₺153,67 KDV Dahil
₺161,75 KDV Dahil
₺153,67 KDV Dahil
₺161,75 KDV Dahil
₺153,67 KDV Dahil
₺161,75 KDV Dahil
₺153,67 KDV Dahil
₺161,75 KDV Dahil
₺122,93 KDV Dahil
₺129,40 KDV Dahil
₺92,20 KDV Dahil
₺97,05 KDV Dahil
1 2 3 >

Lens Kapakları

Fotoğrafçılık ilk başlarda evlerimizin duvarlarını süsleyen resimler ile karşımıza çıksa da günümüze o kadarla kalmamıştır. Teknoloji ile paralel gelişen fotoğrafçılık sektörü video teknolojisi ile daha da hızlanmıştır. Gelişen teknoloji beraberinde bazı inovatif gereklilikleri de getirmiştir. 

Gece çekimleri için ayrı gündüz çekimleri için ayrı aparat ve aksesuarlar kullanılmaya başlanmıştır mesela, bu sayede tek makine ile farklı tür ve tarzda çekimler yapabiliyoruz. Sadece aparatlar ortaya çıkmamıştır ama, lens kapağı gibi belli başlı aksesuarlarda bu teknolojinin gelişimi ile ortaya çıkmıştır.

Lens kapağı cihazlarımızın oldukça pahalı olan lenslerini kullanmadığımız zamanlarda korur bu sayede çizilme ve kırılma gibi durumlar meydana gelmez. Kamera lens kapağı cihazınızı yağmurda ve karda fotoğraf çekmek için çok yararlı olan kamera lensinizin önünde oluşabilecek kalıntıları önleyerek de cihazınızı korur.

Dünya Çapında Kalitesini Kanıtlamış Markaları Uygun Fiyat Avantajıyla Hemen Online Satın Alın!

Dünya çapında kendini kanıtlamış markalarla çalışıp bu markaların ürünleri ile sizleri buluşturmaya çalışıyoruz. Yukarıda görmüş olduğunuz Weifeng ve Kaiser Canon lens kapağı çeşitleri de zaten piyasanın önde gelen kalitedeki marklarıdır.  Ürünler üzerinden ilerleyecek olursak örneğin cihazınızın lensi 58mm, o zaman yukarıda ki Weifeng Canon 58mm lens kapağı tercih etmeniz gerekmektedir. Lens kapağı alırken de dikkat etmeniz gereken durumda lensinizin boyutudur.

Hızlı Kargo ve Uygun Fiyat Avantajlarıyla Dilediğiniz Lens Kapağını Hemen Şimdi fotokolik.com’ dan Satın Alın!

fotokolik.com olarak satış öncesi hizmetlerimiz ile nasıl yanınızdaysak satış sonrası hizmetlerimizle de ileri ki süreçlerde de yanınızda olmaya devam ediyoruz. Satışını üstlendiğimiz marklardan aldığımız garanti ve teminatlar doğrultusunda almış olduğunuz ürünleri garanti altına alıyoruz. 

Bu şekilde müşterisini koruyan bir siteden alışveriş yapmak sizlere de cazip geldi biliyoruz! Yukarıda görmüş olduğunuz fotoğraf makinesi lens kapağı çeşitleri arasından cihazınıza ve bütçenize en uygun ürüne karar verdiyseniz şimdi tek yapmanız gereken sipariş ver butonuna tıklayarak geniş ailemize katılmak.

Kalitenin adresi: fotokolik.com!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı