Fotokolik Hakkında

 

 

Fotokolik.com ortakları 2004 yılından bugüne fotoğrafçılık ve video sektöründe faaliyettelerde bulunmaktadır. Alanında uzman ve teknolojiyi takip eden ekip arkadaşlarımızla fotoğrafçılık ve video ile uğraşan siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için daha fazla çalışmaktayız.

 

 

Fotoğraf meraklılarının ve profesyonellerin fotoğraf konusundaki ihtiyaçlarını karşılayabilmek için elimizden gelen her türlü imkanı kullanmaktayız. Sizlere doğru, dürüst ve güvenilir hizmet vererek büyümeyi hedefliyoruz. Konumumuz gereği sektörde her türlü yeniliği ve gelişmeyi sizlerden önce takip edip, sizlere daha iyi hizmet sunmayı prensip edindik. 

 

Fotoğrafçılığa yeni başlamak isteyen ya da profesyonel her türlü kesimden binlerce müşterilerimizi Sirkeci Hayyam Çarşısı 6. Katta bulunan mağazamızda samimi, doğru hizmetimiz ve uygun ödeme koşullarımızla ürün sahibi yapmaktayız. Ayrıca satış sonrası destek konusunda her zaman müşteri memnuniyetini göz önünde bulundurarak gerekli teknik servis ve yardımlarıyla her türlü desteği vermekteyiz.

 

 

www.fotokolik.com web sitemiz 256 Bit güvenlik sistemiyle donatılmış olup kredi kartı bilgileriniz bir veri olarak asla tutulmaz ve başka firmalara verilmez. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz bilgilerin hiçbirinin üçüncü şahıslar tarafından görüntülenemeyeceğinin işaretidir. 3D Secure güvenlik sistemi sayesinde internet üzerinden güvenli alışveriş yapabilmenize olanak tanıyan Fotokolik , her alışverişinizi gönül rahatlığıyla yapabilmenizi sağlayan güvenilir bir websitesidir. 3D Güvenlik sistemi ile yapacağınız alışverişlerinizde telefonunuza bankanız tarafından sadece sizin görebileceğiniz bir kod gönderilmektedir.Bu kod ile güvenli alışveriş yapabilirsiniz.

 

 

 

Fotokolik Prensipleri

Güvenilir Ticaret

Uygun fiyat

Samimi ve doğal iletişim

 

 

 

Kimlere Hizmet Vermekteyiz

Profesyonel yada amatör kullanıcı farketmeden tüm fotoğraf severlerin hizmetindedir. Fotoğrafa yeni başlamış yada ömrünü fotoğrafa adamış da olsanız aradığınız fotoğraf ekipmanlarını ve Video ekipmanlarını Fotokolik.com'dan temin edebilirsiniz.

 

Hangi Konularda Hizmet Vermekteyiz


DSLR, Aynasız ve Kompakt Fotoğraf Makinaları
Profesyonel ve Amatör Video ve Stüdyo Ekipmanları
Tüm Markalara Uyumlu Fotoğraf Makinesi Lensleri
Tripod ve Monopodlar
Fotoğraf Makinesi Çantaları
Fotoğraf Makinesi ve Video Kamera Aksesuarları
Havadan Görüntüleme Araçları, Drone ve Drone Aksesuarları
Ses Kayıt Cihazları, Mikrofon ve Aksesuarları
Lens Filteleri, Flaşlar
Gimballer
Kısaca Fotoğrafçılık Adına Aradığınız Her Ekipmanı Fotokolik.com'da bulabilirsiniz.

Satış Sitemiz ve Satış Yaptığımız Pazaryerleri


Satış yapmakta olduğumuz online satış mağazalarımıza logolara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

   
 

Fotokolik.com Hakkında Yorumlar

Fotokolik.com hakkında müşterilerimizden gelen yorumlara logolara tıklayarak ulaşabilirsiniz.

 

 

  

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı