₺1.413,69 KDV Dahil
₺1.488,10 KDV Dahil
₺2.729,97 KDV Dahil
₺2.873,65 KDV Dahil
₺1.382,96 KDV Dahil
₺1.455,75 KDV Dahil
₺1.064,32 KDV Dahil
₺1.132,25 KDV Dahil
₺608,18 KDV Dahil
₺647,00 KDV Dahil
₺9.914,18 KDV Dahil
₺10.213,03 KDV Dahil
1 2 3 >

Yüksek Kalite Flaş Tetikleyiciler Fotokolik.com’da! 

 

Işık, gün boyunca ihtiyacımız olan bir kaynaktır. Hayatımızın her yerinde ihtiyacımız olan bu kaynak sadece günlük yaşantımızda değil birçok alanda ihtiyaçtır. Fotoğraf ve video ile anılarımızı biriktiriyoruz. Bu çekimler sırasında bile ihtiyacımız olan en önemli şey ışıktır. Bu işi profesyonel olarak yapan herkesin özenle seçip aldığı yapay ışık kaynakları mükemmel olan her karenin ortağıdır. 

 

Sitemizi inceleyerek işinizin en büyük ortağı olan yapay ışık kaynaklarını inceleyebilirsiniz. Flaş, fotoğraf çekimlerinde en çok kullanılan yapay ışık kaynaklarından bir tanesidir. Hem fotoğraf makinelerinde mevcut olan hem de tepe flaş gibi ürünler ile desteklenebilen bu ürün, içerisinde barındırdığı yüksek depolama gücüne sahip bir kapasitörü birkaç yüz volta şarj etmek için tasarlanmış elektronik devrelerden oluşur.

 

Fotoğraf çekimlerinde flaş ve paraflaşlar da kullanılan flaş tetikleyici, flaşlarınızı uzun mesafelerden yönlendirebilme ve istediğinize göre hem seri hem de normal bir şekilde patlatabilmenizi sağlar. Bu çok fonksiyonlu tetikleyiciler ile aynı zamanda deklanşör tuşunu da yönetebilirsiniz.

 

Fotoğraf makinelerinde harici flaş kullanmak istiyorsanız kameranıza ve flaşınıza uygun birden fazla markaya ait flaş tetikleyici bulabilirsiniz. Paraflaş kullanarak bir çekim yapmak istiyorsanız, ışık ile aynı marka olan bir paraflaş tetikleyici tercih etmelisiniz. 

 

Flaş Tetikleyici Modellerini Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Online Satın Alın!

 

Manken kullanarak çekim yapacaksanız birden fazla harici flaş kullanmanız gerekmektedir. Hem çekim açıcını ayarlayıp hem de ışıkları kontrol etmek zor olabilir. Bu tarz çekimlerde yükünüzü biraz da olsa azaltacak ürünler flaş tutucu olarak da adlandırılan tetikleyicilerdir. 

 

Tetikleyicilerin üzerinde bulunan kontrol ekranı sayesinde paraflaşların yanına gitmeden ışık miktarını azaltıp yükseltebilirsiniz. Bir diğer tetikleyici modeli ise alıcı ve verici iki üniteden oluşurlar. Bazı modellerde aynı ünite hem alıcı hem de verici olarak çalışabilir. Tipik olarak verici ünite fotoğraf makinesinin flaş kızağına bağlanır, alıcı üniteye bir flaş takılarak uzak bir noktaya yerleştirilir, deklanşöre basıldığında uzaktaki alıcıya bağlı flaş patlar.

 

Profesyonel modeller 400 metreye varabilen mesafelere kadar iletişimi desteklerler. Tetikleyicilere uzaktan çalıştırmak üzere kafa flaşı, paraflaş veya fotoğraf makinesi bağlanabilir. Sitemizde godox ve shanny gibi markaların tetikleyicilerini bulabilirsiniz. 

 

Godox tetikleyici, 2.4 GHz Godox X kablosuz radyo sistemi kullanıldığında XProC TTL Wireless Flash Trigger tetikleyici 328’ve ötesi flaşları verimli ve hatasız olarak tetikler ve uyumlu flaş ve alıcılar ile kullanıldığında ise kullanıcılar, ek olarak sunulan uzaktan kumandalı güç yönetiminden faydalanabilirler. 

 

Shanny tetikleyici, 2.4GHz global frekans ta çalışır ve daha stabildir. Çalışma alanı 200 mesafe içerisindedir. Ekran kısmında aydınlatma özelliği olduğu için gece çekimlerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.  

 

Tüm bu ürünleri flaş tetikleyici kit olarak sitemizden alabilirsiniz. Flaş tetikleyicilerin çoğu birçok model kameraya uygun olduğu gibi tepe flaş tetikleyici olarak da kullanabilir. Tek bir tık ile tetikleyicileri sepetinize ekleyebilirsiniz! Fotokolik.com’da birbirinden güzel indirimler sizleri bekliyor! 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı