X-Rite i1Display Studio
X-Rite i1Display Studio
X-Rite i1Display Studio
X-Rite i1Display Studio
X-Rite i1Display Studio
X-Rite i1Display Studio
X-Rite i1Display Studio

X-Rite i1Display Studio

Marka : X-Rite
İndirim Oranı : %5 İndirim
Fiyat : ₺4.672,80(KDV Dahil)
İndirimli : ₺4.439,16(KDV Dahil)
Barkod : 7640111923022
₺1.164,50 `den başlayan taksitlerle

Türkiye Resmi Distribütör Garantili

X-Rite i1Display Studio

 

 

 

Ürün Adı:
X-Rite i1Display Studio


Ürün Açıklaması:

Basitlik arayan yaratıcı mükemmeliyetçiler için, X-Rite i1Display Studio sıfır stresle inanılmaz derecede tutarlı renkler sunar, böylece sevdiğiniz şeyi yapmaya odaklanabilirsiniz. X-Rite i1Display Studio en iyi fiyatla Fotokolik.com’da.


Kolay, sihirbaz odaklı bir arayüzle birleştiğinde profesyonel kalite isteyen Yaratıcı mükemmeliyet uzmanları için, X-Rite'ın i1Display Studio'su, parlak kalibre edilmiş bir monitöre, dizüstü bilgisayara, mobil cihaza veya projektöre ulaşmak için ihtiyacınız olan her şeyi sunar. İş akışınızdaki tüm cihazların profili oluşturulduğunda, resimlerinizdeki rengin neden nihai çıktınızla eşleşmediğini merak etmek yerine daha yaratıcı olmaya odaklanabilirsiniz. İ1Display Studio, sıfır stresle inanılmaz derecede tutarlı renkler sunar ve sevdiklerinizi yapmaya daha fazla odaklanmanızı sağlar.

Dahili Yazılım
X-Rite'ın i1Display Studio
'su, tüm ekran cihazlarınızı kolayca profillemek ve en sevdiğiniz yaratıcı yazılım uygulamalarında tutarlı renkler elde etmek için renk mükemmeliyetçilerinin seçimidir. İ1Display Studio, i1 renkölçer ve i1Studio yazılımını içerir. Yazılımın sihirbazla çalışan arayüzü, tüm süreç boyunca size yol gösterir ve ardından tutarlılığı korumak için ekranlarınızı yeniden profillemenin zamanı geldiğini hatırlatır.

Kalibrasyonu İzleyin
Ekranlarınızı kalibre etmek, en çok önem verdiğiniz görüntülerin çeşitli ekranlarınızda ve yazıcılarınızda renk tutarlı olmasını sağlamak için en önemli adımlardan biridir. Bu, çalışmanızı güvenle düzenlemenize ve paylaşmanıza olanak tanır ve sinir bozucu zaman kaybına neden olan şeylerden ziyade yaratıcı şeylere odaklanmak için daha fazla zaman harcamanıza olanak tanır. Ekranınızda gördüğünüz rengin yazıcınızdan beklediğiniz renk olduğundan emin olmak için tahminde bulunmak ve hayal kırıklığını ortadan kaldırdıktan sonra, zamandan ve paradan tasarruf edersiniz ve resimleriniz üzerinde tam yaratıcı kontrol elde edersiniz.

İleri teknoloji
İ1Display Studio
, ekranınız ve yazıcınız arasındaki uyumu mükemmelleştirmek için gelişmiş teknolojiler kullanır. Her profil verdiğinizde her bir benzersiz ekranda maksimum renk doğruluğu için optimize edilmiş sonuçlar üreten uyarlanabilir bir teknoloji olan Akıllı Yinelemeli Profil ile donatılmıştır. Bu cihazda Parlama Düzeltme önlemleri bulunur ve ekran profilinize düşen parlama ışığının (veya parlama) neden olduğu azaltılmış kontrast oranları için ekran profilinizi ayarlar. Etkili ekran kontrast oranınızı doğru bir şekilde ölçerek, daha da hassas bir ekran profiline sahip olursunuz.

Kullanımı Kolay Kontroller

X-Rite Ortam Işığı Ölçümü, baskıların görüntüleneceği aydınlatma koşullarının ölçümüne bağlı olarak baskıları ekranınızla karşılaştırmak için en uygun ekran parlaklığını otomatik olarak belirler. Video standartları NTSC, PAL SECAM, Rec. 709, Rec. 2020 ve DCI-P3. İ1Display Studio, beyaz nokta, parlaklık, kontrast oranı ve gama için özel kontrol için genişletilmiş kullanıcı kontrollerine sahiptir. Birden çok monitör profili oluşturma, tüm iş akışınızdaki renk doğruluğu için dört ayrı ekrana kadar renk eşleşmesine olanak tanır. Ayrıca, Profil Doğrulama ve Hatırlatma, dahil edilen görüntülerle sonuçlardan önce ve sonra görüntülemenize veya kendi resminizi yüklemenize veya 3D profil gamı ​​görüntüleyicisini kullanmanıza olanak tanır; ekranınızı yeniden profilli hale getirmek için hatırlatma aralıklarını ayarlayın.

Projektör ve Mobil Kalibrasyon
Şimdi, yansıtılan sunularınız monitörünüzle aynı görünebilir. Birkaç dakika içinde doğru bir projektör profili oluşturun - bir monitör profili oluşturmak kadar kolaydır. Süreç, tüm oda koşullarını dikkate alır - yansıtılan renkler, ekran rengi ve oda aydınlatması - böylece yansıtılan görüntülerin istediğiniz şekilde gösterildiğinden emin olabilirsiniz. Ayrıca, tüm cihazlarınızın gerçek bir mobilden masaüstüne renk eşleşmesi için mobil cihazlarınızı kalibre etmek için ücretsiz ColorTRUE mobil uygulamasını indirin.

Rahat, kolay ve uygun maliyetli bir çözüm arayan hevesli ve profesyonel fotoğrafçılar için gelişmiş ekran kalibrasyonu

Profesyonel kaliteyi kolay ve sihirbaz odaklı bir arayüzle birleştiren Creative Perfectionists için X-Rite'den i1Display Studio, parlak bir şekilde elde etmek için ihtiyacınız olan her şeyi sunar kalibre monitör, dizüstü bilgisayar, mobil cihaz veya projektör. İş akışınızdaki tüm cihazların profili oluşturulduğunda, resimlerinizdeki rengin neden nihai çıktınızla eşleşmediğini merak etmek yerine daha yaratıcı olmaya odaklanabilirsiniz.

Basitlik arayan Renk Mükemmeliyetçileri için, i1Display Studio sıfır stresle inanılmaz tutarlı renk sunar ve sevdiğiniz şeyleri yapmaya daha fazla odaklanmanızı sağlar.

Tüm dijital ekran aygıtlarınızdaki (masaüstü monitörleri, dizüstü bilgisayar, mobil aygıtlar ve projektör) renk, aygıta göre değişir ve hatta zamanla değişir. Monitörünüzün ve çalışma ortamlarınızın parlaklığı ve kararlılığı, renkle çalışırken faktörlerdir.

Bir renk profili oluşturmak için ekranlarınızı kalibre ettiğinizde, görüntülerinizin neden cihazlar arasında eşleşmediğini veya bir laboratuvara gönderdiğiniz veya kendinizi yazdırdığınız görüntünün neden sizin görüntünüzle eşleşmediğini anlamaya çalışan sayısız sinir bozucu saati ortadan kaldıracaksınız. mükemmel saatler geçirdi.

X-Rite'ın i1Display Studio'su, tüm ekran cihazlarınızı kolayca profillemek ve en sevdiğiniz yaratıcı yazılım uygulamalarında tutarlı renkler elde etmek için Color Perfectionists seçeneğidir.

i1Display Studio'da bir i1 renkölçer ve i1Studio yazılımı bulunur. Yazılımın sihirbazla çalışan arayüzü, tüm süreç boyunca size yol gösterir ve ardından tutarlılığı korumak için ekranlarınızı yeniden profillemenin zamanı geldiğini hatırlatır. Keşke hayat ya da müşteriler her zaman bu kadar kolay olsaydı.

X-Rite, Color Perfectionist'lerin yaratıcı vizyonlarını her deneyim seviyesi ve her teknik seviye için çözümlerle elde etmelerine yardımcı olma konusunda eşsiz bir kararlılıkla on yıllardır renk yönetimi alanında liderdir. Süreci kolaylaştırmaya inanıyoruz. Ayrıca, deneyim seviyenize ve ihtiyacınıza göre size en kapsamlı seçenekleri sunmaya da inanıyoruz. Renk Mükemmeliyetçileri Birleştirin.


Özellikleri


Ekranlarınızı kalibre etmek, en çok önem verdiğiniz görüntülerin çeşitli ekranlarınızda ve yazıcılarınızda renk tutarlı olmasını sağlamak için en önemli adımlardan biridir. Bu, çalışmanızı güvenle düzenlemenize ve paylaşmanıza olanak tanır ve sinir bozucu zaman kaybına neden olan şeylerden ziyade yaratıcı şeylere odaklanmak için daha fazla zaman harcamanıza olanak tanır.

Monitör Kalibrasyonu:

Ekranınızda gördüğünüz rengin yazıcınızdan beklediğiniz renk olduğundan emin olmak için tahmin ve hayal kırıklığını ortadan kaldırdıktan sonra, zaman ve paradan tasarruf edersiniz ve resimleriniz üzerinde tam yaratıcı kontrol elde edersiniz. i1Display Studio, ekranınız ve yazıcınız arasındaki uyumu mükemmelleştirmek için gelişmiş teknolojiler kullanır.

Projektör Kalibrasyonu:

Şimdi, yansıtılan sunularınız monitörünüzle aynı görünebilir. Birkaç dakika içinde doğru bir projektör profili oluşturun - bir monitör profili oluşturmak kadar kolaydır. Süreç, tüm oda koşullarını dikkate alır - yansıtılan renkler, ekran rengi ve oda aydınlatması - böylece yansıtılan görüntülerin istediğiniz şekilde gösterildiğinden emin olabilirsiniz.

Mobil Cihaz Kalibrasyonu: Tüm
cihazlarınızın gerçek bir mobilden masaüstüne renk eşleşmesi için mobil cihazlarınızı kalibre etmek için ücretsiz ColorTRUE mobil uygulamasını indirin.


Teknik Özellikler
Kullanılabilir Disk Alanı - 500MB'a kadar kullanılabilir disk alanı (kurulu bileşenlere bağlı olarak)
Bağlantı - Elektrikli USB bağlantı noktası
Ekran çözünürlüğü - 1024 x 768 piksel veya üstü
İnternet bağlantısı - Yazılım yükleme, indirme ve otomatik yazılım güncellemesi için yüksek hızlı internet bağlantısı gerekir

Macintosh
MacOS X 10.12x, 10.13x, 10.14x veya 10.15x (en son yükseltmeler yüklü olarak)
Hafıza 512MB RAM (2GB önerilir)

İşlemci

Mac: Intel® Core 2 Duo CPU veya daha iyi CPU
PC: Intel® Core 2 Duo veya AMD Athlon ™ XP veya daha iyi CPU

Kayıt
Garanti süresi boyunca X-Rite teknik desteği almak için ürün kaydı gereklidir. Kayıt, doğrudan yazılım aracılığıyla, web sitemiz üzerinden veya telefonla yapılabilir. Kullanıcıların, ürünlerini kullanımdan sonraki 30 gün içinde kaydettirmeleri önerilir.

Güvenlik

Kullanıcı, uygulamayı yüklemek ve kaldırmak için Yönetici haklarına sahip olmalıdır

Video kartı
PC: Çift ekran desteği, 2 video kartı veya çift video LUT'larının yüklenmesini destekleyen bir çift başlı video kartı gerektirir. Ekran kartı için en son sürücüler yüklendi.
Mac: Yüklü ekran kartı için en son sürücüler.

Neler Dahil?
i1Display Studio renk ölçer, ekranlar ve projektörler için i1Studio profil oluşturma yazılımı ve Hızlı Başlangıç ​​Kılavuzu.
i1Display Studio, tek bir kullanıcıya sahip olduğu herhangi bir sayıda bilgisayara i1Studio yazılımının sınırsız kurulumunu kurma ve çalıştırma olanağı sağlayan bir son kullanıcı lisans sözleşmesi (EULA) içerir. Tek bir bilgisayara bağlı dört adede kadar ekranı kalibre eder.

pencereler
• Microsoft Windows 7® 32 veya 64 bit
• Microsoft Windows 8® 32 veya 64 bit
• Microsoft Windows 8.1® 32 veya 64 bit
• Microsoft Windows 10® 32 veya 64 bit
• Tüm işletim sistemlerinde en son Servis Paketi yüklü olmalıdır

 
 • Garanti
  İmkanı
 • İstanbul içi Kurye ile
  4 Saatte Teslimat
 • 1000 TL ve Üzeri Ücretsiz
  Kargo
 • Taksit
  İmkanı
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı