilir.

Saniyede 1750mb Okuma ve Aktarım Yapabilen XQD Kart Fiyatlarını İncelemek İçin Hemen Tıklayın!

Xqd kartları farklı boyutlarda üretilerek kullanıcılara seçim yapma imkânı sunmuştur. 64 gb xqd hafıza kartı ve 128 gb xqd hafıza kartı çekilmiş olan video ve fotoğrafların güvenli bir şekilde depolanmasını en iyi şekilde sağlar. Xqd hafıza kartlarının sahip olduğu hız ve sağladığı depolama alanı ile çekilmiş olan fotoğrafların kusursuz olarak saklanmasını sağlamaktadır.

Kullanıcının tercihine göre daha yüksek hız ve daha fazla saklama alanına sahip 256 gb xqd hafıza kartı ve 512 gb xqd hafıza kartı modelleri üretilmiştir. Bu hafıza kartları, fotoğraf makineleri ile yapılan sürekli çekimlerde tek seferde ve yüksek miktarlarda yığılan verileri kolayca karşılar. Hafıza kartları arasında xqd hafıza kartlarının çokça tercih edilmesinin sebebi birçok hafıza kartına göre hızlarının oldukça yüksek olmasıdır.

Birçok hafıza kartı modelleri ile karşılaştırıldığında xqd kart fiyat yönünden de avantajlı bir seçenek sunuyor. Bütçe kaygısı yaşamadan yüksek kapasiteli bir hafıza kartına sahip olmak istiyorsanız en doğru adrestesiniz. Sitede bulunan koleksiyon içerisinde değişik markalar tarafından geliştirilmiş olan hafıza kartları modelleri yer almaktadır. Yapmanız gereken yalnızca sizler için özel seçilen bu ürün modellerini gözden geçirmeniz seçiminizi yaparak siparişinizi bitirmeniz olacak. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı