Benro 3XS 3-Akslı Akıllı Telefon Gimbal'ı
Benro 3XS 3-Akslı Akıllı Telefon Gimbal'ı
Benro 3XS 3-Akslı Akıllı Telefon Gimbal'ı
Benro 3XS 3-Akslı Akıllı Telefon Gimbal'ı
Benro 3XS 3-Akslı Akıllı Telefon Gimbal'ı

Benro 3XS 3-Akslı Akıllı Telefon Gimbal'ı

Marka : Benro
Barkod : 6931747312849

Benro 3XS 3-Akslı Akıllı Telefon Gimbal'ı İncelemesi
iOS ve Android akıllı telefonlar için tasarlanan Benro'nun 3XS 3 Eksenli El Tipi Akıllı Telefon Sabitleyici Gimbal, tüm eksenler için pan, tilt döndürme ve zoom özelliğine sahiptir.
Yatay ve dikey çekim modları arasında 90 derece döndürme sağlayan Dönerek Takip, Yüz Takibi, tek tuşla otomatik kadraj değiştirme ve ön/arka kamera seçme yapabilen ve özelleştirilebilen düğmelere sahiptir.
3XS modeli; yerleşik Kablosuz Şarj Pedi ile kablosuz ya da birlikte verilen USB kabloları ile telefon şarj etme olanağı da sunar.
Benro’nun 3XS Gimbal’ı; küçük bir çantada ya da cepte taşınabilmesini sağlayan, eşsiz katlanabilir tasarımı ile seyahatinizi kolaylaştıracak mükemmel bir akıllı telefon dengeleyicidir.
3XS diğer akıllı telefon dengeleyicilerden farklıdır. Bir telefon boyuna kadar katlanabilir ve katlama sisteminde motorlar kilitlenir. Böylece, çantada ya da cepte güvenle taşınır.
Video çekimi; bir nesneyi izlerken dinamik kamera hareketleri için en uygun seçenek olan Evrensel İzleme Modu veya köşelerdeki dinamik kaydırma hareketleri için Kilitli Mod kullanılarak desteklenir.
3XS, akıllı telefonunuzda yüksek kaliteli ses kaydı için harici bir telefon kullanma olanağı sunar. 3.5mm ses girişi uyumlu bir mikrofonu kavrama kolundaki girişe monte edebilirsiniz.
Benro X Serisi 3XS Gimbal, otomatik nesne ve yüz takibi sayesinde, kontrolü Gimbal’a bırakıp sizin de aksiyon içinde bulunmanızı sağlar.
Benro 3XS kavrama kolunun altında, Gimbal’ı bir tripoda monte etmenizi sağlayan ¼” üniversal bir tripod girişi bulunur. Bu özellik; Panorama / Time-Lapse / Nesne-Yüz Takibi modları sırasında Gimbal’ınızı bir tripoda monte edip handsfree olarak kullanabilmenizi sağlar.
3XS Akıllı telefon yazılımı Gimbal’ınızı kolayca kalibre edebilmenize, parametreleri ayarlamanıza, belleği güncellemenize, panorama oluşturmanıza, dinamik hareketle hızlandırılmış görüntüler oluşturmanıza olanak tanır.

 * Katlanabilir Tasarım
 * Kablosuz Telefon Şarjı
 * Tek Tuşla Yön / Kadraj Değiştirme
 * Nesne / Yüz Takibi
 * Harici Mikrofon Girişi
 * Panorama / Time-Lapse Çekim
 * Pan / Tilt / Zoom Kontrolü
 * Yazılım Güncelleme
 * ¼” Üniversal Tripod Bağlantısı
 * Tilt Ekseni Dönme Aralığı: 330 Derece
 * Roll Ekseni Dönme Aralığı: 330 Derece
 * Pan Ekseni Dönme Aralığı: 360 Derece Sınırsız Dönüş
 * Ağırlık: 440gr
 * Maksimum Taşıma: 290gr
 * Uyumlu Telefon Genişliği: 55 - 90mm
 * Uyumlu Telefon Kalınlığı: 9mm
 * Mikrofon Jak Tipi: 3.5mm TRRS
 * 24 Saat Pil Ömrü 
 * Batarya Modeli SP26350
 * Kapasite 2000mAh
 * Şarj Süresi 3 Saat
 * USB-A / USB-C Şarj Kablosu
 * Mini Tripod

 • Garanti
  İmkanı
 • İstanbul içi Kurye ile
  4 Saatte Teslimat
 • 2500 TL ve Üzeri Ücretsiz
  Kargo
 • Taksit
  İmkanı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı