₺346,24 KDV Dahil
₺376,35 KDV Dahil
₺4.776,75 KDV Dahil
₺4.921,50 KDV Dahil
₺3.995,10 KDV Dahil
₺4.197,75 KDV Dahil
₺229,00 KDV Dahil
₺239,00 KDV Dahil
₺1.760,16 KDV Dahil
₺1.852,80 KDV Dahil
₺1.760,16 KDV Dahil
₺1.852,80 KDV Dahil
₺137,51 KDV Dahil
₺144,75 KDV Dahil
₺1.760,16 KDV Dahil
₺1.852,80 KDV Dahil
₺1.760,16 KDV Dahil
₺1.852,80 KDV Dahil
1 2 3 4 >

Mount Adaptör ve Çeviriciler

Fotoğraf makineleriz kadar kullandığınız ekipmanlarda bir o kadar önemlidir. Kaliteli görseller elde etmek için kaliteli ürünler tercih etmelisiniz. Fotokolik.com’da aradığınız tüm ürünleri bulabilir, hepsi hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz! 

Mount adaptörler ve çeviriciler fotoğraf ve video çekimleriniz sırasında kullandığınız lensler görüntü kalitesini etkileyecektir. Lens kullanımın önemli olan etken ise adaptörlerdir. Fotoğrafçılıkla ilgi bir terim olan adaptör, bir objektifle çapları birbirinden farklı olan parçalarından birini ötekine geçirebilmek için yararlanılan bağlayıcı anlamına gelmektedir. 

Lens çevirici, herhangi bir EF veya EF-S montajlı objektifi EOS R serisi aynasız dijital fotoğraf makinesine takmak için tasarlanmış hafif, kompakt bir objektif adaptördür. Bu adaptör sayesinde birden fazla lens seçeneğini kameralarınızda kullanabilirsiniz. Bu adaptörler tam otomatik odaklama ve görüntü sabitleme yeteneklerini korur ve hiçbir optik bileşen içermez, böylece monte edilen lensin orijinal optik kalitesini korur.

Filtre tutucu, fotoğraf makisinin mercek kısmında adapter ring üzerine yerleştirilir. Fotoğraf veya video çekimleri sırasında kullanılmak istenilen filtre, filtre tutucunun üzerine yerleştirilir. Filtre tutucu sayesinde filtreleri çekim ayarlarınızı bozmadan hareket ettirebilirsiniz. 

Yüksek Kalite Mount Adaptör ve Çeviricileri Uygun Fiyatlarla Hemen Online Satın Alın!

Filtre adaptörü, genellikle alüminyumdan üretilen halkalardır. Bu halkalar yardımıyla fotoğraf makinaları ve akıllı cihazlarınızın merceklerinize filtreleri yerleştirmenizi sağlamaktadır. Filtrelerinize uygun çapta filtre tutucular edindiğiniz sürece başka bir bağlantı aparatına ihtiyacınız olmayacaktır. 

E mount lens, netleme konusunda gelişmiş performans elde etmek için üretilmiş lenslerdir. Hassas optik tasarımının yanı sıra parlama ve gölgelenmeye neden olabilecek yansımaları etkili biçimde bastıran, hassas ve düzenli nano yapıya sahip bir lens kaplaması üretir. 

E mount lensler daha hızlı ve otomatik netleme yapmanızı engellemez ve odağınızı bozmadan çekim yapmanızı sağlar. Bu lensler ile dış mekân çekimlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. E mount lensler toz ve neme karşı oldukça dayanıklıdır. Dış mekân çekimlerinde görüntü kaliteniz düşmeyecektir. Lensleri kullanarak belirli bir derecede ıslak veya tozlu koşullarda da güvenle çalışabilirsiniz.

Sony e mount, ilk olarak aynasız fotoğraf makineleri için üretilmiştir. Daha sonra kullanım alanları genişletilen bu ürün ile tam kara fotoğraf makineleri ve diğer lens seçenekleri içinde kullanılmıştır.

Mount adapter çeşitlerini ve fiyat bilgilerini öğrenmek için tek yapmanız gereken Fotokolik.com’da kategorileri incelemektir. Pek çok çeşidi bulunan bu ürünlere tek tık ile sahip olabilirsiniz! Siz işinizde iyi olmak isteyebilirsiniz, en büyük yardımcılarınız ekipmanlarınız olacaktır. Artık aradığınız her ürün için tek adresiniz Fotokolik.com!

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı