1 2 >

Telefon Kılıfları

Telefon kılıfları her zaman telefonlara estetik görüntü katmak için kullanılmaz. Çoğu kullanıcı telefonu olası darbelerden korumak için telefon kılıfı kullanır. Her telefon düşme, çarpma gibi günlük hayatta yaşanabilecek darbelere karşı dayanıklı olmayabilir. Telefon kılıfları da telefonları alabileceği hasarlardan korumak için kullanıcılar tarafından sıklıkla tercih edilir. Kullanıcı ne kadar dikkatli olursa olsun telefona zarar verecek bir eylemin önüne ancak bir kılıfla geçebilir.

Telefonun alabileceği herhangi bir darbenin önüne geçmek için kullanılan telefon kılıflarının birçok çeşidi vardır. Bu çeşitler sadece görsel anlamda farklılıklardan değil işlevsel farklılıkları da barındırır. Video ya da fotoğraf çekimleri için kullanılan telefonlara takılan lens ya da benzeri aksesuarlar ile birlikte kullanılabilen telefon kılıfları da mevcuttur.

Profesyonel Telefon Kılıfı Modelleri ve Özellikleri Nelerdir?

SmallRig Fold P10 Telefon Kafesi, akıllı telefonlar ile video çekim yapan kullanıcılar için tasarlanmıştır. Rahat tutuş için iki tarafa da katlanabilir kulpları ile ergonomik olarak tasarlanan SmallRig Fold P10 Telefon Kafesi; kablosuz uzaktan kumanda özelliği sayesinde video kaydının başlatılmasını ve durdurulmasını kolaylaştırır. 63 mm'den 98 mm'ye kadar genişlikteki çoğu cep telefonuyla uyumlu olan SmallRig Fold P10 Telefon Kafesi; yerleşik lastik pedler ile sağlam bir tutuş sağlarken akıllı telefonları çizilmeye karşı korur.

SmallRig Akıllı Telefon Güneşlik (Küçük) VH2689, akıllı telefonu harici bir kamera monitörü olarak da kullanılabilirken akıllı telefonlar için güneşlik seçeneği sağlar. Dış çekim yaparken telefonu güneşten ve dış etkenlerden korurken; parlak ışıkta çekim yaparken, net ve doğru parlaklıkta bir ekran fırsatı sunar. iPhone 8, iPhone X / XS, iPhone 11 Pro, Samsung Galaxy S10 ve benzer boyuttaki diğer akıllı telefonlar dahil olmak üzere 67 mm'den 71 mm'ye kadar genişliğe sahip akıllı telefonlarla uyumlu olan SmallRig Akıllı Telefon Güneşlik (Küçük) VH2689 , güneş sebebi ile oluşabilecek aşınmaya ve çizilmeye karşı dayanıklıdır.

Ulanzi 17mm Lens Bağlantı Kılıfı Samsung Note 10 Plus, 17mm bağlantıya sahip lensleri telefonunuza rahatça ve stabil bir şekilde bağlamanızı sağlayan arka kapaktır. Telefonunuzda bulunan tüm lenslerdeki bağlantı yuvası sayesinde 17mm harici lensinizi cihazınızdaki istediğiniz kamerada rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Lensinizi kılıfa döndürerek monte etmenizle kullanıma başlayabileceğiniz Ulanzi 17mm Lens Bağlantı Kılıfı Samsung Note 10 Plus, yüksek kaliteli malzemeden üretilmiştir.

Telefon Kılıfı Fiyatları

İhtiyacınıza uygun farklı fiyatlar ve markalar ile telefon kılıfları sizlere Fotokolik.com’da sunulmaktadır. Daha fazla ürün ve ürünler hakkında daha fazla ayrıntıya ulaşmak için hemen Fotokolik.com’u ziyaret edin!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı