₺3.423,00 KDV Dahil
₺3.586,00 KDV Dahil
1 2 3 >

Telefon ışığı ve çekim ışığı çeşitleri Fotokolik.com'da!


Fotoğraf makinelerinin hayatımıza girdiği zamanlardaki teknolojiyle şuan ki teknoloji çok farklı seviyelerde olmasından dolayı gelişen teknoloji ile uyumlu olan fotoğrafçılık çok farklı bir noktaya gelmiş vaziyettedir. Artık fotoğraf makinelerinden çok telefonlar da fotoğraf çekimleri adına son derece önemli bir konumdadır. Fakat gece çekimlerinde ışık problemi olduğundan dolayı kullanılan telefon ışığı gündüz çekimleri adına gereksiz, gündüz kullanılan aksesuarların ise geceleri için yeteriz olduğu görülmektedir.
Örneğin gece çekimlerinden tercih edilen led telefon ışığı, gündüz çekimlerinde ışık seviyesinin iyi olduğu zamanlarda kullanılamamaktadır. Bu sebeple gece ve gündüz çekimleri adına ayrı olarak en iyi ışık seçenekleri tercih edilmelidir. Bu hususta sizlere yardımcı olmak adına varız ve fotokolik.com adresinden gereksinim duyduğunuz led ışıklarını sizler için satışa sunmaktayız.
Son zamanlarda sosyal medya alanının gelişmesi ve yayılması ile birlikte özellikle Youtube ve Instagram’da fenomen çekimlerinde son derece sıkça karşımıza çıkan youtuber ışığı modelleri, çekim yapılan mekanın aydınlık seviyesini uygun ölçüde ayarlayarak çekimin kalitesini de aynı miktarda arttırmaktadır. Bu ışık çeşitleri küçük yapıları sayesinde pek çok vlog içeriğinde rahatça kullanılabilir bir ışık olarak karşımıza çıkmaktadır.
Fotokolik.com olarak bizler dünya çapında adını duyurmuş seçkin markalar ile çalışmaktayız. Mesela Ulanzi, Vijim gibi sektörde kalitesini kanıtlamış markalar ile sizlerin memnuniyetine sunuyoruz. Bu seçkin markalara ait telefona takılan selfie ışığı modelleriniz gözünüz kapalı olarak sitemiz üzerinden hemen satın alabilirsiniz.

En güzel fotoğrafları telefonunuzla dahi çekebileceğiniz telefon çekim ışıkları fotokolik.com’da!


Sitemiz üzerinde satışa sunulan bir diğer cihaz da ürün led çekim ışığı modelidir. Bu ürün sayesinde paylaşacağınız ürünler daha fazla göz hitap edecek ve böylece de belki de satışlarınız pozitif yönde ilerleme gösterecektir. Bu ışıklar daha aydınlık ve net görüntüler elde etmenize olanak sağlarken, ürünlerinizin profesyonel ellerden çıkmış gibi göründüğünüz göreceksiniz.
Küçük led ışık ile fotoğraf çekmek güzel bir zevktir. Ulanzi markasına ait olan su geçirmez led ışık, mobil fotoğrafçılık ve video adına son derece uygun bir üründür. Her daim her yerde yanınızda da taşıyabileceğiniz ışıklar ile ışığın yetersiz olduğu ortamlarda rahatça çekimler gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda youtube ve vlog çekimleriniz adına da rahatça kullanabilirsiniz. Youtuberlar adına oldukça önemli olan youtuber çekim ışığı ürünleri de sitemiz üzerinde yer almaktadır. Videoların daha net ve kaliteli çıkması için bu ışıklar kullanılmaktadır. 
Son zamanlarda oldukça popülerleşen bir diğer sosyal medya platformu da tiktoktur. Tiktok platformunda kullanıcılar çektikleri videoları takipçileriyle paylaşır. Bu videoların daha güzel ve net çekilmesine yardımcı olan tiktok çekim ışığı da ürün kategorimiz içerisinde yer alan modellerimiz arasında yer alır. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı