1

Telekonvertörler

Odak genişletici olarak tanımlanabilecek olan teleconverter ile kullandığınız lensin odak uzaklığını artırabilirsiniz. İhtiyacınız olan ürün modellerini ise sitemizde bulabilir ve kolaylıkla sipariş verebilirsiniz. 1.2x ve 3.0x aralığında üretimi gerçekleştirilen tele converter çeşitlerine hızla ulaşmak için yapmanız gereken yalnızca bu modelleri incelemektir. Kullanmak istediğiniz TC için hemen sipariş verebilir, kısa zamanda teslim edilmesini sağlayabilirsiniz.

Sitemizde sizlere sunulan tele converter Sony markası gibi güvenilir markalar tarafından üretiliyor ve bu nedenle güvenle sipariş vermeniz de mümkün olacaktır. Ayrıca marka seçimi yaparak tercih ettiğiniz markaların ürünlerinin sizler için listelenmesini sağlayabilir, aradığınız ürünleri daha kısa zamanda bulabilirsiniz. Zum merceklerinde kullanım için tasarlanan ve zum aralığını büyütürken maksimum diyafram açıklığını azaltan modeller de sitemizde mevcut.

Kullanım kolaylığı sunuyor olmasının yanı sıra hafif olmasıyla da beğeni toplayan tele konvertör çeşitlerini de hemen mercek altına alabilirsiniz. Aynasız dijital fotoğraf makinesine takılması için geliştirilen Canon EOS R serisi de sitemizde incelemeniz için sizi bekliyor. Bu kompakt objektif adaptörü modeli, lensin orijinal optik kalitesini düşürmüyor olmasıyla da dikkat çekmeyi başarıyor.

Toz ve nem başta olmak üzere tüm hava koşullarına karşı dayanıklı olan tele dönüştürücü çeşitlerine sadece bir tık uzaklıktasınız. AF ve görüntü sabitlemesini koruyan fotoğraf makinesi extender modelleri ile hayal ettiğiniz kareleri yakalayabilir ve çok daha etkileyici fotoğraflar çekebilirsiniz. Özellikle doğa fotoğrafçılığı yapanlar için tasarlanan onlarca farklı model arasından beklentilerinize uygun olanları hemen belirleyebilirsiniz.

Görüş Açısını Yüksek Düzeyde Artıran Telekonverter Sitemizde!

Profesyonel kalitede, geniş açılı bir dönüştürücüye ihtiyacınız varsa lens extender modellerini mutlaka gözden geçirin. Video kameralara da kolaylıkla takılabilen modeller seçenekleriniz arasında mevcut. Yansıma olasılığını önlemek için mat siyah renkte dizayn edilen tasarımlar en çok tercih edilen modeller arasında bulunuyor. Işık yansımalarını önlemek için renk seçimini bu yönde yapabilirsiniz.

Özellikle Canon extender modelleri, parlama ve gölgelenme olasılığını azaltmak için çoklu kaplamalı optik cam lens öğelerle üretiliyor. Bu nedenle kullanım sırasında yansıma ya da parlama gibi çeşitli sıkıntılar yaşanmıyor. Görüş açısını % 70 gibi yüksek bir oranda artıran telekonverterler iç mekanlarda da kullanılabiliyor. Kameranın mümkün olandan daha geniş bir açıda çekim yapmasını sağlayan modeller, iç mekan çekimleri yapanlar için de ideal bir tercih olabilir.

İstenen büyütmeyi yakalayabilmek için hem ayrı ayrı hem de kombinasyon şekilde kullanılabilen tüp set çeşitlerini de gözden geçirebilirsiniz. Seçkin markalar tarafından üretimi gerçekleştirilen bu set modelleri de çok daha üstün kalitede çekimler yapmanızı sağlayabilir. Makro fotoğrafçılık için kullanıma uygun olan tüp setler yeni nesil teknolojilerle geliştiriliyor. Bu sayede beklentileri fazlasıyla karşılayan bir kalite sunabiliyor. Tüp set çeşitlerini düşük fiyata almak için geç kalmadan sipariş vermeniz yeterli olacaktır.

Aralarında Sony extender çeşitlerinin de yer aldığı bu koleksiyonda kullanıcılardan en çok beğeni alan modelleri görüyorsunuz. Gönül rahatlığı ile seçim yapabilir ve bu kaliteyi en uygun fiyata almanın keyfini yaşayabilirsiniz. Düşük bir bütçe fotoğrafçılık için ihtiyaç duyduğunuz ekipmanların tamamını satın almanız için yeterli olacak. Bütçe dostu bir alışveriş için en doğru adres Fotokolik!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı