₺10.317,00 KDV Dahil
₺10.860,00 KDV Dahil
₺7.304,44 KDV Dahil
₺7.688,88 KDV Dahil
₺5.653,72 KDV Dahil
₺5.951,28 KDV Dahil
₺2.930,03 KDV Dahil
₺3.084,24 KDV Dahil
₺16.837,34 KDV Dahil
₺17.701,80 KDV Dahil
₺3.547,60 KDV Dahil
₺3.945,80 KDV Dahil
₺7.124,16 KDV Dahil
₺7.457,20 KDV Dahil
₺10.317,00 KDV Dahil
₺10.860,00 KDV Dahil
₺7.015,56 KDV Dahil
₺7.384,80 KDV Dahil
₺28.948,41 KDV Dahil
₺30.154,60 KDV Dahil
₺20.955,46 KDV Dahil
₺21.828,60 KDV Dahil
₺1.390,08 KDV Dahil
₺1.448,00 KDV Dahil
Tükendi
₺9.942,15 KDV Dahil
₺10.465,42 KDV Dahil
Tükendi
₺17.043,68 KDV Dahil
₺17.940,72 KDV Dahil
1 2 >

Renk Kalibrasyon Aksesuarları

Renk kalibrasyon ayarlarını yapmak hiç bu kadar kolay olmamıştı! Sitemizde cihazların renk kalibrasyonunu hızlı ve kolay bir şekilde yapmanızı sağlayacak olan tüm aksesuar çeşitlerini bulabilir, en uygun fiyatla hemen satın alabilirsiniz. Profesyonel monitör renk kalibrasyonu işlemlerini yapmak için kullanıma uygun olan ürünler de burada! Hemen şimdi monitör kalibrasyon için kullanabileceğiniz bu tasarımları inceleyin.

Tüm renkleri saniyeler içerisinde öğrenmek için tasarlanan ve bluetooth bağlantılı olan renk okuma cihazı çeşitleri mutlaka incelemeniz gereken cihazlar arasında yer alıyor. Çünkü bu özel color checker çeşitleri farklı markalardaki renk koleksiyonlarını eşleştirebilme özelliği taşıyor. Renk düzenlerini koordine edebilen ve özel renk paletlerini paylaşmayı sağlayan renk okuma cihazı size sadece bir tık uzaklıkta!

Yeni nesil teknolojilerle geliştirilen renk kalibrasyon cihazı çeşitleri % 94’ten daha yüksek isabetle zaman tasarrufu sunuyor. Hareket halindeyken de çalışmaya olanak veren mobil uygulaması ise kullanım konforunu ikiye katlıyor. Tasarımcılar, mimarlar, tesis yöneticileri gibi farklı meslek grupları tarafından kullanılabilen renk kalibrasyon cihazlarına hemen göz atmak için ürünlerin üzerine tıklayın.

Elbette referans renk kartları da seçenekleriniz arasında yer alıyor. Boyun askısı ile birlikte adresinize ulaşan referans renk kartları ince bir yapıya sahip olduğundan rahatlıkla taşınabiliyor. Plastik bir gövdede birleştirilen beyaz ayar filtresi, gri kart ve renk referans kartı tüm ihtiyaçların tek bir aksesuar ile karşılanmasına olanak tanıyor. Bu benzersiz aksesuar çeşitlerinden mutlaka siz de edinmelisiniz.

Profesyoneller İçin Tasarlanan Renk Kalibrasyon Cihazları Fotokolik’te!

Profesyonel film yapımcıları ve fotoğrafçılar için özel olarak geliştirilen colorchecker passport çeşitleri de önemli bir ihtiyacı karşılıyor. Kullanımı gayet kolay olan bir yazılımla hazırlanan bu ürünler profesyonel kalitede monitör profili oluşturuyor. Mükemmel düzeyde ayırma tonları sunan tasarımların hızlı ve doğru sonuçlar elde etmeyi sağlaması da dikkatlerden kaçmıyor. Siz de yeni nesil ürünlere geçiş yapmak için hemen sepetinizi doldurun.

Tüm modern ekran teknolojilerinde sorunsuz bir şekilde kullanılabilen ekran renk kalibrasyonu cihazları, spektral olarak kalibre ediliyor. Bu sayede sonuçların güvenilirliği konusunda endişe duyulmasına gerek kalmıyor. Üstelik gayet kolay kullanılabilir yapıda olmaları a renk kalibrasyonu için uzun uğraş verme dönemini kapatıyor. İncelediğiniz cihaz modelleri maksimum taşınabilir bir yapıda olması için kompakt tasarımla geliştiriliyor. Bu sayede gittiğiniz her yerde rahatlıkla kullanmanız da mümkün olabiliyor.

Son derece geniş bir renk yelpazesinde bilimsel olarak hazırlanan renk kalibrasyon aksesuarları da seçenekleriniz arasında mevcut. 24 renkli kareden oluşan dama tahtası dizini şeklindeki ürün modellerine ihtiyacınız olduğunda hemen sitemize uğrayabilirsiniz. Bu klasik aksesuar çeşitleri en uygun fiyatla sitemizden temin edilebiliyor ve uzun süre sorunsuz olarak kullanılabiliyor. Yeniden renk üretimindeki farklılıkları karşılaştırmak, analiz etmek ve gerektiğinde ölçümlemek için kullanabileceğiniz bu materyale kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Color Checker & Renk Kartları Fiyatları

Gerçeğe yakın renk üretimi elde etmeye olanak tanıyan, sıkıcı deneme yanılma renk ayarlamalarından kurtulmanıza olanak tanıyan ürünler, düşük bir bütçeyle de sitemiz üzerinden temin edilebiliyor. Özellikle artık stüdyo ve kamera aydınlatma dengesini basitleştirmek isteyenler için hazırlanan bu modeller, zamandan yana ciddi bir tasarruf sağlıyor. Dolayısıyla hem zamanda hem de paradan tasarruf etmek isteyenler yeni nesil ürün çeşitlerine geçiş yapmakta tereddüt etmiyor.

İhtiyaçlar doğrultusunda üretildiği için tüm beklentileri karşılamayı başaran renk kalibrasyon ekipmanları için Fotokolik olarak sizlere geniş bir seçenek yelpazesi sunuyoruz. Ürün çeşitlerinin üzerine tıkladığınızda bilgiler karşınıza çıkacak ve böylelikle ihtiyacınızı en verimli şekilde karşılayacak olan ekipmanları hemen bulabileceksiniz.

Ücretsiz kargo fırsatları, nakit ya da kredi kartı ile ödeme imkanı, taksitle ödeme gibi bütçe dostu ödeme seçenekleri sitemizde! ihtiyacınız olan profesyonel çekim ekipmanları ve cihaz modelleri için farklı adreslerde zaman kaybetmeyin. Sitemize tıklayarak ayrıcalıklı bir alışveriş deneyimi yaşayabilirsiniz. Üstelik yılın bazı zamanlarında değil tüm yıl boyunca en uygun fiyatlar burada sizi bekliyor.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı