Canon EF 400mm f/2.8L IS III USM Lens
Canon EF 400mm f/2.8L IS III USM Lens
Canon EF 400mm f/2.8L IS III USM Lens
Canon EF 400mm f/2.8L IS III USM Lens
Canon EF 400mm f/2.8L IS III USM Lens
Canon EF 400mm f/2.8L IS III USM Lens
Canon EF 400mm f/2.8L IS III USM Lens
Canon EF 400mm f/2.8L IS III USM Lens
Canon EF 400mm f/2.8L IS III USM Lens

Canon EF 400mm f/2.8L IS III USM Lens

Marka : Canon
Fiyat : ₺441.099,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺440.915,40(KDV Dahil)
Barkod : 013803306026
₺123.665,75 `den başlayan taksitlerle

Türkiye Resmi Distribütör Garantili

Canon EF 400mm f/2.8L IS III USM DSLR Lens

 

 

 

Ürün Adı
Canon EF 400mm f/2.8L IS III USM DSLR Lens


Açıklama

Parlak f / 2.8 maksimum diyafram ile tercih edilen bir süper telefoto odak uzaklığını eşleştiren Canon EF 400mm f / 2,8L IS III USM Lens, L serisi optik, açık hava, vahşi yaşam ve spor uygulamaları için uygundur Fotokolik.com’da.


Genel Özellikler


Canon EF Mount / Full Frame (Tam Kare) Uyumlu
Diyafram Aralığı: f / 2.8 ila f / 32
Süper UD ve Florit Elemanları
Süper Spectra ve Hava Küre Kaplamaları
Halka Tipi Ultrasonik Motorlu AF Sistemi
Özelleştirilebilir Elektronik Odaklama Halkası
Optik Görüntü Sabitleyici
Hava geçirmez Tasarım, Flor Kaplama
Sökülebilir, Dönebilir Tripod Bağlantısı
Yuvarlak 9 Bıçaklı Diyafram
Filtre Çapı - 52mm


Teknik Özellikler

Odak uzaklığı 400mm
Diyafram Aralığı Maksimum: f / 2.8 - Minimum: f / 32
Mount Türü Canon EF
Biçim Uyumluluğu 35mm Film / Full Frame (Tam Kare) Dijital Sensör
Bakış açısı 6 ° 10 '
Minimum Odak Mesafesi 2.5 m
Büyütme Oranı 0.17x
Maksimum Oranı 1: 5.88
Optik tasarım 13 Grupta 17 Unsur
Diyafram bıçakları 9, Yuvarlak
Görüntü sabitleme Evet
Otomatik odaklama Evet
Tripod Bağlantısı Evet çıkarılabilir - dönen

Fiziksel Özellikler
Filtre Çapı 52 mm
Boyutlar 163 x 343 mm
Ağırlık 2840 g

Kutu İçeriği
Canon EF 400mm f / 2.8L IS III USM lens
E-180E Lens Kapağı
Lens Toz Kapağı E (Arka)
ET-155 (WIII) Lens Kapağı
52mm Damla Jelatin Filtre Tutucu (Siyah)
Lens Kılıfı 400E
Garanti Belgesi


Bu ödüllü lensin III versiyonu, sofistike optik düzen ve güncellenmiş kullanım özellikleriyle birlikte daha hafif bir tasarıma sahiptir. Hızlı maksimum diyafram, seçici odak kullanarak öznelerin izole edilmesi için alan derinliği üzerinde kapsamlı bir kontrol sağlar ve aynı zamanda zor aydınlatma koşullarında çalışmayı da sağlar. Hem süper UD hem de florit elemanlar, yüksek netlik ve renk doğruluğu için renk saçaklarını ve renk sapmalarını azaltmaya yardımcı olmak için optik tasarımda kullanılır ve artırılmış kontrast ve renk için parlama ve gölgelenmeyi bastırmak için tek tek elemanlara Süper Spectra ve Hava Küre Kaplamaları uygulanmıştır. Arkadan aydınlatmalı koşullarda çalışırken nötrdür.

Optik özelliklerin ötesinde, 400mm f / 2.8, çeşitli çekim uygulamalarına uyum sağlamak için üç ayrı stabilizasyon moduna sahip gelişmiş beş stop-etkili Görüntü Sabitleyici sistemiyle de karakterize edilir. Ayrıca tamamlayıcı kullanım, tam zamanlı manuel odaklamayı geçersiz kılmanın yanı sıra hızlı, sessiz ve doğru otomatik odaklama performansı sağlayan gelişmiş bir halka tipi USM'dir.
Özelleştirilebilir bir elektronik odaklama halkası, farklı uygulamalar için üç odaklama hassasiyet seviyesi sağlayarak, hassas manuel odak kontrolüne katkıda bulunur. Buna ek olarak, bu lens çevre koşullarını denemek için hava koşullarına dayanıklıdır ve bir tripod veya monopod üzerinde çalışma sağlamak için çıkarılabilir döner bir tripod yakasına sahiptir.

Canon EF 400mm f / 2,8L IS III USM Lens, Süper telefoto prime, tam çerçeve Canon EF montajlı DSLR'ler için tasarlanmıştır, ancak aynı zamanda 640mm eşdeğer odak uzaklığı sağladığı APS-C modelleri ile de kullanılabilir.

Düşük f / 2,8 maksimum diyafram açıklığı, düşük ışık koşullarında çalışan ve aynı zamanda seçici odak teknikleri ile çalışmak için alan derinliği üzerinde önemli bir kontrol sağlar.

Daha fazla netlik ve renk doğruluğu elde etmek için süper UD ve florit elementler renk saçaklarını ve renk sapmalarını büyük ölçüde azaltmak için kullanılır.
Güçlü ışık koşullarında çalışırken daha fazla kontrast ve renk sadakati için lens parlamasını ve gölgelenmesini kontrol etmek için tek tek elemanlara Süper Spectra ve Hava Küre Kaplamaları uygulanmıştır.

Canon EF 400mm f / 2,8L IS III USM Lenste bulunan Optik Görüntü Sabitleyici, düşük ışık koşullarında ve daha düşük obtüratör hızlarında çalışmayı daha iyi bir hale getirmek için, fotoğraf makinesi sarsıntısının görünümünü en az beş deklanşör hızı ile en aza indirmeye yardımcı olur. Üç ayrı IS modu mevcuttur: standart tek çekim modu, kaydırma optimize edilmiş mod ve sadece pozlama sırasında Görüntü Sabitleyiciyi etkinleştiren bir mod.
Optimum odaklama algoritmaları ve yüksek hızlı bir CPU ile birlikte bir halka tipi Ultrasonik Motor (USM), tam zamanlı manuel odaklamayı geçersiz kılmanın yanı sıra hızlı, hassas ve sessiz otomatik odaklama performansı sunmak için kullanılır.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı