₺194,10 KDV Dahil
₺218,36 KDV Dahil
₺232,92 KDV Dahil
₺262,04 KDV Dahil
₺174,69 KDV Dahil
₺196,69 KDV Dahil
₺271,74 KDV Dahil
₺305,71 KDV Dahil
₺786,11 KDV Dahil
₺924,56 KDV Dahil
₺38,82 KDV Dahil
₺42,05 KDV Dahil
₺271,74 KDV Dahil
₺294,38 KDV Dahil
₺4.192,56 KDV Dahil
₺4.367,25 KDV Dahil
₺465,84 KDV Dahil
₺485,25 KDV Dahil
1 2 >

Flaş Aksesuarları

İç ya da dış mekan çekimi yaparken ışık her zaman beklediğiniz gibi olmayabilir. Bu yüzden amatör ya da profesyonel bir fotoğrafçı olmanız fark etmeksizin en büyük yardımcılarınızdan biri flaşlardır. Yapay ışık, fotoğrafçılık için çok önemli bir etkendir. Flaşın doğru kullanımı da ortaya çıkardığınız fotoğraflar için çok etkilidir.

Flaş kullanımında bir diğer önemli nokta ise flaşı kullanmanızı sağlayan aksesuarlardır. Flaş tutucudan senkronizasyon kablosuna kadar kullandığınız aksesuarlar, çekim yaparken flaş kullanmanızı kolaylaştırır.

Flaş Aksesuarları Nelerdir?

Her türlü fotoğraf ve video çekiminde ön plana çıkan ışık kaynakları, mevcut görüntülerin kamera tarafından çok daha canlı ve parlak görülmesi açısından önemli bir materyaldir. Her türlü flaş ve ışıklandırma modelleri ayrı amaçlar için üretilse de hepsi özel ve iyi bir fotoğraf ortaya çıkarmak için kullanılan ürünlerdir.

Özellikle ürün fotoğrafçılığı yapan kullanıcılar için stüdyo ışıkları, vazgeçilmez aksesuarlardan bir tanesidir. Çünkü fotoğraf makineniz ne kadar kaliteli çekim yaparsa yapsın ortamda yeterli ve doğru ışık olmadığı takdirde yapılan çekimler istenen kaliteyi vermeyecektir. Işıklandırma ve flaş kadar önemli diğer ürün ise flaş tutuculardır. Flaşların yönünü belirleyen ve sağlam olmaması halinde hem fotoğrafa hem de kullanıcıya maddi zarar verebilecek bu ürünler, oldukça önemlidir.

Bir diğer ürün olan Lastolite 2419 Non TTL Senkronizasyon Kablosu, Lastolite senkronizasyon bloğu (non TTL) 2419 radyo frekanslı tetikleyici kullanmak isteyen ancak eşitleme bağlantı soketi olmayan fotoğrafçılar için idealdir. Basitçe flaşın altına döküm senkronizasyon bloğu eklenir ve ardından uzaktan radyo frekanslı tetikleyici alıcı ünitesine bağlı senkronizasyon kablosu takılır.

Godox AD-P AD200 Için Profoto Aksesuar Adaptörü, Profoto aksesuarlarını takmak için kullanılan bir üründür. Basit sabitleme sistemi ve yüksek kalitesi ile Godox AD-P AD200 için uygun olan Profoto Aksesuar Adaptörü, önemli bir flaş aksesuardır.

Hem iç mekan çekimlerinde hem de dış mekan çekimlerinde, çektiğiniz fotoğrafların ve videoların kalitesini etkileyecek olan flaş aksesuarlarını incelemek için hemen Fotokolik.com’u ziyaret edin!

Flaş Aksesuarları Fiyatları

Fotoğrafçılığın olmazsa olmazlarından biri olan flaşların taşıyıcısı olan flaş tutucular, en uygun fiyatlarla Fotokolik.com’da. Sizler için en uygun olan flaş aksesuarları arasında seçip yapıp, güvenle satın almak için hemen Fotokolik.com’u ziyaret edin!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı