Tükendi
₺20.630,00 KDV Dahil
₺22.989,99 KDV Dahil
1

Hi Fi Ses Sistemleri

Ses kalitesinin alt seviyede olacağı biçimlerde müzik dinlemek son derece yorucu olmaktadır. Aynı zamanda kalitesiz sesler kulaklara da zarar verebilmektedir. Bu hususta kullanacağınız ses sistemleri son derece büyük bir öneme sahiptir. Hifi ses sistemleri herkes tarafınca rahatlıkla kullanılabilecek olan ses sistemlerinden bir tanesidir. Bu çeşit ses sistemleri yalnızca müzik dinlemek adına değil, podcast gibi sesli daha pek çok şeyin dinlenebilmesi adına da kullanılmaktadır.

Bu ürünler hem dizayn hem de teknik bakımdan sahip oldukları pek çok donanım sayesinde rahatlama fırsatına sahip olabilmeniz adına uygundur. Hifi ses sistemleri seslerin olduğu gibi herhangi bir farklılığa uğramadan gönderilmesini sağlayan ekipmanlardır. Özellikle müzikleri hiçbir değişiklik olmadan dinlemek isteyenler için de oldukça uygun bir cihazdır. Sizler de fotokolik.com sayfamızda bulunan sistemlerin hepsini rahatça inceleyebilirsiniz.

Hifi ses sistemi modelleri son derece geniş bir ürün skalasına sahiptir. Bu değişiklikler sayesinde farklı stillere sahip kullanıcılar kategorideki ürünler arasından kendilerine uygun modeli rahatlıkla bulabilmektedirler. Ürünlerin farklı alternatifleri geniş bir kesime hitap edebilmektedir. Modeller arasında ön plana çıkan değişiklikler arasında ürünlerin renkleri de bulunmaktadır. Farklı renk alternatiflerinin bulunması kullanılan alana da uyum bakımından önemlidir.

Yamaha Hifi Ses Sistemleri

Hifi sistemler farklı malzemelerden üretilen modeller sahiptir. Bütün bu modellerle ilgili bilinmesi gereken öncelikli şey hepsinin farklı parçalarının farklı malzemelerden üretilmiş olmasıdır. Ürünlerin dış kaplaması ve iç kısmında farlı formdaki maddeler kullanılır. Bu modellerden biri olan Yamaha Network serisi, çoklu fonksiyona sahip olmasıyla ön plana çıkmaktadır. MusicCast sistemine sahip olan cihaz, bütün ürünlerinizi beraber ya da ayrı ayrı kullanma imkanına sahipsiniz.

Network serisinin bir ürünü olan Yamaha rn602, sahip olduğu donanımları ile ön plana çıkmaktadır. Farklı renk seçeneklerine sahip olan ürün, MP3, WMA, MPEG4 AAC, WAV, FLAC, AIFF, ALAC, DSD dosyalarına oynatabilir USB girişi olan bir modeldir. Sizlerde gelişmiş özellikleriyle yüksek performans sunan pek çok model arasından gereksinimlerinize uygun seçeneklere sahip olabilirsiniz.

Hifi müzik sistemi modellerinin içinde bulunan elektriksel sistemlerin kaliteli ve özenli bir forma sahip olması, doğru bir şekilde bir araya getirilmiş olması hem ses kalitesini artmasını hem de kısa devre gibi durumların engellemesini sağlar. Yamaha’nın üst kalite donanımlarla donatılmış ürünü Yamaha n803 de ürün kategorimiz içerisinde yer almaktadır. Üst düzey ses kalitesi sunan ürüne fotokolik sayesinde kolayca ulaşabilirsiniz.

Ses sistemleri konusunda iddialı olan yamaha network player çeşitleri Fotokolik.com’da. Siyah, beyaz, gümüş gibi renklerde sunulan ürünler kompakt yapılarıyla da oldukça kullanışlıdırlar. Sizlere üst düzey bir ses kalitesi sunulmaktadır. Yamaha serisinin yepyeni MusicCast sistemi, herkes adına her şeyi her yere getirmektedir.

Sizlerde yamaha n602 ve daha pek çok modele uygun fiyatlarla ulaşmak için fotokolik.com adresine tıklamanız yeterlidir. Aynı zamanda yamaha rn 602 fiyat bakımından da yüz güldürmektedir. İhtiyacınız olan ses sistemlerine sahip olmak için hemen şimdi tıklayın!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı