X-Rite i1Studio
X-Rite i1Studio
X-Rite i1Studio
X-Rite i1Studio
X-Rite i1Studio
X-Rite i1Studio
X-Rite i1Studio
X-Rite i1Studio
X-Rite i1Studio

X-Rite i1Studio

Marka : X-Rite
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺11.324,46(KDV Dahil)
İndirimli : ₺10.758,24(KDV Dahil)
Barkod : 696551965945
₺2.822,15 `den başlayan taksitlerle

Türkiye Resmi Distribütör Garantili

X-Rite i1Studio

 

 

 

Ürün Adı:
X-Rite i1Studio


Ürün Açıklaması:
X-Rite'den yeni i1Studio, çekim yapmayı, taramayı, düzenlemeyi ve basmayı seven, ancak süreç için zaman ve para harcamayı sevmeyen fotoğrafçılar ve tasarımcılar için yaratıldı. X-Rite i1Studio en iyi fiyatla Fotokolik.com’da.


Dahil edilen i1Studio Yazılımı, gezinmesi kolay bir arayüzle monitörleri, projektörleri, tarayıcıları ve yazıcıları kalibre etme ve profil oluşturma yeteneği de dahil olmak üzere zengin bir renk kalibrasyon işlevi sunar. Bu sezgisel yazılımı kameralar için Mini ColorChecker ClassicTarget ile birleştirin ve özel beyaz dengesi ve çok daha fazlasını içeren özel kamera profilleri oluşturmaya yardımcı olmak için standart 24 yama hedefinden yararlanabilirsiniz.

i1Studio Cihazı
i1Studio Spektrofotometre kompakttır ve kendi koruyucu çantasında taşıması kolaydır, bu nedenle evde, stüdyoda veya yolda ustalıkla kalibre edilmiş ve profilli bir iş akışı oluşturma olanağından asla mahrum kalmazsınız.

Monitörler, Projektörler, Tarayıcılar ve Yazıcılar için i1Studio Yazılımı:

X-Rite i1Profiler yazılımına dayalı i1Studio yazılımı, ustalıkla kalibre edilmiş ve profilli monitörler (video ön ayarları dahil), projektörler, tarayıcılar ve yazıcılar sunan gezinmesi kolay bir arayüz sağlar

ColorChecker Kamera Kalibrasyon Yazılımı ve Kameralar için Mini ColorChecker ClassicTarget:
Birlikte verilen endüstri standardı 24 yama hedefini kullanarak, özel kamera profilleri (tek veya çift aydınlatmalı), özel bir beyaz dengesi ayarlayabilecek ve nötr bir başlangıç ​​noktasına sahip olabileceksiniz. Daha akıcı bir düzenleme süreci için hangi ışıkta çekim yapıyor olursanız olun. Yazılım hem bir masaüstü uygulaması hem de bir Adobe Lightroom eklentisi içerir

Kalibrasyon ve Profil Oluşturmayı İzleyin
Akıllı Yinelemeli Profil Oluşturma:

Her profil yaptığınızda her benzersiz ekranda maksimum renk doğruluğu için optimize edilmiş sonuçlar üreten uyarlanabilir bir teknoloji. Parlama Düzeltme, ekranın yüzeyine düşen parlama ışığının (veya parlamanın) neden olduğu azaltılmış kontrast oranları için ekran profilinizi ölçer ve ayarlar. Etkili ekran kontrast oranınızı doğru bir şekilde ölçerek, daha da doğru bir ekran profiline sahip olacaksınız. X-Rite Ortam Işığı Ölçümü, baskıların görüntüleneceği aydınlatma koşullarının ölçümüne dayalı olarak, baskıları ekranınızla karşılaştırmak için optimum ekran parlaklığını otomatik olarak belirler.

Video Standartları Desteği: NTSC, PAL SECAM, Rec. 709, Rec. 2020 ve DCI-P3.

Genişletilmiş Kullanıcı Kontrolleri:
Beyaz nokta, parlaklık, kontrast oranı ve gama için özel kontrol. Ayrıca, diğer ekranları veya ışık kaynaklarını ölçün ve hedef olarak kullanın.

Çoklu Monitör Profili Oluşturma:
Tüm iş akışınızda renk doğruluğu için dört ayrı ekrana kadar renk eşleştirme.

Profil Optimizasyonu:
Optimum sonuçlar için benzersiz yama setleri oluşturun.

Profil Doğrulama ve Hatırlatma:
Sonuçlardan önce ve sonra görüntülemek veya 3D profil gamı ​​görüntüleyiciyi kullanmak için dahil edilen görüntüleri veya kendinizinkini kullanın.

Projektör Kalibrasyonu ve Profilleme

Artık, yansıtılan sunumlarınız monitörünüzle aynı görünebilir. Birkaç dakika içinde doğru bir projektör profili oluşturun, bir monitör profili oluşturmak kadar kolaydır. Süreç, tüm oda koşullarını (yansıtılan renkler, ekran rengi ve oda aydınlatması) dikkate alır, böylece yansıtılan görüntülerin istediğiniz gibi gösterdiğinden emin olabilirsiniz.

Tarayıcı Kalibrasyonu ve Profil Oluşturma
Tarayıcı profili oluşturma çok kolaydır. Yüksek kaliteli bir ICC profili oluşturmak için hedefinizi (ayrı satılır) tarayın ve kırpın. Şu hedefleri destekler: ColorChecker Classic, ColorChecker Digital SG, Reflective IT 8.7/2, Transmissive 4x5 ve 35mm IT8.7/1.

RGB ve CMYK Yazıcı Profili Oluşturma

Akıllı yinelemeli profil oluşturma teknolojisi, çıktınızın baskıdan baskıya ve yazıcıdan yazıcıya doğru şekilde yeniden üretilmesini sağlayarak pürüzsüzlük, vurgu ve gölge ayrıntıları için profesyonel (alt: uzman) kalitede sonuçlar sunar.
i1Studio'nun süper hızlı taraması, test çizelgelerini bir dakikadan kısa sürede hızla ölçebilir! Sadece 50 yamalık bir test çizelgesini tarayın ve i1Studio yazıcınızın bu renklerle nasıl davrandığını öğrenecek ve dinamik olarak 50 yamalık ikinci bir grafik oluşturacaktır. Ardından, 50 yamalık bu ikinci tabloyu yazdırın ve tarayın ve profiliniz mükemmel hale gelsin.
Test hedeflerinizi daha sonra yazdırmak veya uzak bir yazıcıda kullanmak üzere TIFF dosyaları olarak kaydetme seçeneği. i1Studio ayrıca çeşitli kağıt boyutlarını da destekler.
i1Studio, yazıcı profilinizi belirli renkler, ten tonları veya yakalanan spot renkler için optimize etme yeteneğine de sahiptir.
i1Studio, bir görüntüden çıkarılan renklere ve/veya i1Studio cihazınız tarafından yakalanan spot renklere dayalı olarak bir 3. test hedefi oluşturur. Profilinizi yükleyin, test hedefinizi oluşturun, ölçün ve kaydedin. Bu kadar kolay.

BW Kalibrasyon ve Profil Oluşturma

Artık mürekkep püskürtmeli kağıtlara siyah beyaz yazdırmayı renkli görüntüler yazdırmak kadar kolay hale getiren yeni yazıcı teknolojisinden yararlanmak için siyah beyaz kağıt profilleri oluşturabilirsiniz. i1Studio, sepya ve platin görünümlü profillerin yanı sıra nötr tonlarda siyah ve beyaz için monokrom profillerin oluşturulmasına olanak tanır. İster güzel sanatlar siyah beyaz resimlerinizi yazdırıyor olun ister eski fotoğrafları yeniden üretiyor olun, i1Studio size siyah beyaz yazıcı profillerinin avantajını sunar.

i1Studio
X-Rite'ın i1Studio'su, baştan sona renk yönetimli iş akışınızı olağanüstü doğruluk ve tutarlılıkla uzman bir düzeye taşır ve size daha fazla görüntü oluşturmaya odaklanmak için daha fazla zaman tanır.


Teknik Özellikler
Diyafram açıklığı 6 mm
Enstrümanlar Arası Sözleşme Cihazlar arası anlaşma: 0.6ΔE * 2000 ortalama, maks. 1.5ΔE * 2000 maks. (12 BCRA karo D50, 2 ° üzerinde tek ölçüm modu için 23 ° C sıcaklıkta X-Rite i1Studio üretim standardından sapma)
Desteklenen Diller Çince (Basitleştirilmiş), İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Japonca, Korece, Portekizce, Rusça, İspanyolca
Işık kaynağı Beyaz LED
Macintosh MacOS X 10.13x, 10.14x veya 10.15x (en son yükseltmeler yüklü)
512MB RAM (2GB önerilir) Intel® Core 2 Duo CPU veya daha iyi CPU
500MB'a kadar kullanılabilir disk alanı (kurulu bileşenlere bağlı olarak)
Elektrikli USB bağlantı noktası 1024 x 768 piksel veya daha yüksek monitör çözünürlüğü
Yüklü ekran kartı için en son sürücüler Yazılım yükleme, indirme ve otomatik yazılım güncellemesi için yüksek hızlı internet bağlantısı gerekir
Kullanıcı, uygulamayı yüklemek ve kaldırmak için Yönetici haklarına sahip olmalıdır
Ölçüm Koşulları UV Kesme (M2)
Ölçüm Geometrisi 45 ° / 0 °
Mobil Cihaz Uyumluluğu ColorTRUE Mobil Cihaz Uyumluluğu
Apple iOS iOS 7.x veya sonraki bir sürümünü çalıştıran iPad 2, 3. nesil, 4. nesil, Air, Mini ve Mini 2. nesil
iOS 7.x veya sonraki sürümleri çalıştıran iPhone 4, 4S, 5, 5c ve 5s
iOS 7.x veya sonraki bir sürümünü çalıştıran iPod Touch

Spektral Analizör
Spektral analizör: diyot dizili holografik kırınım ızgarası
Spektral raporlama: 10 nm, 380 nm ile 730 nm arasında


Windows
Microsoft Windows 7® 32 veya 64 bit
Microsoft Windows 8® 32 veya 64 bit
Microsoft Windows 8.1® 32 veya 64 bit
Microsoft Windows 10® 32 veya 64 bit
Tüm işletim sistemlerinde en son Servis Paketi yüklü olmalıdır
512MB RAM (2GB önerilir)
Intel® Core 2 Duo veya AMD Athlon ™ XP veya daha iyi CPU
500MB'a kadar kullanılabilir disk alanı (kurulu bileşenlere bağlı olarak)
Elektrikli USB bağlantı noktası
1024 x 768 piksel veya daha yüksek monitör çözünürlüğü
Yüklü ekran kartı için en son sürücüler
Çift ekran desteği, 2 video kartı veya çift video LUT'ların yüklenmesini destekleyen çift başlı bir video kartı gerektirir
Ağ adaptörü yüklendi ve sürücü yüklendi
Yazılım yükleme, indirme ve otomatik yazılım güncellemesi için yüksek hızlı internet bağlantısı gerekir
Kullanıcı, uygulamayı yüklemek ve kaldırmak için Yönetici haklarına sahip olmalıdır
Kısa Vadeli Tekrarlanabilirlik Emissive
x, y: ± 0,002 tipik (5000K @ 80 cd / m2)
Kısa Süreli Tekrarlanabilirlik Yansıtıcı
0.1ΔE * 2000 (D50, 2 °) tipik, beyaz üzerinde 10 ölçümün ortalama değeri


 

 • Garanti
  İmkanı
 • İstanbul içi Kurye ile
  4 Saatte Teslimat
 • 1000 TL ve Üzeri Ücretsiz
  Kargo
 • Taksit
  İmkanı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı