Canon EF 600mm f/4L IS III USM Lens
Canon EF 600mm f/4L IS III USM Lens
Canon EF 600mm f/4L IS III USM Lens
Canon EF 600mm f/4L IS III USM Lens
Canon EF 600mm f/4L IS III USM Lens
Canon EF 600mm f/4L IS III USM Lens
Canon EF 600mm f/4L IS III USM Lens

Canon EF 600mm f/4L IS III USM Lens

Marka : Canon
Fiyat : ₺442.799,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺442.618,80(KDV Dahil)
Barkod : 013803315325
₺124.143,51 `den başlayan taksitlerle

Türkiye Resmi Distribütör Garantili

Canon EF 600mm f/4L IS III USM DSLR Lens

 

 

 

Ürün Adı
Canon EF 600mm f/4L IS III USM DSLR Lens


Açıklama
Spor ve vahşi yaşam uygulamaları için tasarlanan Canon EF 600mm f / 4L IS III USM , gelişmiş, hafif tasarımı, hızlı ve sezgisel kullanımı ve yüksek hız performansı ile öne çıkan bir Canon L serisi süper telefoto lens Fotokolik.com’da.


Genel Özellikler

Canon EF Mount / Full Frame (Tam Kare) Uyumlu
Diyafram Aralığı: f / 4 - f / 32
Süper UD, Florit ve Asferik Elemanlar
Süper Spectra ve Hava Küre Kaplamaları
Halka Tipi Ultrasonik Motorlu AF Sistemi
Özelleştirilebilir Elektronik Odaklama Halkası
Optik Görüntü Sabitleyici
Hava geçirmez Tasarım, Flor Kaplama
Sökülebilir, Dönebilir Tripod Bağlantısı
Yuvarlak 9 Bıçaklı Diyafram
Filtre Çapı - 52mm


Teknik Özellikler

Odak uzaklığı 600mm
Diyafram Aralığı Maksimum: f / 4 - Minimum: f / 32
Mount Türü Canon EF
Sensör Uyumluluğu 35mm Film / Full Frame (Tam Kare) Dijital Sensör
Bakış açısı 4 ° 10 '
Minimum Odak Mesafesi 4.2 m
Büyütme Oranı 0.15x
Maksimum Oranı 01:06,7
Optik tasarım 13 Grupta 17 Unsur
Diyafram bıçakları 9, Yuvarlak
Görüntü sabitleme Evet
Otomatik odaklama Evet
Tripod Bağlantısı Evet çıkarılabilir - dönen

Fiziksel Özellikler
Filtre Çapı 52 mm
Boyutlar 168 x 448 mm
Ağırlık 3050 g


Spor ve vahşi yaşam uygulamaları için tasarlanan Canon EF 600mm f / 4L IS III USM , gelişmiş, hafif tasarımı, hızlı ve sezgisel kullanımı ve yüksek hız performansı ile öne çıkan bir Canon L serisi süper telefoto lens. Florit, Süper UD ve asferik elemanların kullanılmasıyla, hem keskin hem de net görüntü kalitesi, doğru işleme ve renk doğruluğu sağlamak için hem kromatik hem de küresel sapmalar minimum düzeyde tutulur. Hem Super Spectra hem de Air Sphere Coatings, renk hassasiyetine katkıda bulunur ve arkadan aydınlatmalı ve zorlu aydınlatma koşullarında çalışırken parlama ve gölgelenmenin kontrol edilmesine yardımcı olur.

Canon 600mm f / 4, optik özelliklerine ek olarak, çeşitli çekim uygulamalarına uyum sağlamak için üç ayrı stabilizasyon moduna sahip gelişmiş beş stop-etkili Görüntü Sabitleyici sistemiyle de karakterize edilir. Ayrıca tamamlayıcı kullanım, tam zamanlı manuel odaklamayı geçersiz kılmanın yanı sıra hızlı, sessiz ve doğru otomatik odaklama performansı sağlayan gelişmiş bir halka tipi USM'dir. Özelleştirilebilir bir elektronik odaklama halkası, farklı uygulamalar için üç odaklama hassasiyet seviyesi sağlayarak, hassas manuel odak kontrolüne katkıda bulunur. Buna ek olarak, bu lens çevre koşullarını denemek için hava koşullarına dayanıklıdır ve bir tripod veya monopod üzerinde çalışma sağlamak için çıkarılabilir döner bir tripod yakasına sahiptir.

Canon EF 600mm f / 4L IS III USM Süper telefoto lens, tam çerçeve Canon EF montajlı DSLR'ler için tasarlanmıştır, ancak aynı zamanda 960mm eşdeğer odak uzaklığı sağladığı APS-C modelleri ile de kullanılabilir.

Parlak f / 4 maksimum diyafram, seçici odak teknikleriyle çalışmak için alan derinliği üzerinde kontrol sağlar.
Daha fazla netlik ve renk doğruluğu elde etmek için süper UD ve florit elementler renk saçaklarını ve renk sapmalarını büyük ölçüde azaltmak için kullanılır.
Asferik elemanlar, daha büyük keskinlik ve doğru görüntü elde etmek için küresel sapmaları ve distorsiyonu sınırlandırmaya yardımcı olur.
Güçlü ışık koşullarında çalışırken daha fazla kontrast ve renk sadakati için lens parlamasını ve gölgelenmesini kontrol etmek için tek tek elemanlara Süper Spectra ve Hava Küre Kaplamaları uygulanmıştır.

Optik Görüntü Sabitleyici, düşük ışık koşullarında ve daha düşük obtüratör hızlarında çalışmayı daha iyi bir hale getirmek için, fotoğraf makinesi sarsıntısının görünümünü en az beş deklanşör hızı ile en aza indirmeye yardımcı olur. Üç ayrı IS modu mevcuttur: standart tek çekim modu, kaydırma optimize edilmiş mod ve sadece pozlama sırasında Görüntü Sabitleyiciyi etkinleştiren bir mod. Optimum odaklama algoritmaları ve yüksek hızlı bir CPU ile birlikte bir halka tipi Ultrasonik Motor (USM), tam zamanlı manuel odaklamayı geçersiz kılmanın yanı sıra hızlı, hassas ve sessiz otomatik odaklama performansı sunmak için kullanılır.

Özelleştirilebilir elektronik odaklama halkası, lensin manuel olarak ne kadar hızlı ve hassas bir şekilde odaklanabildiğini gösteren üç hassasiyet seviyesi sunar.
Odak Önceden ayarlanmış fonksiyon, programlanmış bir odaklama pozisyonunu hızlı bir şekilde geri çağırmak için kullanılabilir. Yuvarlatılmış dokuz kanatlı diyafram, sığ alan derinliği ve seçici odaklama tekniklerinin kullanılmasına yarar sağlayan odak kalitesinden memnun olmaya katkıda bulunur.
Saygın L-serisinin bir üyesi olarak, bu lens çevre koşullarında çalışmak için toz ve neme karşı sızdırmazdır ve aynı zamanda su lekelerine, lekelere veya yağ kalıntılarına karşı korunmak için ön ve arka elemanlarda bir flor kaplamaya sahiptir.

Çıkarılabilir döner tripod bileziği dahildir ve lens ile tripod veya monopodun üzerinde çalışmaktadır.
İsteğe bağlı EF 1.4X ve EF 2X telekonvertörler ile uyumludur.
 
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı