PDX SL-288A Youtuber Vloger 2'li Işık Seti
PDX SL-288A Youtuber Vloger 2'li Işık Seti
PDX SL-288A Soft Led Işık Kit
Pdx SL-288A Soft Led Işık
Pdx SL-288A Soft Led Işık
Pdx SL-288A Soft Led Işık
Pdx SL-288A Soft Led Işık
Pdx SL-288A Soft Led Işık
Pdx SL-288A Soft Led Işık

PDX SL-288A Youtuber Vloger 2'li Işık Seti

Marka : Prodigix
İndirim Oranı : %12 İndirim
Fiyat : ₺3.299,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺2.899,00(KDV Dahil)
Barkod : 718174970998
₺759,25 `den başlayan taksitlerle

Türkiye Resmi Distribütör Garantili

:

Ürün Adı: PDX SL-288A Youtuber Vloger 2'li Işık Seti

Açıklama:

PDX SL-288A Youtuber Vloger 2'li Işık Seti en iyi Fiyatla Fotokolik.com'da.

Pdx SL-288A Soft Light Video,Fotoğraf Soft Işık Digital Softbox

Kutu İçeriği:

2 Adet : PDX SL-288A Işık

2 Adet: 200cm Işık Ayağı

2 Adet Güç AdaptörüÜRÜN ADAPTÖRÜ PRİZE TAKILARAK KULLANILMAKTADIR. BATARYA BÖLMELERİ VARDIR BATARYALARI İLE PRİZE TAKMADANDA KULLANABİLİRSİNİZ BATARYALARI Dahil değildir.

Marka/Model : PDX / SL-288A
Kullanılabilecek Yerler : Stüdyo çekimlerinde, Ürün ve Video çekimlerinde Soft ışık olarak kullanılabilir.
Led sayısı : 3200k renk sıcaklığı için boncuk ışık 144 adet ve 5600k renk sıcaklığı için boncuk ışık 144 adet
Parlaklık kontrolü : 0% - 100%
Maksimum aydınlık : 1100Lux / 1m
Renk sıcaklığı aralığı : 3200-5600k ( dahili ayarlanabilir )
Renk oluşturma indeksi : CRI>95
Ekran modu : LCD ekran
Ekran Görünümü : parlaklık, renk sıcaklığı, güç, şarj durumu, pil kalan zamanı görebilirsiniz
Adaptör Özellikleri : DC 15V 3A Maksimum
Net ağırlık : SL-288A : 1170g
Çalışma ortamı sıcaklığı : 0° / 40°C
Depolama sıcaklığı : -10°C / 50°C
Bağıl nem : 20% - 90%
Ürün Boyutları : 376x 266 x 25 mm
Maksimum Güç : 40WPDX SL-288A Youtuber ve Vlogger İkili Işık Seti Uygun Fiyatlarla Fotokolik.com’da!

Sanatsal ve görsel içeriklerin üretildiği stüdyolar, sahip oldukları alanlara yönelik pek çok ekipmana gerek duyarlar. Yeni stüdyo kurmak için lazım olan ekipmanlar ise video ya da fotoğraf içeriklerine yönelik belirlenir. Stüdyo için ışık ekipmanı seçimi, çekilecek video ya da fotoğrafın bütün ayrıntıları üzerinde sağladığı etkiden kaynaklı dikkatle yapılmalıdır. Siz de stüdyonuz için ışık seti ürünleri arasından seçim yapabilir mükemmel çekimlere adım atabilirsiniz.

Bir videonun veya fotoğrafın oluşabilmesi için asla olmayacak unsurların başında gelen ışığı, doğru bir biçimde yansıtmak için soft ışık modellerinden yararlanılır. Işık kalitesini yükselterek, profesyonel çekimler yapmaya yardımcı olan bu ürünler, iç ve dış mekânda mekân çekimlerini yapmak için idealdir. İç mekân ve stüdyo çekimlerinde gerek duyulan yapay ışık kaynaklarını en ideal biçimde ayarlamak ve ortama uygun bir biçimde dağıtmak için bu modellere gerek duyulur.

Video ışık seti lambadan çıkan ışığı, kapalı bir alana hapseder ve en az bir difüzyon malzemesi ile özgür bırakarak işlevsel bir şekilde çalışır. Işık, yumuşak ve düz bir sonuç üreterek yarı saydam kumaştan geçer. Işığın geçtiği bu durumalar sonrasında, dolgu ışığı oluşturmak mümkündür. Ebatlarının artmasıyla ışık yumuşaklığı da doğru orantılı olarak artar.

Başarılı bir çekim için doğal sonuçlar verebilecek ışık kaynakları seçmek ve Youtube ışık seti kullanarak çekimlerin kalitesini artırmak, oluşacak ürünlerden yüksek verim almayı sağlar. Net ışık kaynakları net gölgeler oluşmasına sebep olacağından, çekimde kusurlar olması muhtemeldir. Bu nedenle ışık kaynaklarının önüne ışığı filtreleyerek yumuşatan ürünlere gerek duyulur.

PDX SL-288A'yı Online Satın Almak İçin Hemen Web Sayfamıza Göz Atın!

Vloggerlar çekim yaparken aydınlatma konusuna çok önem verdiğinden kullanılacak vlogger ışığı modelinin, ışığı etkin bir şekilde yansıtması ve çekim yapılacak ürünün kusurlarını kapatmaya yardımcı olması önem taşır. Yüksek kaliteli bir video veya fotoğraf çekimi yapmak için tercih edilecek modelin, doğru bir biçimde konumlandırılması ve ideal ebatlara sahip olması gerekir. Vlogger ışık seti satın alarak mükemmel sonuçlarda çekimler elde edebilirsiniz.

Pdx sl 288a güçlü aydınlatması ile video ya da fotoğraf çekimlerinde istenilen performansı vererek kusursuz sonuçlar elde etmenizi sağlar. Profesyonel stüdyolardan amatör çalışmalara kadar kullanılan geniş uygulama alanına sahiptir. Ürün fotoğrafçılığı ile uğraşan kullanıcıların parlak ve net sonuçlar elde etmek amacıyla arka plan aydınlatması olarak bu ürünler kullanılır.

Fotokolik sitesinde satışa sunulan bu ürün performans ve fiyatı sağladığı denge açısından pek çok kullanıcıdan tam not alır. Doğru ışık açısına sahip kaliteli fotoğraf elde etmek, çekim malzemelerine yapılacak yatırımla ilişkilidir. Sitede bulunan pdx sl 288a fiyatları ile bütçenizi koruyarak dilediğiniz video ve fotoğrafı elde edebilirsiniz. Sizde siteyi ziyaret ederek ihtiyacınız olan ekipmanlara ulaşabilirsiniz.

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı