₺15.890,00 KDV Dahil
₺17.998,99 KDV Dahil
₺396,44 KDV Dahil
₺508,80 KDV Dahil
₺979,00 KDV Dahil
₺1.150,00 KDV Dahil
₺309,00 KDV Dahil
₺325,00 KDV Dahil
₺389,00 KDV Dahil
₺410,00 KDV Dahil
₺425,00 KDV Dahil
₺499,00 KDV Dahil
%15 İndirim
%15İndirim
1 2 3 ... 6 >

Youtuber ve Vlogger Kitleri

Sosyal medya platformlarından biri olan youtube ülkemize giriş yaptığından beri yıllar geçtikçe önem kazanmıştır. Yıllar içinde insanlar bir konu hakkında fikirlerini ve incelemelerini video çekerek bu platforma yüklemeye başlamıştır. Video çekmekle ilgilenen kişiler youtuber ekipman seti çeşitlerini satın alarak videolarını daha net ve daha canlı hale getirir. Aynı zamanda bu ekipmanlar ile çekimlerde doğru sesi ve iyi ışığı yansıtılabilir. Kaliteli bir video ve vlog çekiminde ses ve görüntü olmazsa olmazlardandır. Fotokolik sitesinde birçok markanın çekimlerde kullanılabilecek aksesuarlar ve kameralarına göz atabilirsiniz. Sitede youtube ekipmanları seti içerisinde içinde bulunan her bir ekipmana paket olarak almak istemeyenler tek tek de ulaşılabilir. Ekipmanlar içerisinde yaka mikrofonu, kamera ve video ışık cihazları bulunur.

Gelişen ve farklılaşan teknolojik çalışmalarla beraber, farklı gereksinimleri karşılamak üzere her geçen gün yeni modellerde ekipman setleri üreticiler tarafından kullanıcılara sunulur. Bu sebeple bu gelişmeleri takip ederek, güncelliğin yakalanması da bu ürünlerin önemini daha fazla arttırır. Youtuber seti profesyonel baz da daha fazla değişkenlikler gösterir. Eğlendirici ve eğitici içerikler için ve bu alanda gelişmek isteyen kişiler için bu ekipmanlar işlerinde başarıyı yakalamalarını sağlayacaktır. Youtuber çekim seti, sosyal medyada yepyeni bir değişimle kendisi için alan yaratmış bulunmaktadır. Dijitalde hizmet veren youtube günümüz tarihinde yüksek izlenme oranları, farklı tarzda içerikler ve çoklu video paylaşımları ile popüler olurken, bununla beraber mikrofon ve kameralarda gelişim ve dönüşümleri de beraberinde getirdi. Bunun sonucunda dijital platformlarda paylaşılacak videolar profesyonel düzeylerde olur.

Vlogger Kitlerinin Fiyatlarını İncelemek ve Satın Almak İçin Hemen Tıklayın!

Youtube video çekimlerinde youtube ışık seti kullanarak video kalitesi arttırılır. Stüdyo ortamı oluşturarak yakın çekimler için de kullanılır. Portre çekimlerinden ürün çekimlerine, kaydedilen görüşmelerden canlı yayınlara farklı işlevleri yerine getirir. Doğru yükseklik ve açı ile kullanılırsa video ve fotoğraflarda dolgu ışığı olarak işlev görür. Bunun sonucunda ürün çekimlerinde ürün kalitesini ve rengini doğru bir şekilde yansıtır.

Sahip olduğunuz ışık setiyle beraber satın almış olduğunuz youtuber kamera seti işlerinizde amatörlüğü ortadan kaldırır. Yüksek ses kalitesi ile müzik temsillerinde ve konserlerde çekim yapıldığında oldukça başarılı sonuçlar verir. Kamera gövdelerindeki mikrofon yerleri sayesinde kayıt yaparken sesleri net ve oldukça ayrıntılı bir şekilde kaydeder. Böylece izleyicilere üst düzey bir hizmet sunarak memnun kalmalarını sağlar.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı