Benro MCT48AFS6PRO Video Monopod Kit
Benro MCT48AFS6PRO Video Monopod Kit
Benro MCT48AFS6PRO Video Monopod Kit
Benro MCT48AFS6PRO Video Monopod Kit
Benro MCT48AFS6PRO Video Monopod Kit

Benro MCT48AFS6PRO Video Monopod Kit

Marka : Benro
Barkod : 6931747313129
Benro MCT48AFS6PRO Video Monopod Kit
 

Benro'nun Flip kilitli bu alüminyum monopodu, fotoğrafçı ve videoculara çok yönlü destek vermek üzere, S6 Pro video kafası ve üç ayaklı destek tabanı ile kit olarak kullanıma sunulmuştur.
6 kg'a kadar taşıyabilen, 20 cm uzunluğundaki çıkarılabilen destek ayağı zemine 3 noktadan temas sağlar ve bir mini tripod gibi hareket eder. Bağımsız olarak kafa ile pan yapabilmeniz için destek ayağı kilitlenir. Standart Monopod kullanımı için destek ayağı, birlikte verilen kauçuk ayakla değiştirilebilir.
Dört bölümlü bacak flip kilitlerle kilitlenir ve birlikte verilen çantasında taşınmak üzere 91.44cm'e kadar katlanır.
S6 Pro, kontrol edilebilen 360 derece panı ve tilt sistemi ile kompakt bir video kamera kafasıdır. Ayrı pan ve Tilt kilitleri ile, hızlı takılıp çıkarılabilen bir plate'i kamerayı kolay dengelemeye yardımcı olur.
Kilitleri aşağı doğru çekip döndürerek destek tabanı ve kafa ayrılabilir ve ikisi birleştirilerek düşük profilli bir tripod oluşturulur. 
üç ayaklı tabanda 3 konumlu bacak açısı kilitleri bulunur ve her bacak ayrı ayrı konumlandırılabilir. Çekimden sonra bacaklar ters katlanabilir ve bu da saklamayı ve taşımayı kolaylaştırır.
üç ayaklı tabanda dinamik hareketler ve çekimi dengelemek için kilit ayarlı bir top vardır. Düşük profilde çekim yaparken dikey kadraj için topun yanındaki 90 derece çentiği kullanabilirsiniz. 
S6 Pro Video Kafası 6kg taşıma kapasitesine sahiptir, 65mm düz bir tabana sahiptir.  
Pan ve Tilt'te; 0 - 5 arası 6 kademeli yoğunluk ayarı, ışıklı su terazisi, her iki yanda monitör, mikrofon gibi aksesuarlar takabilmek için 1/4" aksesuar giriş yuvaları vardır.
S6 Pro Video kafada eğim aralığı +90 / -75 derecedir. İleri 90 derece eğme, masa üstü kurulumlar için uygun çalışma açısı sağlar. Metal düğmeler ve CNC ile yapılmış hareketli Plate vardır.

 * Hidrolik S6 Pro Video Kafası
 * 1/4" ve 3/8" kamera vidaları
 * Taşıma Kapasitesi 6 kg 
 * Üç ayaklı destek
 * Tilt Aralığı +90 / -75 derece
 * Pan Aralığı 360 derece
 * Pan ve Tilt için yoğunluk kontrolü
 * Bacakta Flip Kilitler
 * Su Terazisi
 * Çıkarılabilir ve katlanabilir üç ayaklı destek
 * Maksimum çalışma yüksekliği  199.4 cm
 * Minimum çalışma yüksekliği  80 cm
 * Taşıma Boyu  91.44 cm
 * Alüminyum Alaşım
 * Ağırlık  2.95 kg
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı