Elinchrom ELC 500 / 500 TTL KİT2 FUJI
Elinchrom ELC 500 / 500 TTL KİT2 FUJI

Elinchrom ELC 500 / 500 TTL KİT2 FUJI

Marka : Elinchrom
İndirim Oranı : %3 İndirim
Fiyat : ₺93.537,60
İndirimli : ₺90.731,47
₺25.447,91 `den başlayan taksitlerle

Elinchrom ELC 125 / ELC 500 İncelemesi


 

Elinchrom’un yeni ELC 125 / ELC 500 Modeli StüdyoFlaşları; yeni fotoğraf maceralarınız için üretildi.
Heyecanlı çalışmalarınızı güvenle sürdürebilmeniz için tasarlanan, modernç izgilere sahip bu Elinchrom kompakt flaşlar; TTL, HSS, Manuel Kilit, Renk Doğruluğu, Akıllı Pro-Aktif Soğutma, Işıklı Renk Grupları Kimliği, Ortalanmış Şemsiye Girişi, Sağlam Tilt Mekanizması, Kolay Menü Kullanımı, Favori düğmesi gibi özelliklerle donatılmıştır. Geliştirilmiş Aksesuar Bayoneti sayesinde, Elinchrom’un dünyada Profesyonellerin ilk tercihi olan tüm ışık biçimlendiricilerini kullanabilmektedir. 


Yeni ELC 125 / ELC 500 modellerinde; flaşınızda yerleşik TTL sayesinde, birönceki çalışma ayarlarınız kaydedilir, bekleme modunda kalır ve bir sonraki pozlama için aramayı hızlandırır. Manuel Kilit işlevi sayesinde, pozlama ayarlarını kaybetmeden farklı yaratıcı efektler keşfetmek için TTL’den Manuel kullanıma geçiş yapabilirsiniz.


İş yükü ve yoğunluğu gözünüzü korkutmasın. Elinchrom’un Akıllı Pro-Aktif Soğutma Sistemi, çekim özelliklerinizi ve çalışma temponuzu öğrenerek flaşınızın soğutma çevrimlerini ve hava akışını biçimlendirir. Akıllıca tasarlanmış hava akımı sistemi ve sessiz, hız kontrollü fanı en ağır ve hızlıçalışma tempolarını rahatlıkla kaldırabilir.


Ön izlemenize yardımcı olmak üzere tasarlanan ELC gün ışığı LED Model Işığıaydınlatma tarzınızı geliştirmede sonsuz potansiyel sunar.
Bir flaş kafası kadar önemli olan bir diğer etken de ışık biçimlendirici aksesuarlardır.


Fotoğraf üzerindeki sihirli ışıkları onlar sayesinde elde edebiliriz. Hızlı Bayonet Kilit Sistemi ile Elinchrom’un dünyaca ünlü ışık biçimlendiricilerini, ELC 125 / 500 flaşlarınızda kolayca kullanabilirsiniz.
Elinchrom ekipmanlarındaki çeşit ve esneklik sizi hiçbir zaman çalışma alanınızla sınırlamaz. Küçük bir oda ya da büyük bir stüdyoya kolaylıkla uyum sağlayabilirsiniz.


ELC 125 ve 500 modellerinin her ikisinin gücü de 7W’a kadar düşürülebilir ve böylece, istediğiniz alan derinliğini elde edebilirsiniz. Ayrıca, HSS sistemiile hareketi dondurabilir, flaşınızdan maksimum güç elde edebilir; ortam ışığıve koyu arka planlar yaratabilirsiniz.
Elinchrom’un hassas renk uzmanlığı, tüm güç aralıklarında şaşmaz doğruluğu ile profesyonel çalışmalarınızda daha az düzeltme, daha hızlı, tutarlı sonuçlarelde ederek, post prodüksiyonda daha az zaman kaybedecek ve para israfından kurtulacaksınız.


Fotoğrafçılara kablosuz özgürlük sağlayan Elinchrom Skyport Radyo Frekans Sistemi, 7 ayrı kamera markası ile uyumludur. ELC 125 ve ELC 500 flaşlarınızın ayarlarını fotoğraf makineniz üzerinden yapabilirsiniz.
ELC 125 ve 500; her yönü ile titizlikle tasarlanmış, maksimum güvenilirlik ve uzun ömür sağlamak için tüm testlerden geçirilmiştir.

 • Garanti
  İmkanı
 • İstanbul içi Kurye ile
  4 Saatte Teslimat
 • 1000 TL ve Üzeri Ücretsiz
  Kargo
 • Taksit
  İmkanı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı